x

  Rozpoczęły się wakacje w Przedszkolu Mały Europejczyk

  Jedyne takie przedszkole otwarte dla dzieci przez całe wakacje. Zapewnia opiekę i znakomitą zabawę dla najmłodszych oraz spokój dla rodziców, którzy nie mają co zrobić z dziećmi w wieku przedszkolnym w czasie letniej przerwy.

  Ruszyły wakacje w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu – jedynej placówce przedszkolnej otwartej przez cały okres wakacji. To bardzo dobra oferta dla rodziców, którzy są przed lub po urlopie i nie mają co zrobić ze swoimi dziećmi.

  Zamiast więc powierzać je pod opiekę babć i dziadków, można zapewnić im znakomitą zabawę oddając pod profesjonalną opiekę nauczycieli wychowania przedszkolnego w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu.

  To nie będzie dla dzieci czas stracony. To nie jest typowa „przechowalnia” dla dzieci gdy rodzice są w pracy. W Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu dzieci bawią się na olbrzymim placu zabaw, wyposażony w rozmaite urządzenia rekreacyjne oraz duże baseny.

  Oprócz tego mają okazje uczyć się języka angielskiego oraz rozwijać swoje zdolności i umiejętności plastyczne i manualne – wszystko pod okiem czujnych i doświadczonych nauczycieli wychowania przedszkolnego.

  Można tu przyprowadzić dzieci, które do Małego Europejczyka na co dzień nie uczęszczają ale rodzice chcą im zapewnić w okresie letnim, już po urlopie fachową opiekę i świetną zabawę. Rodzice natomiast mogą spokojnie, nie martwiąc się o swoją pociechę wrócić po urlopie do pracy, ponieważ dziecko w tej placówce przedszkolnej może przebywać już od godz. 6.30 aż do godz. 16.30.

  Nie ma w Elblągu drugiego przedszkola tak długo funkcjonującego w ciągu dnia i to w czasie wakacji.

  Oferta wakacyjna Niepublicznego Artystyczno-Językowego Przedszkola „Mały Europejczyk” w Elblągu jest tak przygotowana, by zagospodarować dziecku czas aż do godz. 16:30. Nie ma więc tu czasu na nudę. Do ostatniej niemal chwili dziecko świetnie się bawi i przy okazji uczy.

  Zaplanowane są również wycieczki, ciekawe wyjścia jak również zajęcia odbywające się na przedszkolnym placu zabaw z wykorzystaniem basenów, piaskownicy, urządzeń do zabaw i wielu innych atrakcji. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez nauczycieli wychowania przedszkolnego, w tym lektorów języka angielskiego. W zależności od pogody zabawy odbywają się w salach placówki lub na powietrzu, na potężnym placu zabaw.

  Niepubliczne Przedszkole „Mały Europejczyk” w piątki organizuje również imprezę dla dzieci pod nazwą „Pidżama Party”. W ten dzień dzieci zostają w przedszkolu na noc, mając zapewnioną opiekę i zagwarantowaną dobrą zabawę. Dzieci nocują wówczas w przedszkolu a rodzice odbierają swoje pociechy w sobotę do godz. 13.00.

  Oferta wakacyjna Niepublicznego Przedszkola „Mały Europejczyk” w Elblągu to nie tylko fantastyczne miejsce dla dzieci, ale również wielkie wsparcie i pomoc dla rodziców.

  Cena za miesiąc wakacji w przedszkolu to tylko 890 zł.*

  Więcej informacji znajdziesz tu: https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/artykuly/udane-wakacje-twojego-dziecka-w-przedszkolu-maly-europejczyk-w-elblagu,10846.htm

  Istnieje również możliwość zapisania dziecka na Wakacje w Przedszkolu na krótszy okres czasu. Wówczas jeden dzień pobytu dziecka w placówce to koszt 60 zł/dzień.

  do góry strony