A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Spraw, aby Twoje dziecko z radością witało każdy dzień w przedszkolu

  Znasz to? Każdy kolejny poranek wygląda podobnie. Bunt przy ubieraniu. Droga do przedszkola to koszmar z płaczem dziecka w tle. Jednak najgorsze dopiero przed Tobą. Rozdzierająca serce każdego rodzica scena, gdy kurczowo uczepione Twojego rękawa dziecko za nic nie chce zrobić nawet kroku w szatni przedszkola. Nauczycielka niemal siłą „odrywa” od Ciebie Twoje dziecko i każe szybko wyjść. Ty zaś masz przez cały dzień wyrzuty sumienia…znasz to!

  Jeszcze ciągle ta niepewność – może Twoje dziecko nie chce chodzić do przedszkola, bo coś tam złego mu się dzieje? Może nie podoba mu się? Może czeka przy oknie cały dzień, wypatrując z niecierpliwością Twojego samochodu…może, może…dużo tych wątpliwości kotłuje się w Twojej głowie. To zaś powoduje, że nie możesz skupić się na swojej pracy, na rodzinie, innych sprawach. Ciągle w głowie kołacze się ta niepewność…

  A gdyby było tak, że Twoje dziecko wręcz nie może doczekać się każdego kolejnego poranka? Gdyby z radością ubierało się i popędzało jeszcze, że szybciej, już jedziemy do przedszkola? Gdyby z uśmiechem na buźce biegło w szatni do swojej szafki, przebierało się, dawało Tobie buziaka na „do widzenia” i radośnie znikało w swojej sali?

  To nie jest bajka ani czcze obietnice. Tak wygląda każdy poranek w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu – najlepszej tego typu placówce w naszym mieście.

  Poranki w naszej szatni to radość, śmiech, powitania, bieg do Pań Nauczycielek, koleżanek i kolegów oraz do kolejnej przygody i zabawy.

  Nie wierzycie nam na słowo? Nie musicie. Wystarczy poczytać opinię rodziców dzieci z Niepublicznego Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu. Ich dzieci nie mogą doczekać się kolejnego dnia w Małym Europejczyku, a wracając z rodzicami do domu dzielą się z nimi swoimi wspaniałymi wrażeniami z kolejnego dnia.

  Mały Europejczyk w Elblągu na facebooku

  Nie musicie jednak nawet wierzyć rodzicom w szczerość ich opinii na temat tego przedszkola w Elblągu.

  Mamy dla Was specjalną ofertę – dzień adaptacyjny w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu.

  Na jeden dzień możecie przyjść do nas ze swoim dzieckiem. Obejrzycie nasz budynek, plac zabaw, porozmawiacie z Panią Dyrektor, Nauczycielkami, innymi dziećmi. W tym czasie Wasz skarb pozna nasze przedszkole i przekonacie się sami czy warto dołączyć do Małego Europejczyka w Elblągu.

  A wierzcie nam…warto. Dlaczego?

  Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu to placówka edukacyjna, która ma najdłuższe godziny funkcjonowania. Dzieci można już przywieźć o godz. 6.30 i odebrać nawet o 19.30.

  Rodzice bez nerwów, pośpiechu, bez rezygnacji z jakikolwiek zajęć czy załatwienia swoich spraw, mogą spokojnie przyjechać po dziecko nawet późnym popołudniem, wiedząc, że znajduje się pod doskonałą opieką nauczycieli przedszkolnych, nie jest głodne, świetnie się bawi i praktycznie do ostatnich minut przebywania w żłobku czy przedszkolu jest poświęcona mu odpowiednia uwaga opiekunów.

  Warto dodać, że przy budynku Małego Europejczyka, który znajduje się przy ul. Dąbrowskiego 33 znajduje się wygodny, duży parking. Rodzice, którzy dowożą swoje dzieci do żłobka czy przedszkola samochodami, nie będą mieli żadnego problemu z ich zaparkowaniem.

  To przedszkole w Elblągu doceniają również rodzice

  Przede wszystkim trzeba wiedzieć, że Mały Europejczyk to cudowne, wspaniałe miejsce dla Waszego dziecka – gdzie w baśniowej scenerii i w nowoczesnym budynku, na rozległym, doskonale wyposażonym placu zabaw dzieci świetnie się bawią, uczą, przeżywają niesamowite przygody.

  Bo tylko tu mają do dyspozycji wspaniałe, kolorowe sale edukacyjne, wyposażone w nowoczesne zabawki wspierające ich rozwój i naukę oraz największy w Elblągu, doskonale wyposażony plac zabaw (zjeżdżalnie, trampoliny, wigwamy, domek na drzewie, baseny, rozmaite zabawki). Tu po prostu żadne dziecko nie będzie się nudziło.

  Do tego serwowane są pyszne posiłki, przygotowywane przez własną kuchnię żłobka i przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu. Dzieci, co również jest świetną zabawą, często uczestniczą w ich przygotowywaniu.

  Doskonała opieka i edukacja od rana do wieczora

  Dodamy jeszcze, że Mali Europejczycy mają zapewnione wspaniałe zajęcia dodatkowe, oprócz realizacji programu edukacyjnego – częste wizyty ciekawych gości, wycieczki, wyjścia do kina, teatru, miejsc rozrywki, kultury, edukacji, nocki w przedszkolu, nocne biwaki przy ognisku. Tu również uczą się tańca, judo, doświadczają wielu naukowych eksperymentów, wkraczają z uśmiechem na buziach w świat edukacji.

  Rodzice zaś mają pewność, że ich dziecko znajduje się pod opieką nauczycieli – profesjonalistów, prawdziwych pasjonatów swojej pracy, którzy kochają dzieci i uwielbiają wręcz z nimi przebywać, uczyć je, bawić się z nimi.

  Tu nie ma obaw, że z naszym dzieckiem może dziać się cokolwiek złego. Praktycznie każdego dnia nauczyciele „zdają relację” zdjęciową i filmową z zajęć na stronie Małego Europejczyka na facebooku oraz Instagramie.

  Chcesz zapisać swoje dziecko do klasy zerowej, przedszkola lub żłobka w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu?

  Możesz to zrobić poprzez naszą stronę internetową: https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/strony/rekrutacja lub dzwoniąc na numer: 515 406 883.

  Skontaktuj się również z nami w sprawie dnia adaptacyjnego – poznasz nasze przedszkole i zdecydujecie, czy chcecie wziąć udział w najlepszej przygodzie jaką możecie podarować swojemu dziecku.

  do góry strony