A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Policjantka w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu

  W Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu perfekcyjnie przygotowujemy dzieci do nauki w szkole podstawowej. Oprócz tego dajemy naszym dzieciaczkom najlepsze możliwe atrakcje, przygody, wycieczki i spotkania z ciekawymi ludźmi czy fascynującymi zwierzętami. Uczymy dzieci jednak również rzeczy ważnych i przydatnych w życiu – jak np. zasad bezpieczeństwa.

  Dlatego niedawno Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu odwiedziła pani policjantka. Była to okazja nie tylko do zaznajomienia dzieci z zasadami bezpieczeństwa, ale też świetna lekcja działań policji i duża atrakcja dla naszych przedszkolaków.

  Asp. Katarzyna Stankiewicz z Wydziału Prewencji Kryminalnej i Wykroczeń kolejny raz rozmawiała o bezpieczeństwie, tym razem z najmłodszymi a dokładnie z przedszkolakami z Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu.

  Odbyły się trzy takie spotkania a wzięła w nich udział blisko setka dzieci. Spotkania są częścią policyjnego programu Bezpieczne Wakacje i akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

  Podczas spotkań prezentowane są dzieciom przykłady zagrożeń jakie mogą napotkać podczas wypoczynku nad wodą. Najmłodszym zaprezentowano również policyjny sprzęt służby prewencji.

  Więcej zdjęć i filmików z tych zajęć w Przedszkolu i Żłobku Mały Europejczyk w Elbląg znajdziecie na naszej stronie na facebooku: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

  Tak uczymy w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu – nauka przez zabawę i zabawa z nauką. Dzieci chłoną wiedzę podaną im w ciekawy, przystępny sposób. Jeśli również chcesz, aby Twoje dziecko właśnie w taki sposób uczyło się w przedszkolu, koniecznie zapisz je już dziś do Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu.

  Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka lub przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka i przedszkola cieszą Ciebie najbardziej?

  Koniecznie skontaktuj się z nami a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.

  Kontakt: https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/strony/kontakt

  Telefon: 515 406 883

  do góry strony