A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Takich atrakcji nie ma żadne inne przedszkole w Elblągu

  Park Zabaw przy budynku Niepublicznego Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu to ewenement wśród tego typu placówek oświatowych w naszym mieście. Żadne inne przedszkole w Elblągu nie oferuje takich atrakcji dla dzieci.

  Kiedy tylko na zewnątrz panuje odpowiednia temperatura, dzieci z Niepublicznego Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu korzystają ze wszystkich atrakcji jakie daje im rozległy, olbrzymi, doskonale wyposażony park zabaw. Nie nazywamy tego placem zabaw specjalnie. Ponieważ ten olbrzymi, częściowo zadrzewiony teren bardziej przypomina park.

  Ogromny, doskonale wyposażony park zabaw przy przedszkolu w Elblągu

  Musimy sobie uświadomić ogrom tego terenu – to ponad 2000 m2 parku z drzewami, pagórkami, zielenią – idealne miejsce nie tylko do wspaniałych zabaw integracyjnych czy różnego rodzaju gier, ale również do wspólnego spożywania posiłków na świeżym powietrzu. Na terenie zlokalizowanych jest bowiem kilka stołów z ławami.

  Ukształtowanie terenu placu zabaw zaprojektowali architekci przestrzeni. Zostały więc tam utworzone również lekkie wzniesienia i górka.

  Park jest również doskonale wyposażony w rozmaitego rodzaju urządzenia do zabaw. Mamy tu więc drewniane, kolorowe wigwamy indiańskie, domek na drzewie, zjeżdżalnie, trampoliny, huśtawki, piaskownice, samochodziki i inne wspaniałe, kolorowe zabawki dla dzieci.

  Latem w elbląskim przedszkolu pojawiają się baseny i jacuzzi

  Kiedy zaś przychodzi upał, park zabaw przy Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu przekształca się w lokalne SPA. Pojawiają się duże baseny, pełne chłodnej wody, kurtyny wodne, jacuzzi oraz grill, z którego serwowane są posiłki dla dzieci.

  W Elblągu nie ma drugiego tak dużego i wspaniale urządzonego placu zabaw, na którym dzieci nie tylko się bawią, odpoczywają, ale mają tu również zajęcia edukacyjne.

  Jak dołączyć do Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu?

  Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka lub przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka i przedszkola cieszą Ciebie najbardziej?

  Koniecznie skontaktuj się z nami a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.

  Kontakt: https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/strony/kontakt

  Telefon: 515 406 883

  do góry strony