A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Pasowanie na przedszkolaków w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu

  Dla naszych maluszków zaczęła się właśnie fantastyczna przygoda. Trafiły do niezwykłego miejsca, niemal do baśniowej Akadami Pana Kleksa, czyli do Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu. Zostały pasowane naszym magicznym, kolorowym ołówkiem i stały się pełnoprawnymi Małymi Europejczykami.

  To dla nas zawsze wielkie święto, które uroczyście, ale także wesoło celebrujemy. Pasowanie nowych Małych Europejczyków na przedszkolaków oficjalnie już za nami. Było „pasowanie” na przedszkolaka, brawa, gratulacje i wspaniała zabawa, jak to zawsze bywa w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu.

  Ważna uroczystość w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu. Tego dnia nastąpiło uroczyste pasowanie maluszków na pełnoprawnych przedszkolaków. Była to oczywiście również okazja do zorganizowania odpowiedniej oprawy artystycznej w tym niezwykle ważnym dniu.

  Były więc piosenki, tańce oraz oczywiście uroczyste pasowanie na przedszkolaka w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu. Ceremonię oficjalną prowadziła nasza dyrektor placówki – Wioleta Stępczyńska, która za pomocą tradycyjnego ołówka dokonała oficjalnego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka.

  Nowi Mali Europejczycy otrzymali również drobne upominki po zakończeniu ceremonii.

  To ważny moment nie tylko dla dzieci z tego elbląskiego przedszkola niepublicznego, ale również dla ich rodziców. Rodzice zaś, w Małym Europejczyku, są równie ważni jak nasi podopieczni.

  W Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu wychodzimy z założenia, że rodzina jest podstawowym środowiskiem, w którym przebywa dziecko. Dlatego ma największy wpływ na jego rozwój i wychowanie. Rodzice są pierwszymi i najważniejszymi osobami we wczesnych latach życia dzieci. W przedszkolu uważamy, że ogólna zgodność między celami i wartościami przekazywanymi w naszej placówce i w domu rodzinnym jest niezwykle ważna.

  Dobra współpraca, wzajemna akceptacja i zrozumienie, wpływa pozytywnie na rozwój dziecka, wzmacnia oddziaływania wychowawcze i edukacyjne, przyczynia się także do rozwoju inicjatyw społecznych na rzecz tego elbląskiego przedszkola.

  Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu systematycznie realizuje zadania w ścisłej współpracy z rodzicami. Taka współpraca ułatwia nam poznanie dzieci i pozwala na ujednolicenie wpływów wychowawczych. Poprzez częste i otwarte kontakty z rodzicami poznajemy ich oczekiwania i sugestie, co umożliwia nam planowanie naszej pracy i niweluje ewentualne nieporozumienia.

  Od rodziców natomiast oczekujemy szczerości, otwartości i zrozumienia oraz aktywnego włączania się w życie Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu. Poprzez różnorodne formy współpracy z rodzicami dążymy do tego, aby poczuli się współgospodarzami tej placówki.

  Więcej informacji, zdjęć i filmów z tej uroczystości znajdziecie na naszej stronie na facebooku: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

  Dlaczego warto wybrać dla swojego dziecka Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu? O tym możecie przeczytać tu:

  Wybierz Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu

  Tak uczymy w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu – nauka przez zabawę i zabawa z nauką. Dzieci chłoną wiedzę podaną im w ciekawy, przystępny sposób.

  Jeśli również chcesz, aby Twoje dziecko właśnie w taki sposób uczyło się w przedszkolu, koniecznie zapisz je już dziś do Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu.

  Zapisy – telefon: 515 406 883

  Przedszkole, Żłobek. Klasa Zerowa Małego Europejczyka w Elblągu to najlepsza placówka edukacyjna

  O Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu w Elblągu, kierowanym przez Wioletę Stępczyńską, można śmiało powiedzieć, że to jedna z wiodących i najlepiej przygotowanych do działalności pedagogicznej i oświatowej tego typu placówka w Polsce.

  Wielomilionowa inwestycja w jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów oświatowych w kraju oraz perfekcyjnie zagospodarowany i rozległy park zabaw wysuwają elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole na pozycję jednego z najlepszych placówek tego typu w Polsce.

  Nowoczesny budynek i cały obszar wokół żłobka i przedszkola został zaprojektowany przez wiodących architektów w Polsce.

  Dzieci uwielbiają „Małego Europejczyka” dlatego nie jest niczym dziwnym, że w wielu imprezach organizowanych przez ten elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole chętnie uczestniczą nawet jego absolwenci – obecnie uczniowie klas 1,2,3 szkół podstawowych.

  Nauczycielkom w „Małym Europejczyku” po prostu chce się pracować i bawić z dziećmi. Warto zaznaczyć, że dzieci żłobkowe mają swoje osobne piętro w trójkondygnacyjnym budynku i w czasie przebywania w obiekcie nie spotykają się z dziećmi przedszkolnymi.

  Integracja dzieci w różnym wieku, pod opieką nauczycieli i opiekunów, następuje tylko na terenie parku zabaw, na świeżym powietrzu.

  Jak dołączyć do Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu?

  Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka, przedszkola lub klasy zerowej Małego Europejczyka w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka i przedszkola cieszą Ciebie najbardziej?

  Koniecznie skontaktuj się z nami a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.

  Tel. 515 406 883

  Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu

  ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg

  e-mail: przedszkole@malyeuropejczyk.elblag.pl

  do góry strony