A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Nowoczesna, jedyna tego rodzaju Zerówka Małego Europejczyka w Elblągu

  Taka klasa „zerowa” w Elblągu to po prostu spełnienie marzeń każdego rodzica i dziecka. Dzieci nie tylko uczą się i przygotowują do edukacji szkolnej w komfortowych, bajecznych salach edukacyjnych, to jeszcze mają zapewnione szereg zajęć dodatkowych, których nie znajdziecie w żadnej innej placówce edukacyjnej w naszym mieście.

  Klasa „zerowa” w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu – to nowoczesna edukacja dla Twojego dziecka

  Wybierz dla dziecka „zerówkę” w Elblągu z sercem

  Dzieci 6-letnie nie są jeszcze gotowe na normalny wymiar szkolnej nauki, a jednocześnie nie chcą już tylko bawić się w sali czy na placu zabaw. Chcą doświadczać większych atrakcji, jak wycieczki, wyjścia do ciekawych miejsc czy spotkań z ciekawymi ludźmi lub ze zwierzętami. Klasa zerowa powinna im to zapewnić.

  Zerówka w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu – idealne, komfortowe przygotowanie do szkoły

  Niepubliczny Żłobek, Przedszkole i Klasa Zerowa Mały Europejczyk w Elblągu stawia sobie za cel jak najlepsze przygotowanie swoich podopiecznych do wejścia w świat edukacji. Dlatego różnorodny i szeroki wachlarz zajęć dodatkowych ma na celu przede wszystkim rozwijać dzieci intelektualnie i ruchowo oraz kształtować postawy kulturalne i prozdrowotne dobrze, ale i komfortowo dla dziecka „zerówkowego” przygotować je do edukacji szkolnej.

  Przedszkole, Żłobek i Klasa Zerowa „Mały Europejczyk” w Elblągu, realizując standardowy program edukacyjny dla dzieci z klasy zerowej, zapewnia jednocześnie przedszkolny komfort, atrakcyjne zajęcia i edukację na najwyższym poziomie.

  Tu, wśród bajkowej scenerii, pośród wielu wspaniałych atrakcji, Wasze dziecko zostanie doskonale przygotowane do nauki w szkole podstawowej – w bardzo łagodny i przyjazny dla niego sposób. Wasze dziecko będzie się doskonale bawiło wchodząc w świat edukacji szkolnej, bez stresu i szoku.

  Dziecko w klasie zerowej Małego Europejczyka w Elblągu korzysta ze wszystkich atrakcji placówki oraz ma zapewnione pełne wyżywienie i specjalistyczną opiekę codzienne od godz. 6.30 do godz. 19.00.

  Nie trzeba więc „zrywać się” biegiem z pracy, aby odebrać szybciej nasze dziecko, bo te boi się zostać w świetlicy szkolnej. Spokojnie będzie czekało na rodziców w przedszkolu bawiąc się i ucząc w komfortowych warunkach.

  Szeroki, niespotykany klasie zerowej w Elblągu wachlarz zajęć dodatkowych

  Niepubliczne Przedszkole, Żłobek i Klasa Zerowa Mały Europejczyk w Elblągu zapewnia szeroki wachlarz zajęć dla dzieci w klasie „zerowej” gwarantując tym samym wszechstronny rozwój oraz odkrywanie zainteresowań i talentów każdego dziecka. Dodatkowo przedszkole zatrudnia doskonałych pedagogów-specjalistów w poszczególnych dziedzinach, którzy posiadają bogate doświadczenie oraz umiejętność pracy z dziećmi w tym wieku.

  W „zerówce” Małego Europejczyka dzieci mają zapewnione: opiekę pedagogiczną od godz. 6:30 do 19:00, pełne wyżywienie kuchni placówki (posiłki domowe), obowiązkowe zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, całodniową naukę języka angielskiego (edukacja dwujęzyczna) w grupach oraz zajęcia indywidualne w multimedialnych salach, ciekawe eksperymenty chemiczne i biologiczne, zajęcia taneczne, zajęcia rytmiki, gimnastyki, zajęcia jogi (osobna sala do tego typu zajęć), profesjonalne treningi judo z utytułowanym trenerem tej dyscypliny, opiekę logopedyczną, wszechstronne zajęcia sensoryczne, możliwość oglądania filmów w przedszkolnej sali kinowej, zajęcia plastyczne z artystą plastykiem.

  Podopieczni placówki mają dodatkowo do dyspozycji olbrzymi, dobrze wyposażony plac zabaw. Mogą skorzystać z dwóch podgrzewanych basenów, zjeżdżalni, trampolin, piaskownic, hulajnóg, rowerków, gier sportowych. Wszystko to pod nadzorem pedagogów przedszkola na ogrodzonym, przestronnym (ponad 2000 m2) i bezpiecznym placu zabaw przy Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu.

  Warto też wiedzieć, że dzieci w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu codziennie rozmawiają po angielsku – ucząc się tego języka obcego każdego dnia, poprzez konwersacje z dyplomowanym lektorem.

  Zdrowe posiłki z własnej kuchni w zerówce w Elblągu

  Mały Europejczyk w Elblągu nie zamawia posiłków dla dzieci od zewnętrznych podmiotów. Placówka posiada własną kuchnię, gdzie codziennie są przygotowywane zdrowe posiłki, skomponowane specjalnie dla dzieci. Kuchnia spełnia oczywiście wszystkie wymagane prawem normy. To pozwala w pełni kontrolować co dzieci jedzą i z jakich produktów przygotowane są posiłki.

  Jeśli zależy Wam na wszechstronnym rozwoju swoich dzieci i jak najlepszym przygotowaniu do edukacji szkolnej, to klasa „zerowa” w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu będzie idealnym wyborem.

  Co oferuje Klasa Zerowa Małego Europejczyka w Elblągu w cenie czesnego?

  • edukacja na najwyższym poziomie, z wykorzystaniem nowoczesnych metod nauczania,
  • realizacja podstawy programowej dla klas zerowych,
  • wielozmysłowe zajęcia edukacyjne, eksperymenty, doświadczenia,
  • wizyty w szkołach podstawowych w celu poznania i oswojenia się z tymi placówkami,
  • nowocześnie wyposażone, kolorowe sale w najnowszym budynku oświatowym w Elblągu,
  • niewielkie grupy dzieci i doskonała kadra pedagogiczna,
  • codzienna nauka języka angielskiego w niewielkich grupach i zajęcia indywidualne,
  • każda sala z własną łazienką, tarasem i wyjściem na plac zabaw,
  • specjalnie dedykowane sale do nauki języka angielskiego, judo, tańca, plastyki, eksperymentów, sala kinowa – w cenie czesnego,
  • nauka gry w szachy – w cenie czesnego,
  • ciekawe zajęcia dodatkowe (spotkania, wycieczki, wizyty zwierzątek, teatrzyków, wyjścia edukacyjne) – wszystko w cenie czesnego,
  • leśny, rozległy plac zabaw (2000 m2) doskonale wyposażony w urządzenia zabawowe,
  • własna kuchnia z domowymi, zdrowymi posiłkami,
  • elastyczne godziny otwarcia przedszkola: od 6.30 do 19.00

  Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Mały Europejczyk w Elblągu

  Ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg

  Dyrekcja Przedszkola: Wioleta Stępczyńska

  Tel: +48 515 406 883

  Otwarte 5 dni w tygodniu od 6:30 do 19:00.

  https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/

  do góry strony