A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Takie jasełkowe przedstawienie tylko w Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Małego Europejczyka w Elblągu

  Zachwyt, zdziwienie, niedowierzanie, euforia. Takiego przedstawienia jasełkowego w Elblągu jeszcze nie było. Zwłaszcza, że przedstawienie świąteczne zaprezentowali nie aktorzy, a dzieci z Niepublicznego Przedszkola, Żłobka i Zerówki Mały Europejczyk w Elblągu, na którego czele stoi niezwykła dyrektor – Wioleta Stępczyńska. To było niesamowite wydarzenie!

  W Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu jak w Akademii Pana Kleksa

  Przedszkole, Żłobek i Zerówkę Małego Europejczyka w Elblągu można z powodzeniem porównać do baśniowej Akademii Pana Kleksa. Tu właśnie, nie tylko dzieci są najważniejsze, ale również codziennie dyrektor Wioleta Stępczyńska oraz niezwykle zaangażowana kadra pedagogiczna niemal „stają na głowie”, aby zawsze czymś dzieci zaskoczyć, rozbawić, zaangażować, nauczyć – tu przedszkolaczki uczą się głównie przez wspaniałą zabawę.

  Dyrekcja i kadra Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu nie zwalnia tempa nawet zimą, gdy na dworze panuje niezbyt sprzyjająca pogoda – tu dzieją się, nie tylko w święta, prawdziwe cuda nagradzane uśmiechem i radością dzieci.

  Jasełka w przedszkolu w Elblągu w iście amerykańskim stylu

  Tak było również przy organizacji świątecznych jasełek w Przedszkolu i Żłobku Mały Europejczyk w Elblągu. Te postanowiono przygotować w iście bajkowym, amerykańskim stylu. Występ niemal jak na deskach teatru w Broadwayu. Tematem przewodnim zaś był znany i uwielbiany przez wszystkich film „Kevin sam w domu”. Tym razem nasz występ odbył się w kinie „Światowid” ponieważ nieodłącznym elementem tego cudownego przedstawienia były również fragmenty tematyczne filmu.

  Przedstawienia w iście amerykańskim, broadwayowskim stylu. Z elementami filmowymi i oszałamiającą wręcz choreografią w wykonaniu dzieci pod czujnym okiem naszych Pań Nauczycielek.

  - Trzeba powiedzieć, że w naszym jasełkowym przedstawieniu brały udział wszystkie dzieci z Małego Europejczyka, także te trzyletnie – mówi Wioleta Stępczyńska, dyrektor Niepublicznego Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk. – Tu muszę bardzo podziękować naszej kadrze pedagogicznej, za wspaniałe przygotowanie dzieci do występu, a przede wszystkim rodziców za ich wielkie zaangażowanie i przygotowanie wspaniałych strojów.

  Dzieci bowiem były ubrane „tematycznie” do odgrywanych w przedstawieniu ról. Cały show odbywał się przy dźwiękach muzyki na specjalnie przygotowanej scenie.

  Zachwyt, radość, niedowierzanie, euforia, podziw – takie emocje towarzyszyły wszystkim, którzy to dziecięce show jasełkowe mogli oglądać na żywo.

  - Chciałabym zaznaczyć, iż nie było żadnych prób na scenie, tylko próby w naszym żłobku i przedszkolu w Elblągu. Odwaga, pewność siebie, czerpanie radości z życia. To wynoszą nasze przedszkolaki i zerówkowicze ze Żłobka, Przedszkola i Zerówki Małego Europejczyka w Elblągu – dodaje dyrektor Wioleta Stępczyńska. - Przedszkolaki z Małego Europejczyka są gotowe podbijać świat, niczego się boją i nic nie jest im straszne. Chętnie biorą udział nietypowych wydarzeniach. Bez problemu mogą jechać na trzy dniowe wycieczki bez mamusi. A Wycieczki do „skansenu” nie robią na nich wrażenia. Jestem dumna, że daję im ogrom szczęścia i pewność siebie i pokazuję, że w życiu mogą wszystko i nie mogą dać się ustawiać w ramy systemu.

  Filmiki z jasełkowego wydarzenia można obejrzeć na naszej stronie na facebooku: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

  Dlaczego warto wybrać dla swojego dziecka Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu? O tym możecie przeczytać tu:

  Wybierz Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu

  Przedszkole, Żłobek i Klasa Zerowa Mały Europejczyk w Elblągu to najlepsza placówka edukacyjna

  O Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu, kierowanym przez Wioletę Stępczyńską, można śmiało powiedzieć, że to jedna z wiodących i najlepiej przygotowanych do działalności pedagogicznej i oświatowej tego typu placówka w Polsce.

  Wielomilionowa inwestycja w jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów oświatowych w kraju oraz perfekcyjnie zagospodarowany i rozległy park zabaw wysuwają elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole na pozycję jednego z najlepszych placówek tego typu w Polsce.

  Nowoczesny budynek i cały obszar wokół żłobka i przedszkola został zaprojektowany przez wiodących architektów w Polsce.

  Dzieci uwielbiają „Małego Europejczyka” dlatego nie jest niczym dziwnym, że w wielu imprezach organizowanych przez ten elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole chętnie uczestniczą nawet jego absolwenci – obecnie uczniowie klas 1,2,3 szkół podstawowych.

  Nauczycielkom w „Małym Europejczyku” po prostu chce się pracować i bawić z dziećmi. Warto zaznaczyć, że dzieci żłobkowe mają swoje osobne piętro w trójkondygnacyjnym budynku i w czasie przebywania w obiekcie nie spotykają się z dziećmi przedszkolnymi.

  Integracja dzieci w różnym wieku, pod opieką nauczycieli i opiekunów, następuje tylko na terenie parku zabaw, na świeżym powietrzu.

  Jak dołączyć do Przedszkola, Żłobka i Klasy Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu?

  Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka, przedszkola lub klasy zerowej Mały Europejczyk w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka i przedszkola cieszą Ciebie najbardziej?

  Koniecznie skontaktuj się z nami a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.


  Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Mały Europejczyk w Elblągu
  Ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg

  Dyrekcja Przedszkola: Wioleta Stępczyńska
  Tel: +48 515 406 883

  Otwarte 5 dni w tygodniu od 6:30 do 19:00.
  https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/

  Facebook: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

  Instagram: https://www.instagram.com/maly.europejczyk/

  do góry strony