A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Tak świętujemy Dzień Przedszkolaka w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu

  „Jest taki dzień…”. Te słowa znanej piosenki świetnie też pasuje do specjalnego święta, które obchodziliśmy w Małym Europejczyku w 20 września. To Dzień Przedszkolaka – czyli ważne święto naszych wspaniałych podopiecznych. Ten dzień celebrowaliśmy w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu bardzo aktywnie.

  Takie atrakcje tylko w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu!

  20 września to ważna data dla wszystkich przedszkolaków, także dla dzieci ze Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu. Tego dnia obchodzimy bowiem Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto zostało ustanowione Uchwałą Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej z dnia 13 września 2013 roku, aby podkreślić znaczenie edukacji przedszkolnej.

  Pierwszy Dzień Przedszkolaka odbył się już w 2010 roku z inicjatywy dyrektorów łódzkich przedszkoli. Przyjęto wówczas także myśl przewodnią projektu: „Zabawa, radość, edukacja”.

  Z tej okazji, w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu zorganizowaliśmy dla dzieci wiele wspaniałych atrakcji, konkursy, gry i zabawy. Było oczywiście nasze „Kino Bambino”, czyli kino w przedszkolu oraz inne ekscytujące atrakcje. Jak to już u nas, w naszym elbląskim żłobku i przedszkolu bywa – było głośno, kolorowo i radośnie. 

  Więcej zdjęć i filmików z naszych zajęć w Przedszkolu i Żłobku Mały Europejczyk w Elbląg znajdziecie na naszej stronie na facebooku: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

  Czy tak jest w Waszym obecnym przedszkolu? Gdzie dzieci nie tylko wykonują prace plastyczne i edukacyjne na kartach papieru, ale odkrywają wspaniały, niesamowity świat wokół nas wielozmysłowo? Gdzie w przedszkolu pojawiają się ciekawi goście, niesamowite zwierzęta, wspaniałe przygody?

  Jeśli tak nie jest, zawsze jest dobry czas na zmianę i z radością powitamy Państwa dzieci w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu.

  Przedszkole i Żłobek Mały Europejczyk w Elblągu to najlepsza placówka edukacyjna

  O Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu w Elblągu, kierowanym przez Wioletę Stępczyńską, można śmiało powiedzieć, że to jedna z wiodących i najlepiej przygotowanych do działalności pedagogicznej i oświatowej tego typu placówka w Polsce.

  Wielomilionowa inwestycja w jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów oświatowych w kraju oraz perfekcyjnie zagospodarowany i rozległy park zabaw wysuwają elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole na pozycję jednego z najlepszych placówek tego typu w Polsce.

  Nowoczesny budynek i cały obszar wokół żłobka i przedszkola został zaprojektowany przez wiodących architektów w Polsce.

  Dzieci uwielbiają „Małego Europejczyka” dlatego nie jest niczym dziwnym, że w wielu imprezach organizowanych przez ten elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole chętnie uczestniczą nawet jego absolwenci – obecnie uczniowie klas 1,2,3 szkół podstawowych.

  Nauczycielkom w „Małym Europejczyku” po prostu chce się pracować i bawić z dziećmi. Warto zaznaczyć, że dzieci żłobkowe mają swoje osobne piętro w trójkondygnacyjnym budynku i w czasie przebywania w obiekcie nie spotykają się z dziećmi przedszkolnymi.

  Integracja dzieci w różnym wieku, pod opieką nauczycieli i opiekunów, następuje tylko na terenie parku zabaw, na świeżym powietrzu.

  Jak dołączyć do Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu?

  Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka lub przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka i przedszkola cieszą Ciebie najbardziej?

  Koniecznie skontaktuj się z nami a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.

  Tel. 515 406 883

  Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu

  ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg

  e-mail: przedszkole@malyeuropejczyk.elblag.pl

  do góry strony