A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Przedszkole i Żłobek Mały Europejczyk w Elblągu w krainie pomidorów

  Skąd biorą się pomidory na naszych stołach? Czy te warzywa zawsze są okrągłe i czerwone? Czy są zawsze duże, czy też nieco mniejsze? O pomidorach dzieci ze Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu wiedzą już praktycznie wszystko. Dowiedziały się o nich w miejscu, gdzie hoduje się pomidory.

  Pomidor to bardzo smaczne i zdrowe warzywo. Bardzo często gości na naszych stołach i dzięki niemu można wyczarować pyszne potrawy – świetnie smakuje na kanapach, jako dodatek do sałatek, a nawet można z nich ugotować smaczną zupę pomidorową.

  Warzywa, w tym pomidory, warto jeść codziennie i o tym już wiedzą dzieci ze Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu. Właśnie pomidor był tematem zajęć edukacyjnych i plastycznych dzieci w naszym przedszkolu w Elblągu.

  Oprócz słuchania informacji o tych smakołykach i malowaniu „pomidorowych obrazków”, dzieci miały okazję również posmakowania różnych odmian tych warzyw. To były bardzo smaczne lekcje w naszym elbląskim przedszkolu.

  To jednak nie wszystko. Tak jak zawsze w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu nasze dzieci, jeśli o czymś akurat się uczą, muszą to zobaczyć, dotknąć, posmakować. Dlatego Mali Europejczycy wybrali się do miejsca, gdzie hodowane są pyszne pomidory, które możemy kupić w sklepach warzywnych w Elblągu. Wybraliśmy się więc do gospodarstwa Bajo, które słynie w naszym mieście i regionie z przepysznych pomidorów.

  Tam na własne oczy dzieci z naszego przedszkola w Elblągu zobaczyły w jaki sposób hoduje się pomidory. Jak o te warzywa należy dbać, aby wyrosły pyszne i ładne. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że pomidory mogą być też zielone oraz mieć różne kształty i rozmiary.

  Oczywiście nie mogło się obyć bez dotykania tych pysznych warzyw i ich smakowania.

  Takie pouczające i pyszne lekcje tylko w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu!

  Więcej informacji, zdjęć i filmów znajdziecie na naszej stronie na facebooku.

  https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

  Tak uczymy w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu – nauka przez zabawę i zabawa z nauką. Dzieci chłoną wiedzę podaną im w ciekawy, przystępny sposób. Jeśli również chcesz, aby Twoje dziecko właśnie w taki sposób uczyło się w przedszkolu, koniecznie zapisz je już dziś do Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu.

  Jak dołączyć do Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu?

  Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka lub przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka i przedszkola cieszą Ciebie najbardziej?

  Koniecznie skontaktuj się z nami a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.

  Kontakt: https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/strony/kontakt

  Telefon: 515 406 883

  do góry strony