!-- 2023 --> < „Odlotowy” dzień dzieci ze Żłobka, Przedszkola i Klasy Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu
A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  „Odlotowy” dzień dzieci ze Żłobka, Przedszkola i Klasy Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu

  Żłobek, Przedszkole i Klasa Zerowa Mały Europejczyk w Elblągu – to właśnie tu dzieją się właśnie takie niesamowite rzeczy! Jeśli Wasze dziecko będzie Wam mówiło, że chce zostać w przyszłości pilotem – to jest to efekt naszych odwiedzin na lotnisku Aeroklubu Elbląskiego! To był niesamowity dzień.

  Takie wycieczki tylko w Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu!

  Żłobek, Przedszkole i Klasa Zerowa Mały Europejczyk w Elblągu staje na głowie, fruwa pod niebiosa, unosi się na skrzydłach, aby dzieci w naszym żłobku, przedszkolu i klasie zerowej w Elblągu nie tylko czuły się doskonale, były otoczone najlepszą opieką, ale również by nie brakowało im solidnej dawki wiedzy wykraczającej bardzo poza ramy programowe oraz najlepszej możliwej dla rozwoju dzieci rozrywki.

  „Dajemy naszym dzieciom skrzydła” – tak powinno brzmieć motto Żłobka, Przedszkola i Klasy Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu. Widać to codziennie, w naszej działalności.

  Dosłownie i w przenośni – ponieważ ostatnio nasi Mali Europejczycy zawędrowali na teren elbląskiego lotnika, korzystając ze wspaniałej gościny Aeroklubu Elbląskiego.

  Dzieci były w „siódmym niebie” – wspaniały teren lotniska, hangar a w nim rozmaite samoloty oraz szybowce.

  Panowie z Aeroklubu Elbląskiego niesamowicie ciekawie opowiadali dzieciom z naszego żłobka i przedszkola w Elbląga o każdym samolocie, szybowcu, skokach spadochronowych oraz wspaniałych możliwościach jakie daje nam lotnictwo. Dzieci słuchały po prostu jak zaczarowane!

  Nie zdziwimy się, jeśli wiele naszych dzieci z naszego elbląskiego żłobka i przedszkola już po cichu marzy, aby kiedyś wzbić się w powietrze samolotem lub szybowcem po takim spotkaniu i takich opowieściach.

  Takie rzeczy, takie wycieczki, takie spotkania z ciekawymi ludźmi tylko w Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu.

  Przekraczamy granice tam, gdzie inne przedszkola nie docierają – robimy wszystko dla dobra, wspaniałej zabawy i edukacji naszych dzieci ze Żłobka, Przedszkola i Klasy Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu.

  Mały Europejczyk to nie tylko wspaniały żłobek, przedszkole czy klasa zerowa w Elblągu. To niesamowita przygoda życia dla dzieci, edukacja na najwyższym poziomie oraz przede wszystkim doskonałe przygotowanie naszych dzieci do dalszej edukacji szkolnej i po prostu do życia i czerpania z tego życia całymi garściami!

  Więcej informacji, zdjęć i filmików z wyprawy dzieci ze Żłobka, Przedszkola i Klasy Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu znajdziecie na naszym koncie na facebooku.

  https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

  Tak uczymy w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu – nauka przez zabawę i zabawa z nauką. Dzieci chłoną wiedzę podaną im w ciekawy, przystępny sposób. Jeśli również chcesz, aby Twoje dziecko właśnie w taki sposób uczyło się w przedszkolu, koniecznie zapisz je już dziś do Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu.

  Przedszkole, Żłobek i Klasa Zerowa Mały Europejczyk w Elblągu to najlepsza placówka edukacyjna

  Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu, kierowanym przez Wioletę Stępczyńską, można śmiało powiedzieć, że to jedna z wiodących i najlepiej przygotowanych do działalności pedagogicznej i oświatowej tego typu placówka w Polsce.

  Wielomilionowa inwestycja w jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów oświatowych w kraju oraz perfekcyjnie zagospodarowany i rozległy park zabaw wysuwają elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole na pozycję jednego z najlepszych placówek tego typu w Polsce.

  Nowoczesny budynek i cały obszar wokół żłobka i przedszkola został zaprojektowany przez wiodących architektów w Polsce.

  Dzieci uwielbiają „Małego Europejczyka” dlatego nie jest niczym dziwnym, że w wielu imprezach organizowanych przez ten elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole chętnie uczestniczą nawet jego absolwenci – obecnie uczniowie klas 1,2,3 szkół podstawowych.

  Nauczycielkom w „Małym Europejczyku” po prostu chce się pracować i bawić z dziećmi. Warto zaznaczyć, że dzieci żłobkowe mają swoje osobne piętro w trójkondygnacyjnym budynku i w czasie przebywania w obiekcie nie spotykają się z dziećmi przedszkolnymi.

  Integracja dzieci w różnym wieku, pod opieką nauczycieli i opiekunów, następuje tylko na terenie parku zabaw, na świeżym powietrzu.

  Jak dołączyć do Przedszkola, Żłobka i Klasy Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu?

  Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka, przedszkola lub klasy zerowej Mały Europejczyk w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka i przedszkola cieszą Ciebie najbardziej?

  Koniecznie skontaktuj się z nami a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.


  Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Mały Europejczyk w Elblągu
  Ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg

  Dyrekcja Przedszkola: Wioleta Stępczyńska
  Tel: +48 515 406 883

  Otwarte 5 dni w tygodniu od 6:30 do 19:00.
  https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/

  Facebook: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

  Instagram: https://www.instagram.com/maly.europejczyk/

  do góry strony