A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Przedszkole i Żłobek Mały Europejczyk – edukacja dzieci na najwyższym poziomie

  Niepubliczne Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu to nie tylko wspaniałe zabawy, fascynujące przygody, wyjazdy, wycieczki, niesamowici goście i poznawanie otaczającego nas świata. To również nauka, aby dzieci z tej elbląskiej placówki przedszkolnej były jak najlepiej przygotowane do edukacji szkolnej.

  Edukacja na najwyższym poziomie w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu

  Dzieci 6-letnie w Niepublicznym Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu intensywnie przygotowują się już do nauki w szkole. To zaś oznacza, że nie tylko spędzają w przedszkolu w Elblągu dni na wspaniałej zabawie, fascynujących przygodach i wielu atrakcjach, ale także uczą się tego, jak dobrze i komfortowo odnaleźć się w szkole podstawowej i bezproblemowo wejść w świat edukacji szkolnej.

  Dlatego w naszym przedszkolu w Elblągu bardzo dbamy o edukację dzieci i jak najlepsze przygotowanie do rozpoczęcia nauki w szkole.

  To powoduje, że pokazujemy Małym Europejczykom różne metody nauki, aby w późniejszej edukacji mogli korzystać z tej wiedzy i samemu szukać metod i technik, które im ułatwiają przyswajanie wiedzy.

  Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu realizuje standardowy program edukacyjny dla dzieci w wieku przedszkolnym i w klasie zerowej.

  Doskonała edukacja, która jest świetną zabawą w przedszkolu i zerówce w Elblągu

  Dzieci w tym elbląskim przedszkolu i klasie zerowej nie tylko uczą się w tradycyjny sposób (podręczniki i zadania do rozwiązania), ale także biorą udział w licznych i ciekawych zajęciach sensorycznych, eksperymentach chemicznych i fizycznych, zajęciach biologicznych połączonych z wizytami opiekunów rozmaitych zwierząt (tych z „naszego podwórka” i najbardziej egzotycznych) oraz wykorzystują multimedialne pomoce dydaktyczne. Mamy również szerokie elementy matematyki, często podanej w formie atrakcyjnej dla dzieci zabawy (zajęcia sensoryczne, wykorzystując zabawki i gadżety). Natomiast o edukację artystyczną dzieci dba artysta-plastyk, który rozbudza w Małych Europejczykach zamiłowanie do kultury i sztuki.

  Głównie pomagamy dzieciom przyswoić wiedzę za pomocą zajęć wielozmysłowych, ale korzystamy też z ciekawych materiałów i programów nauczania np. "Klucz do uczenia się".

  Warto też dodać, że Dyrektor Wioleta Stępczyńska wyposażyła Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu w materiały do nauki czytania i pisania oraz doskonalenia umiejętności matematycznych metodą Montessori. Codziennie dzieci, w małych grupach, uczą się także intensywnie języka angielskiego – zajęcia z języka obcego odbywają się również w trybie indywidualnym.

  Równie ważnym aspektem rozwoju dzieci w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu jest rozwój fizyczny – dlatego to przedszkole i klasa zerowa w Elblągu zapewnia wychowankom szeroki wachlarz zajęć ruchowych – treningi judo pod okiem profesjonalnego trenera tej dyscypliny, zajęcia rozwojowe z jogi, zajęcia z tańca, rytmiki, codzienne zajęcia ruchowe na olbrzymim, zadrzewionym placu zabaw.

  W Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu wprowadzamy dzieci w obowiązki szkolne poprzez:

  realizacje programów własnych, różne formy pracy: od ćwiczeń i zabaw grupowych na dywanie do pracy z książką (słownikiem, ćwiczeniami, kartami pracy), organizowanie zajęć z zakresu asertywności, komunikacji społecznej i interpersonalnej, projektowa praca w grupach i zespołach, odpowiednio dobrane zadania domowe (do wykonania 1 raz w tygodniu), wprowadzenie funkcji dyżurnych, ciągłe doskonalenie znajomości języka angielskiego, udział w konkursach zewnętrznych.

  Tak uczymy w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu – nauka przez zabawę i zabawa z nauką.

  Dzieci chłoną wiedzę podaną im w ciekawy, przystępny sposób. Bawiąc się uczą, ale warto podkreślić, że to właśnie przez zabawę odbywa się bardzo intensywna nauka i realizacja programu edukacyjnego dla przedszkoli.

  Jeśli również chcesz, aby Twoje dziecko właśnie w taki sposób uczyło się w przedszkolu, koniecznie zapisz je już dziś do Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu.

  Zapisy – telefon: 515 406 883

  do góry strony