A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Poszukujesz miejsca w żłobku dla swojego dziecka? Mały Europejczyk to najlepszy wybór

  W Elblągu brakuje dramatycznie miejsce w żłobkach dla dzieci. To powoduje, że rodzice dzieci, jeśli chcą powrócić do pracy mają poważny problem, ponieważ żłobków miejskich w naszym mieście jest zaledwie kilka. Na szczęście Żłobek, Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu nie tylko posiada wolne miejsca dla dzieci to jeszcze prowadzi rekrutację przez cały rok.

  Dlaczego warto zapisać dziecko do żłobka w Elblągu?

  Decyzja o zapisaniu dziecka do żłobka to ważny krok dla wielu rodziców, który może mieć znaczący wpływ na rozwój ich pociechy. Żłobek to nie tylko miejsce, które zapewnia opiekę nad dzieckiem podczas nieobecności rodziców, ale również środowisko, które stymuluje rozwój społeczny, emocjonalny i edukacyjny malucha.
   

  Rozwój społeczny dziecka w żłobku w Elblągu

  Żłobek oferuje dzieciom możliwość interakcji z rówieśnikami, co jest kluczowe dla ich rozwoju społecznego. W żłobku w Elblągu dzieci uczą się współżycia w grupie, nawiązywania nowych znajomości i budowania pierwszych przyjaźni. To doświadczenie jest cenne, ponieważ pomaga maluchom zrozumieć swoją rolę w społeczności i kształtować zdrowe nawyki międzyludzkie, które będą im służyć przez całe życie.

  Żłobek w Elblągu - wsparcie w edukacji dziecka

  Żłobki często posiadają programy edukacyjne, które są dostosowane do potrzeb i możliwości rozwojowych małych dzieci. Poprzez zabawę i strukturyzowane aktywności, maluchy uczą się podstawowych umiejętności, takich jak rozpoznawanie kształtów, kolorów czy dźwięków. Wczesna edukacja w żłobku może pozytywnie wpłynąć na późniejsze sukcesy edukacyjne dziecka.

  Rozwój emocjonalny dziecka w żłobku w Elblągu

  Żłobek to także miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności emocjonalne. Uczą się wyrażać swoje uczucia, empatii oraz radzenia sobie z nowymi sytuacjami. Dzięki temu, że żłobek jest bezpiecznym i kontrolowanym środowiskiem, dzieci mogą eksperymentować z różnymi zachowaniami i uczyć się z konsekwencji w sposób konstruktywny.

  Żłobek w Elblągu to wsparcie dla rodziców

  Dla wielu rodziców żłobek w Elblągu jest niezbędnym wsparciem, które pozwala im wrócić do pracy lub poświęcić czas na inne ważne aspekty życia, wiedząc, że ich dziecko jest w dobrych rękach. Profesjonalna opieka w żłobku daje rodzicom spokój umysłu i pozwala im skupić się na swoich obowiązkach zawodowych czy osobistych.

  Żłobek w Elblągu to miejsce, które może zaoferować dziecku wiele korzyści, od rozwoju społecznego, przez edukacyjny, aż po emocjonalny. Jest to również wsparcie dla rodziców, którzy dzięki temu mogą lepiej zorganizować swoje życie zawodowe i prywatne. Oczywiście, każda rodzina powinna indywidualnie rozważyć, czy żłobek jest odpowiednim wyborem dla ich dziecka, biorąc pod uwagę jego potrzeby i najlepsze interesy.

  Żłobek Małego Europejczyka w Elblągu to nie tylko miejsce opieki dla najmłodszych dzieci, których rodzice powrócili do pracy. To niesamowita okazja dla doskonałej zabawy, ogólnego rozwoju dziecka oraz jego edukacji już od najmłodszych lat – oczywiście podanej w atrakcyjnej dla dzieci formie zabawy.

  To najlepszy żłobek w Elblągu i okolicy

  Niepubliczny Żłobek, Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk to najlepsza tego typu niepubliczna placówka oświatowa nie tylko w naszym mieście, ale i w kraju. Znajduje się w nowoczesnym obiekcie zaplanowanym przez najlepszych w kraju projektantów wnętrz użyteczności publicznej, „skrojonym” na potrzeby dzieci.

  Do budynku przylega olbrzymi (2000 m2) i świetnie urządzony plac zabaw, w pewnej części zalesiony, aby dzieci spędzały jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Ukształtowanie terenu placu zabaw zaprojektowali architekci przestrzeni. Zostały więc tam utworzone również lekkie wzniesienia i górka. Nowy budynek został tak zaprojektowany, aby zapewnić dzieciom jak największy poziom bezpieczeństwa.

  Co oferuje Żłobek Małego Europejczyka w Elblągu w cenie czesnego?

  - przyjmujemy dzieci już od 8-miesiąca życia, także te z pieluszkami i jeszcze nie chodzące,

  - wielozmysłowa edukacja dzieci,

  - posiadamy nowoczesne, amerykańskie wózki dla dzieci jeszcze nie chodzących,

  - zapewniamy niewielkie, przyjazne grupy żłobkowe,

  - posiadamy dużą ilość opiekunek w grupach żłobkowych,

  - własna kuchnia i domowe, zdrowe posiłki,

  - nowoczesne, kolorowe i bezpieczne dla dzieci sale żłobkowe,

  - każda sala z własną łazienką i wyjściem na plac zabaw,

  - olbrzymi (2000 m2) leśny plac zabaw dostosowany do dzieci żłobkowych,

  - wiele ciekawych zajęć dodatkowych, wyjścia, spacery, spotkania, wycieczki – w cenie czesnego,

  - elastyczne godziny otwarcia żłobka: od 6.30 do 19.00

  Jeśli chcesz zapisać swoje dziecko do Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu, zadzwoń do nas już teraz!

  Dajemy Twojemu dziecku wszystko co najlepsze!

  Niepubliczny Żłobek, Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu

  Ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg

  Dyrekcja Przedszkola: Wioleta Stępczyńska

  Tel: +48 515 406 883

  Otwarte 5 dni w tygodniu od 6:30 do 19:00.

  www.: https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/

  YT: https://www.youtube.com/@mayeuropejczyk3443

  FB: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

  do góry strony