A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Przedszkole i Żłobek Mały Europejczyk w Elblągu ruszyło na niesamowitą wyprawę

  Takie rzeczy tylko w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu „Mały Europejczyk” w Elblągu! Kierunek – park zabaw w Łebie. To przedszkole w Elblągu już tradycyjnie organizuje właśnie taki niesamowity wyjazd dla swoich podopiecznych.

  Niesamowite, jedyne w swoim rodzaju atrakcje dla dzieci tylko w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu „Mały Europejczyk” w Elblągu. Tego nie ma w innych tego typu placówkach – mnóstwo niezwykłych i atrakcyjnych, pełnych przygód wycieczek!

  Pani dyrektor i kadra elbląskiego żłobka i przedszkola niemal „stają na głowie”, aby dzieci każdego dnia miały zapewnione niesamowite przygody, ciekawe atrakcje i doskonałą zabawę. Efektem tego jest fakt, że dzieci wręcz z niecierpliwością czekają, aby do „Małego Europejczyka” wrócić ponownie.

  Potwierdza to fakt, że na wiele imprez organizowanych przez Niepubliczny Żłobek i Przedszkole „Mały Europejczyk” w Elblągu powracają również absolwenci – byli wychowankowie „Małego Europejczyka” a obecnie uczniowie klas 1-3 elbląskich szkół podstawowych.

  Tym razem tradycji ponownie stało się zadość i „Mali Europejczycy” ruszyli do Łeby – do niesamowitego parku rozrywki.

  Park w Łebie to dla dzieci niesamowita, wręcz magiczna kraina, gdzie mogą obejrzeć i dotknąć makiet dinozaurów, bawić się na wspaniale urządzonych placach zabawa – również wodnych, zjeżdżać na pontonach, poszybować w górę na gondolach, zwiedzić prehistoryczny park czy jeździć pojazdami z bajek o Flinstonach.

  Atrakcji było mnóstwo - wydobywanie złota... Każdy z nas chciałby być odkrywcą. Nasze dzieci miały okazję szukać złota, które mogły zabrać ze sobą do domów. Park rozrywki, czyli szaleństwo na piasku, dmuchańcu, trampoliny, ścianki wspinaczkowe oraz wodne łódeczki....

  Zwiedziliśmy również bajlandię, w której dzięki magicznym okularom widziało świat w 3D. Odważni przeszli przez dom strachu... Aż ciarki mieliśmy na rękach... No i to co lubimy najbardziej.... Pyyyyszne lody.

  Nie mogło zabraknąć również wyprawy na wydmy, które ciągną się prawie w nieskończoność – prawie jak na pustyni! Zawitaliśmy więc na największą polską pustynię pod Łebą. Mogliśmy poczuć się jak w klimacie afrykańskim, gdzieś na obrzeżach Sahary.

  Wyprawa była wspaniała, a dzieci wprost zachwycone - z pewnością jeszcze nie raz tu powrócimy z naszymi "Małymi Europejczykami.

  Więcej informacji o naszej wyprawie, zdjęcia i filmiki znajdziecie jak zawsze na naszej stronie na facebooku:

  https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

  Tak uczymy w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu – nauka przez zabawę i zabawa z nauką. Dzieci chłoną wiedzę podaną im w ciekawy, przystępny sposób. Jeśli również chcesz, aby Twoje dziecko właśnie w taki sposób uczyło się w przedszkolu, koniecznie zapisz je już dziś do Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu.

  Jak dołączyć do Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu?

  Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka lub przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka i przedszkola cieszą Ciebie najbardziej?

  Koniecznie skontaktuj się z nami a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.

  Kontakt: https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/strony/kontakt

  Telefon: 515 406 883

  do góry strony