A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Sowy odwiedziły Przedszkole i Żłobek Mały Europejczyk w Elblągu

  Takie rzeczy tylko w Przedszkolu i Żłobku Mały Europejczyk w Elblągu. Takie wydarzenie organizuje tylko tak „pozytywnie nastawiona” do życia i dzieci Pani Dyrektor elbląskiego niepublicznego przedszkola. Tym razem do „Małego Europejczyka” przybyły a właściwie przyleciały…sowy.

  Kontakt z naturą, żywymi zwierzętami zawsze jest niezwykle cenny i pouczający dla dzieci, które dopiero poznają świat wokół siebie. Dlatego Przedszkole i Żłobek Mały Europejczyk w Elblągu stara się swoim podopiecznym zapewnić jak najlepszy kontakt właśnie z żywą przyrodą.

  Jakiś czas temu dzieci z Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu mogły gościć w swojej placówce rozmaite robaki, płazy i gady oraz pająki.

  O tym przeczytacie więcej tu: https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/artykuly/inwazja-robakow-plazow-gadow-i-pajakow-w-przedszkolu-maly-europejczyk,10905.htm

  Teraz do placówki zawitali kolejni goście, tym razem upierzeni, ze skrzydłami, potrafiącymi latać i świetnie widzącymi nocą. Przedszkole i Żłobek Mały Europejczyk w Elblągu odwiedziły.. sowy.

  Wizyta tych ptaków drapieżnych w elbląskim przedszkolu niepublicznym odbyła się w ramach lekcji edukacyjnej, pod czujnym okiem opiekunki tych ptaków. Dzieci, zarówno z przedszkola jak i żłobka, mogły sowy obejrzeć a także dotknąć i posłuchać o ich życiu i zwyczajach.

  Dzieci poznały sowie zwyczaje i anatomię: słuch sowy, jak widzi sowa, ciekawostki o piórach, sowie menu. Dowiedzieliśmy się, jak chronić sowy i co zrobić, jeśli znajdziemy sowę na ziemi.

  Natomiast w ramach zajęć plastycznych „Mali Europejczycy” wykonali sowy z zebranych podczas spaceru liści.

  Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka lub przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka i przedszkola cieszą Ciebie najbardziej?

  Koniecznie skontaktuj się z nami a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.

  Kontakt: https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/strony/kontakt

  do góry strony