x

  Przedszkole w którym rodzic jest ważny

  W Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu rodzice, w procesie edukacyjnym i wychowawczym zajmują bardzo ważne miejsce. To właśnie oni są współgospodarzami tego przedszkola w Elblągu.

  W Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu wychodzimy z założenia, że rodzina jest podstawowym środowiskiem, w którym przebywa dziecko. Dlatego ma największy wpływ na jego rozwój i wychowanie.

  Rodzice są pierwszymi i najważniejszymi osobami we wczesnych latach życia dzieci. W przedszkolu uważamy, że ogólna zgodność między celami i wartościami przekazywanymi w naszej placówce i w domu rodzinnym jest niezwykle ważna.

  Dobra współpraca, wzajemna akceptacja i zrozumienie wpływa pozytywnie na rozwój dziecka, wzmacnia oddziaływania wychowawcze i edukacyjne, przyczynia się także do rozwoju inicjatyw społecznych na rzecz tego elbląskiego przedszkola.

  Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu systematycznie realizuje zadania w ścisłej współpracy z rodzicami.

  Taka współpraca ułatwia nam poznanie dzieci i pozwala na ujednolicenie wpływów wychowawczych. Poprzez częste i otwarte kontakty z rodzicami poznajemy ich oczekiwania i sugestie, co umożliwia nam planowanie naszej pracy i niweluje ewentualne nieporozumienia.

  Od rodziców natomiast oczekujemy szczerości, otwartości i zrozumienia oraz aktywnego włączania się w życie Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu. Poprzez różnorodne formy współpracy z rodzicami dążymy do tego, aby poczuli się współgospodarzami tej placówki.

  W sprawie zapisów i zasad rekrutacji prosimy dzwonić pod numer +48 515 406 883

  do góry strony