A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Niezwykła lekcja dorastania w Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Małego Europejczyka w Elblągu

  To była naprawdę niesamowita lekcja w Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Małego Europejczyka w Elblągu. Nasze dzieci nauczyły się, że my, ludzie, cały czas się zmieniamy, dorastamy i starzejemy się. Ten upływ czasu najlepiej dokumentują zdjęcia. Warto więc je wykonywać i gromadzić na każdym etapie naszego życia.

  Takie lekcje tylko w Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Małego Europejczyka w Elblągu

  Zdjęcia towarzyszą nam praktycznie codziennie. Robimy je przy każdej okazji. Najczęściej nasi rodzice bardzo chętnie dokumentują swoje dzieci na każdym etapie ich życia. Zwłaszcza, że dzięki rozwojowi technologii praktycznie każdy z nas posiada świetny aparat fotograficzny w swoim smartfonie.

  Dlatego każdy rodzic ma wiele zdjęć swoich dzieci z różnych okresów ich życia. To wspaniała pamiątka na całe lata, a teraz takie zdjęcia przydały nam się do naszej nietypowej lekcji w przedszkolu w Elblągu.

  Właśnie dzięki takim zdjęciom mogliśmy przeprowadzić w Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Małego Europejczyka w Elblągu niezwykłą lekcję dotyczącą właśnie dorastania.

  Dzieci z naszego żłobka i przedszkola w Elblągu przyniosły swoje zdjęcia, które wykonywali rodzice. Dzięki temu wszyscy mogliśmy zobaczyć, jak wyglądaliśmy zaraz po urodzeniu, jak rośliśmy i się rozwijaliśmy, aż do momentu pójścia do przedszkola.

  To jednak nie wszystko. Obecne zdjęcia naszych dzieci ze żłobka i przedszkola w Elblągu specjalnie „zmodernizowaliśmy”, aby nasze dzieciaczki mogły zobaczyć, jak będą wyglądały jako…babcie i dziadkowie. To robiło naprawdę spore wrażenie na naszych Małych Europejczykach. Dzięki temu każde dziecko mogło na własne oczy zobaczyć i zrozumieć, jak z wiekiem zmienia się nasze ciało, jak cały czas nasze dzieciaczki dorastają.

  Naszej nietypowej lekcji ze zdjęciami towarzyszyły oczywiście również ciekawe zajęcia plastyczne. 

  Przedszkole, Żłobek i Klasa Zerowa Mały Europejczyk w Elblągu to najlepsza placówka edukacyjna

  O Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu, kierowanym przez Wioletę Stępczyńską, można śmiało powiedzieć, że to jedna z wiodących i najlepiej przygotowanych do działalności pedagogicznej i oświatowej tego typu placówka w Polsce.

  Wielomilionowa inwestycja w jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów oświatowych w kraju oraz perfekcyjnie zagospodarowany i rozległy park zabaw wysuwają elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole na pozycję jednego z najlepszych placówek tego typu w Polsce.

  Nowoczesny budynek i cały obszar wokół żłobka i przedszkola został zaprojektowany przez wiodących architektów w Polsce.

  Dzieci uwielbiają „Małego Europejczyka” dlatego nie jest niczym dziwnym, że w wielu imprezach organizowanych przez ten elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole chętnie uczestniczą nawet jego absolwenci – obecnie uczniowie klas 1,2,3 szkół podstawowych.

  Nauczycielkom w „Małym Europejczyku” po prostu chce się pracować i bawić z dziećmi. Warto zaznaczyć, że dzieci żłobkowe mają swoje osobne piętro w trójkondygnacyjnym budynku i w czasie przebywania w obiekcie nie spotykają się z dziećmi przedszkolnymi.

  Integracja dzieci w różnym wieku, pod opieką nauczycieli i opiekunów, następuje tylko na terenie parku zabaw, na świeżym powietrzu.

  Jak dołączyć do Przedszkola, Żłobka i Klasy Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu?

  Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka, przedszkola lub klasy zerowej Mały Europejczyk w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka i przedszkola cieszą Ciebie najbardziej?

  Koniecznie skontaktuj się z nami a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.


  Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Mały Europejczyk w Elblągu
  Ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg

  Dyrekcja Przedszkola: Wioleta Stępczyńska
  Tel: +48 515 406 883

  Otwarte 5 dni w tygodniu od 6:30 do 19:00.
  https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/

  Facebook: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

  Instagram: https://www.instagram.com/maly.europejczyk/

  do góry strony