A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  „Nocowanki” dzieci poza domem. Mały Europejczyk w Dzień Dobry TVN

  W niektórych przedszkolach, bawialniach i żłobkach można - za dodatkową opłatą - zostawić pociechę na noc i odebrać ją przed południem następnego dnia. Czy oddalibyście swoje dziecko na "nocowanki"? – to temat przewodni sobotniego, porannego programu Dzień Dobry TVN.

  Prowadzący program Dzień Dobry TVN rozmawiali dziś z gośćmi w studio na temat oddawania dzieci na nocowanie do różnych placówek – żłobków, przedszkoli, klubów dziecięcych.

  Jako przykład idealnego miejsca, gdzie dzieciaki mogą spędzić noc, wspaniale się bawić i uczestniczyć w wielu atrakcjach (samodzielne przygotowywanie prostych posiłków, gry, zabawy, oglądanie bajek na dużym ekranie) pokazano cykliczną imprezę Pidżama Party w Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu.

  Reporterzy programu DD TVN odwiedzili z kamerami Małego Europejczyka podczas jednej z edycji Pidżama Party (impreza organizowana cyklicznie raz lub dwa razy w miesiącu). Tu w piątkowe popołudnie widok rodziców i dzieci niosących śpiwory, kocyki, poduszki, torby czy walizeczki nikogo nie dziwi. Tak rozpoczyna się właśnie Pidżama Party w Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu.

  Dziennikarze DD TVN rozmawiali także z rodzicami i dziećmi, które uczestniczą w imprezie. Wszyscy podkreślali, że to świetna inicjatywa Małego Europejczyka i ich pociechy biorą udział w praktycznie każdej kolejnej edycji. Oni zaś mają wolny piątkowy wieczór i sobotni poranek tylko dla siebie. Doskonale wiedzą też co dzieje się w tym czasie z dziećmi, ponieważ kadra Małego Europejczyka na bieżąco zamieszcza zdjęcia z Pidżama Party na stronie placówki na facebooku - https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

  Również dzieci były zachwycone nocną imprezą w przedszkolu, podkreślając, że bawią się wspaniale, poznają koleżanki i kolegów, oglądają bajki do późnych godzin nocnych.
   

  Jeśli nie udało Wam się dziś rano obejrzeć programu Dzień Dobry TVN z Niepublicznym Żłobkiem, Przedszkolem i Zerówką Mały Europejczyk w „roli głównej” możecie to nadrobić dzięki platformie Player https://player.pl/programy-online/dzien-dobry-tvn-odcinki,15232
   

  Możecie też obejrzeć nasz materiał z wizyty dziennikarzy Dzień Dobry TVN w Małym Europejczyku - Kliknij i zobacz nasz materiał filmowy


  Pidżama Party w przedszkolu w Elblągu! Imprezowy piątek dla rodziców

  Dla dzieci świetna zabawa a dla rodziców „wolny, imprezowy piątek” bez pociech i spokojny sobotni poranek. To możliwe dzięki Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu. Konkretnie chodzi o cykliczną imprezę weekendową organizowaną przez to elbląskie przedszkole niepubliczne.

  Mówimy o „Pidżama Party” – imprezie, która cieszy się olbrzymim powodzeniem wśród dzieci i ich rodziców, którzy mają wtedy wolny piątkowy wieczór i sobotni poranek.

  W Pidżama Party mogą brać dzieci w wieku od 2 do 10 lat z całego Elbląga i okolic. Nie tylko te chodzące codziennie do Małego Europejczyka.

  W tym czasie rodzice mogą zaplanować sobie piątkowy wieczór i dłuższy odpoczynek w sobotę, ponieważ odbiór dzieci następuje w sobotę do godz. 13.00. Można się więc wyspać.

  Jednak również dzieci mają w piątkową noc i sobotnie przedpołudnie zapewnione moc atrakcji.
   

  Jak wygląda Pidżama Party w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu?

  W piątek zaczynają różnymi zabawami i dyskoteką. Na kolację jest pizza i inne smakowite przekąski, które dzieci z reguły przygotowują własnoręcznie – jest więc również czas na naukę robienia przez dzieciaczki prostych potraw. Po tym zaś następuje „kino w przedszkolu” czyli nocny maraton bajek.

  Dzieci spędzają noc w przedszkolu. Rano otrzymują pożywne śniadanie i bawią się dalej. Jeśli pogoda na to pozwala korzystają z możliwości jakie daje olbrzymi, świetnie wyposażony plac zabaw (2000 m2).

  Jeśli chcesz zapisać swoje dziecko na kolejną edycję Pidżama Party w Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu koniecznie skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 515 406 883, aby poznać kolejne terminy imprezy.

  Więcej zdjęć oraz filmiki z naszej imprezy Pidżama Party na naszej stronie na facebooku:

  Facebook Małego Europejczyka


  Przedszkole, Żłobek i Klasa Zerowa Mały Europejczyk w Elblągu to najlepsza placówka edukacyjna

  Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu, kierowanym przez Wioletę Stępczyńską, można śmiało powiedzieć, że to jedna z wiodących i najlepiej przygotowanych do działalności pedagogicznej i oświatowej tego typu placówka w Polsce.

  Wielomilionowa inwestycja w jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów oświatowych w kraju oraz perfekcyjnie zagospodarowany i rozległy park zabaw wysuwają elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole na pozycję jednego z najlepszych placówek tego typu w Polsce.

  Nowoczesny budynek i cały obszar wokół żłobka i przedszkola został zaprojektowany przez wiodących architektów w Polsce.

  Dzieci uwielbiają „Małego Europejczyka” dlatego nie jest niczym dziwnym, że w wielu imprezach organizowanych przez ten elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole chętnie uczestniczą nawet jego absolwenci – obecnie uczniowie klas 1,2,3 szkół podstawowych.

  Nauczycielkom w „Małym Europejczyku” po prostu chce się pracować i bawić z dziećmi. Warto zaznaczyć, że dzieci żłobkowe mają swoje osobne piętro w trójkondygnacyjnym budynku i w czasie przebywania w obiekcie nie spotykają się z dziećmi przedszkolnymi.

  Integracja dzieci w różnym wieku, pod opieką nauczycieli i opiekunów, następuje tylko na terenie parku zabaw, na świeżym powietrzu.

  Jak dołączyć do Przedszkola, Żłobka i Klasy Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu?

  Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka, przedszkola lub klasy zerowej Mały Europejczyk w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka i przedszkola cieszą Ciebie najbardziej?

  Koniecznie skontaktuj się z nami a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.


  Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Mały Europejczyk w Elblągu
  Ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg

  Dyrekcja Przedszkola: Wioleta Stępczyńska
  Tel: +48 515 406 883

  Otwarte 5 dni w tygodniu od 6:30 do 19:00.
  https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/

  Facebook: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

  Instagram: https://www.instagram.com/maly.europejczyk/

  do góry strony