A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  O bezpieczeństwie na drodze w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu

  Bezpieczeństwo na chodniku i ulicy, w czasie drogi do przedszkola jest bardzo ważne. Chociaż dzieci ze żłobka, przedszkola i zerówki w Elblągu są dowożone do Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu przez rodziców i opiekunów, staramy się dzieciom wpajać zasady bezpiecznego poruszania się.

  „Czym skorupka za młodu nasiąknie…” – kierując się tym porzekadłem, nasze Panie Nauczycielki prowadzą dla dzieci również zajęcia z zasad poruszania się po chodnikach i na przejściach przez ulice.

  Dzieci z tego elbląskiego przedszkola zapoznały się z najważniejszymi znakami drogowymi, poznając co ona oznaczają i co nam komunikują. Oczywiście Mali Europejczycy dowiedzieli się, w jaki sposób przechodzić przez przejścia dla pieszych oraz co oznaczają zielone, czerwone i pomarańczowe światła na sygnalizatorach zlokalizowanych przy pasach.

  Oczywiście ta bardzo ważna dla naszych dzieci nauka odbyła się w formie wesołej zabawy, aby dzieci z łatwością i radością mogły przyswajać wiedzę.

  Gdzie i u kogo szukać pomocy, i jak to zrobić?

  Taką wiedzę mają już także przyswojoną dzieci z elbląskiego niepublicznego przedszkola. Dowiedzieliśmy się w jakich sytuacjach należy wzywać pomocy policji, pogotowia ratunkowego oraz straży pożarnej.

  Przede wszystkim zaś dzieci z Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu poznały bardzo ważne alarmowe numery telefoniczne.

  Więcej informacji, zdjęć i filmów o tym co dzieje się w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu można zobaczyć na naszej stronie na facebooku:

  https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

  Dlaczego warto wybrać dla swojego dziecka Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu? O tym możecie przeczytać tu:

  https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/artykuly/dlaczego-warto-wybrac-przedszkole-maly-europejczyk-w-elblagu-dla-dziecka,11187.htm

  Tak uczymy w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu – nauka przez zabawę i zabawa z nauką. Dzieci chłoną wiedzę podaną im w ciekawy, przystępny sposób.

  Jeśli również chcesz, aby Twoje dziecko właśnie w taki sposób uczyło się w przedszkolu, koniecznie zapisz je już dziś do Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu.

  Zapisy – telefon: 515 406 883

  do góry strony