A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Nowe inwestycje na placu zabaw Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu

  Indiańskie wigwamy i olbrzymia zjeżdżalnia znalazły się na naszym olbrzymim Parku Zabaw przy Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu. Możemy śmiało powiedzieć, że tak wspaniale wyposażonego i ogromnego placu zabaw nie ma żadna placówka przedszkolna w Elblągu.

  Dyrekcja Niepublicznego Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu robi wszystko, aby dzieci w tym elbląskim przedszkolu bawiły się wspaniale, pożytecznie spędzały czas i otrzymywały edukację przedszkolną nie tylko na najwyższym poziomie, ale również „podaną” w niezwykle atrakcyjny dla dzieci sposób.

  Nic w tym dziwnego, że dzieci kochają Małego Europejczyka w Elblągu i nie mogą się doczekać, gdy znów się znajdą w tym elbląskim żłobku i przedszkolu.

  Bardzo ważnym aspektem naszego niepublicznego przedszkola w Elblągu jest również olbrzymi, pagórkowaty, częściowo zalesiony, ogrodzony i bezpieczny plac zabaw. Tu dzieci spędzają wolny czas, mają zajęcia ruchowe, jedzą posiłki, kąpią się w dużych basenach. Tu również odbywają się wszystkie nasze ważne przedszkolne uroczystości.

  Warto wiedzieć, że ukształtowanie terenu placu zabaw zaprojektowali architekci przestrzeni. Zostały więc tam utworzone również lekkie wzniesienia i górka.

  Dzieci z tego niepublicznego żłobka i przedszkola w Elblągu cały czas korzystają ze wszystkich uroków tego wspaniałego, dobrze wyposażonego placu zabaw. Przy sprzyjającej pogodzie chętnie i często przebywają na łonie natury, wśród pagórków, drzew i wspaniałych urządzeń do zabawy i ćwiczeń fizycznych.

  Mają do dyspozycji trampoliny, miejsca do zabaw w piasku, boisko do piłki nożnej, do koszykówki, stoliki i ławy. Przede wszystkim zaś to co najważniejsze, kontakt z przyrodą i możliwość zabawy na świeżym powietrzu.

  Teraz nasz park zabaw wzbogacił się o drewniane indiańskie wigwamy oraz wspaniałą, dużą zjeżdżalnię ulokowaną na parkowym wzniesieniu. Dzieci z tego niepublicznego przedszkola w Elblągu już przetestowały nowe urządzenia zabawowe – i możemy śmiało powiedzieć, że są nimi po prostu zachwycone.

  Więcej informacji, zdjęć i filmów na naszym koncie na facebooku:

  https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag/

  Jeśli jeszcze szukacie dla swoich pociech przedszkola niezwykłego, przyjaznego dzieciom, stawiającego na edukację w atrakcyjnej, zabawowej formie, które zapewnia przedszkolakom najlepsze warunki nauki, zabawy i bezpieczeństwa – mamy jeszcze wolne miejsca.

  Wystarczy zadzwonić i umówić się na spotkanie - 515 406 883

  do góry strony