A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Sportowa olimpiada w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu

  „W zdrowym ciele, zdrowy duch…” - mówi znane wszystkim przysłowie. W naszym elbląskim przedszkolu bardzo dbamy o to, aby rozwój intelektualny dzieci szedł w parze z rozwojem fizycznym. Dlatego organizujemy wiele wspaniałych zajęć ruchowych – taniec, judo, zajęcia na naszym ogromnym, doskonale wyposażonym placu zabaw. Tu również odbyły się zawody sportowe wśród dzieci z tego niepublicznego przedszkola w Elblągu.

  Tego dnia nasz ogromny (ponad 2000 m2) plac zabaw przekształcił się w prawdziwą arenę zmagań sportowych. Ponieważ bardzo dbamy w naszym niepublicznym przedszkolu w Elblągu o doskonały rozwój fizycznych dzieci. Oczywiście staramy się, aby wszystkie takie zajęcia ruchowe były dla dzieci niezwykle atrakcyjne.

  Jak na prawdziwą olimpiadę przystało, w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu zorganizowaliśmy wiele emocjonujących, różnorodnych konkurencji, w których brały udział dzieci z naszego przedszkola w Elblągu.

  Pogoda nam sprzyjała – było bardzo ciepło. Dzieci bardzo ambitnie podeszły do wszystkich konkurencji, rywalizując – oczywiście w duchu sportowego fair-play na naszym ogromnym placu zabaw. Rozgrzane temperaturą zmagań i tą, panującą na dworze dzieci mogły chłodzić się w rozstawionych kurtynach wodnych – tu również była więc okazja do wspaniałej zabawy.

  Największym entuzjazmem cieszyły się oczywiście zawody w przeciąganiu liny – taką sportową zabawę nasze dzieciaczki uwielbiają najbardziej.

  Oczywiście, jak na sportową rywalizację przystało, wszyscy jej uczestnicy otrzymali medale olimpijskie oraz pyszne lody, dla ochłody i smaku.

  Więcej informacji o naszej olimpiadzie w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu - zdjęcia i filmiki znajdziecie jak zawsze na naszej stronie na facebooku:

  https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

  Tak uczymy w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu – nauka przez zabawę i zabawa z nauką. Dzieci chłoną wiedzę podaną im w ciekawy, przystępny sposób. Jeśli również chcesz, aby Twoje dziecko właśnie w taki sposób uczyło się w przedszkolu, koniecznie zapisz je już dziś do Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu.

  Jak dołączyć do Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu?

  Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka lub przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka i przedszkola cieszą Ciebie najbardziej?

  Koniecznie skontaktuj się z nami a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.

  Kontakt: https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/strony/kontakt

  Telefon: 515 406 883

  do góry strony