A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Taka adaptacja tylko w Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu

  Kiedy dzieci w innych przedszkolach czy zerówkach ciężko przechodzą okres adaptacji w nowym środowisku, w Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu takiego problemu nie ma. Nowe dzieci są wprost zachwycone nowoczesnym budynkiem, pięknymi, kolorowymi salami, wspaniałym wyposażeniem oraz wieloma niesamowitymi atrakcjami jakie oferuje. Do Małego Europejczyka każde dziecko chce wrócić kolejnego dnia i kolejnego, kolejnego, kolejnego…

  Kolorowe sale w Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu są bardzo ważne.


  Jednym z najważniejszych zadań przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznego i przyjaznego środowiska, w którym będą mogły się rozwijać i uczyć. Nie bez znaczenia jest tutaj kolorystyka sal, w których dzieci spędzają większość czasu. To dzięki odpowiednio dobranym kolorom, dzieci czują się w Małym Europejczyku jak w kolorowej, pięknej baśni.

  Kolory mają ogromny wpływ na emocje, nastroje i zachowania dzieci. Niektóre z nich działają pobudzająco, inne uspokajająco, jeszcze inne inspirująco. Dlatego tak ważne jest, aby dobrać odpowiednie kolory do sal przedszkolnych, w których dzieci spędzają kilka godzin dziennie. Zbyt jaskrawe lub zbyt ciemne barwy mogą być niekorzystne dla rozwoju i adaptacji dzieci, szczególnie tych młodszych lub mających problemy z koncentracją.

  Oczywiście nie należy ograniczać się do jednego koloru w sali przedszkolnej. Dobrze jest łączyć różne barwy, tworząc ciekawe kontrasty i kompozycje. Ważne jest jednak, aby zachować umiar i harmonię, unikając zbyt wielu lub zbyt intensywnych kolorów, które mogą być przytłaczające lub drażniące dla oczu.

  Niezwykle kolorowe, doskonale wyposażone sale w Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu wprost zachwycają dzieci, które uwielbiają tu przebywać i bawić się oraz uczyć. Traktują Małego Europejczyka jako kolorową, baśniową krainę, gdzie spełniają się wszystkie marzenia naszych dzieciaków.

  Doskonale wyposażone, kolorowe sale w Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu

  W Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu posiadamy profesjonalną salę plastyczną wyposażoną w materiały, do których jest nieograniczony dostęp: bibuły, kolorowe kartki techniczne i rysunkowe, farby, plastelina, sztalugi. To pozwala na efektywne zajęcia, które są ciekawe i rozwijają zdolności plastyczne oraz techniczne dzieci pod okiem dyplomowanego artysty-plastyka.

  W żłobku, przedszkolu i zerówce w Elblągu posiadamy specjalnie dedykowane sale, gdzie dzieci uczą się języka angielskiego, hiszpańskiego, judo, jogi, tańca, gry w szachy, plastyk

  Posiadamy również salę do judo i jogi oraz salę gimnastyczną. Profesjonalny sprzęt do ćwiczeń, maty do jogi, materace, drabinki, drążki, pachołki, woreczki gimnastyczne pozwalają na zorganizowanie wyjątkowych i ciekawych zajęć dla dzieci.

  Niepubliczny Żłobek, Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu to placówka dwujęzykowa. Prowadzimy codzienną naukę języka angielskiego i hiszpańskiego w niewielkich grupach. Odbywają się również językowe zajęcia indywidualne, z wykorzystaniem piór interaktywnych oraz tablic multimedialnych. Posiadamy wiele gier językowych oraz pakietów multimedialnych, mat edukacyjnych - co sprawia, że zajęcia stają się atrakcyjne. Nauczyciele językowi są obecni w grupach dzieci podczas całego dnia, co pozwala na rozmowy w języku obcym przez 8 godzin.

  W Małym Europejczyku w Elblągu każda sala posiada własną łazienkę, taras i wyjście na plac zabaw. Tarasy w ładną pogodę służą nam również jako miejsce do zajęć dydaktycznych, np. malujemy tam na sztalugach w towarzystwie pięknych widoków, śpiewu ptaków co rozwija jeszcze bardziej dziecięcą wyobraźnię.

  Dodajmy jeszcze, że cały budynek Niepublicznego Żłobka, Przedszkola i Zerówki Mały Europejczyk w Elblągu jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych – posiadamy w obiekcie windę, a także łazienki są przystosowane dla dzieci z niepełnosprawnościami.

  Kolorowe sale w przedszkolu to nie tylko kwestia estetyki, ale także funkcjonalności i pedagogiki. Dobrze dobrana kolorystyka może pomóc dzieciom w adaptacji do nowego środowiska, pobudzić ich zainteresowania i talenty, a także wpłynąć na ich samopoczucie i zachowanie. 
   

  Niepubliczne​ ​​​​​​Przedszkole, Żłobek i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu to najlepsza placówka edukacyjna!

  Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu, kierowanym przez Wioletę Stępczyńską, można śmiało powiedzieć, że to jedna z wiodących tego typu placówek w Polsce.

  Wielomilionowa inwestycja w jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów oświatowych w kraju oraz perfekcyjnie zagospodarowany i rozległy leśny park zabaw wysuwają elbląski niepubliczny żłobek, przedszkole i zerówkę Mały Europejczyk na pozycję jednego z najlepszych placówek tego typu w Polsce.

  Dzieci uwielbiają „Małego Europejczyka” dlatego nie jest niczym dziwnym, że w wielu imprezach organizowanych przez ten elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole chętnie uczestniczą nawet jego absolwenci – obecnie uczniowie klas 1,2,3 szkół podstawowych.

  Nauczycielkom w „Małym Europejczyku” po prostu chce się pracować i bawić z dziećmi!
   

  Jak dołączyć do Niepublicznego Żłobka, Przedszkola i Zerówki Mały Europejczyk w Elblągu?

  Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka, przedszkola lub klasy zerowej Mały Europejczyk w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka, przedszkola i zerówki cieszą Ciebie najbardziej?

  Koniecznie skontaktuj się z nami a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.
   

  Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu
  Tel. 515 406 883
  ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg
  e-mail: przedszkole@malyeuropejczyk.elblag.pl
  https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/
  Facebook: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

  do góry strony