A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Przyjdź, zobacz i poznaj Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu – zyskasz rabat!

  Myślisz o przedszkolu dla swojego dziecka? Zastanawiasz się nad żłobkiem? A może już czas najwyższy zdecydować o odpowiedniej zerówce dla Twojego przedszkolaka? Teraz właśnie jest dobry moment aby podjąć decyzję o wyborze przedszkola, jego ewentualnej zmianie lub w sprawie zerówki. Zapraszamy na Dni Otwarte w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu.

  Jeśli w czasie Dni Otwartych zapiszesz dziecko do naszej placówki – zyskasz rabat – czesne zostanie przez rok obniżone o 100 zł miesięcznie!

  Dni Otwarte Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu będą trwały przez trzy dni: 22, 23, 24 czerwca 2020 r. (poniedziałek, wtorek, środa) w godzinach od: 12.00 do 16.00.

  W tych dniach, oczywiście zachowując wszystkie niezbędne wymagania epidemiologiczne (do budynku przedszkola wchodzimy w maseczkach i dezynfekujemy dłonie – bez maseczek nie wpuszczamy) każdy zainteresowany żłobkiem, przedszkolem lub zerówką rodzic może pojawić się w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu przy ul. Dąbrowskiego 33.

  W te dni w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk będzie można:

  - obejrzeć przedszkole od wewnątrz zachowując standardy sanitarne (maseczki, dezynfekcja rąk, nie będzie kontaktu z przebywającymi w przedszkolu dziećmi),

  - zobaczyć nasz rozległy plac zabaw (2000 m2, boiska, urządzenia zabawowe),

  - porozmawiać z nauczycielem,

  - zapoznać się z regulaminem przedszkola i cennikiem,

  - zerknąć do naszej nowoczesnej kuchni, szatni, łazienek, tarasów przy salach.

  Uwaga! Jeśli w czasie Dni Otwartych Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu rodzice zdecydują się pozostawić u nas dziecko w grupie żłobkowej, przedszkolnej lub w zerówce mogą liczyć na rabatową cenę – upust w wysokości 100 zł czesnego przez cały rok.

  W atrakcyjnej cenie miesięcznego czesnego 590 zł* (*czynsz obniżony o 100 zł, jeśli zapiszesz dziecko do placówki w czasie Dni Otwartych) zapewniamy:

  - miejsce w żłobku, przedszkolu, zerówce w godzinach od 6.30 do 19.00,

  - pełne wyżywienie dziecka z własnej kuchni placówki (śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek),

  - codzienne zajęcia j. angielskiego,

  - codzienne zajęcia plastyczne i artystyczne,

   - nauka i zabawa w najbardziej nowoczesnej placówce oświatowej w Elblągu (przestronne, kolorowe, dobrze wyposażone sale do zabaw, multimedialne, edukacyjne, rehabilitacyjne),

  - placówka dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych,

  - olbrzymi plac zabaw (2000 m2),

  - liczne wycieczki, atrakcje, wyjścia, ciekawi goście,

  - nowoczesne metody nauczania dzieci w wieku przedszkolnym i zerówkowym,

  - profesjonalna, doświadczona kadra nauczycielska.

  Przyjdź na Dni Otwarte Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu, poznaj i zobacz jak funkcjonuje najbardziej nowoczesna tego typu placówka w mieście. Sam sprawdź ile może zyskać Twoje dziecko bawiąc się i ucząc w naszym żłobku, przedszkolu i zerówce.

  Zapisz dziecko do Małego Europejczyka już teraz i uzyskaj atrakcyjny rabat – 100 zł miesięcznie!

  do góry strony