A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Święta Wielkanocne coraz bliżej w przedszkolu i żłobku w Elblągu

  W Przedszkolu i Żłobku Mały Europejczyk w Elblągu już czujemy święta Wielkanocne. Czujemy też przebijającą się wiosnę. Dlatego dzieci z przedszkola i żłobka w Elblągu wzięły się ostro do świątecznych przygotowań.

  Wiosna i Wielkanoc to czas, kiedy na dworze robi się coraz cieplej, a w naszych domach pojawia się wiele pięknych dekoracji związanych z naszą tradycją. W wazonach pięknie prezentują się bazie, na oknach pojawia się zielona rzeżucha, dzieci wykonują kolorowe pisanki z jajek. Oczywiście musi też być koszyczek świąteczny.

  Przygotowanie do świąt Wielkanocnych w Przedszkolu i Żłobku Mały Europejczyk w Elblągu to również świetny temat do wykonywania wspaniałych prac plastycznych przez nasze dzieci.

  Oprócz sadzenia rzeżuchy w kubeczkach, nasze dzieciaczki również wykonywały piękne koszyczki wielkanocne, kolorowały pisanki czy uzupełniały swoje podręczniki w tym świątecznym temacie. Wielkanoc i wiosna to również temat innych prac plastycznych, dzięki którym nasze dzieciaczki mogą ćwiczyć motorykę małą zajmując się pracami plastycznymi.

  Więcej zdjęć i filmików z tych zajęć w Przedszkolu i Żłobku Mały Europejczyk w Elbląg znajdziecie na naszej stronie na facebooku:

  https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

  Tak uczymy w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu – nauka przez zabawę i zabawa z nauką. Dzieci chłoną wiedzę podaną im w ciekawy, przystępny sposób. Jeśli również chcesz, aby Twoje dziecko właśnie w taki sposób uczyło się w przedszkolu, koniecznie zapisz je już dziś do Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu.

  Jak dołączyć do Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu?

  Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka lub przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka i przedszkola cieszą Ciebie najbardziej?

  Koniecznie skontaktuj się z nami a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.

  Kontakt: https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/strony/kontakt

  Telefon: 515 406 883

  do góry strony