A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Takie rzeczy tylko w Małym Europejczyku. Zajęcia akwarystyczne

  Zajęcia akwarystyczne w Przedszkolu i Żłobku Mały Europejczyk w Elblągu – takie rzeczy tylko w Małym Europejczyku. Dzieci samodzielnie przygotowały własne akwaria, wyposażyły je, nalały wody i wpuściły rybki. Takie zajęcia mają także swoje…drugie dno.

  Rybki w przedszkolu

  Pani dyrektor i kadra Niepublicznego Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu zdążyła już zasłynąć tym, że w tej placówce edukacyjnej nic nie jest sztampowe i standardowe. Niczym w bajkowej Akademii Pana Kleksa każdy dzień przynosi nowe atrakcje i niespodzianki, a dzieciaki wprost uwielbiają uczęszczać do tego żłobka i przedszkola w Elbląga. Tu nie ma płaczu dziecka za rodzicami, którzy rano przywożą swoje pociechy do Małego Europejczyka. Raczej częściej słychać śmiech i okrzyki radości dzieci.

  Tym razem również na dzieci z Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu czekała wyjątkowa niespodzianka. Przed Małymi Europejczykami stanęło arcytrudne zadanie – na szczęście mogli liczyć na pomoc specjalistów.

  Każde dziecko bowiem samodzielnie musiało przygotować swoje własne akwarium. Począwszy od przygotowania pojemnika, zaprojektowania dna, roślinek po nalanie odpowiedniej wody ze specjalnych kontenerów. Przy okazji dzieci dowiedziały się w jaki sposób należy dbać o rybki i się nimi odpowiednio zajmować, karmić, zmieniać wodę itp.

  To właśnie to słynne „drugie dno” tych zajęć – każde dziecko zabrało swoje własne akwarium do domu i tam będzie musiało już dbać samodzielnie o swoją własną rybkę.

  To na pewno świetna lekcja odpowiedzialności i dbałości o własnego podopiecznego.

  Więcej filmów i zdjęć z tego wydarzenia znajdziecie na naszej stronie na facebooku:

  https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

  Wiodący żłobek i przedszkole w Polsce

  O Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu w Elblągu można śmiało powiedzieć, że to jedna z wiodących i najlepiej przygotowanych do działalności pedagogicznej i oświatowej tego typu placówka w Polsce. Już przed budową nowego obiektu „Mały Europejczyk” był liczącym się w polskiej czołówce przedszkolem. Inwestycja w jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów oświatowych w kraju oraz perfekcyjnie zagospodarowany i rozległy park zabaw wysuwają elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole na pozycję jednego z najlepszych placówek oświatowych w Polsce.

  To na pewno ewenement na skalę całego kraju, ponieważ rzadko kto inwestuje tak duże środki finansowe w budowę nowoczesnego obiektu oświatowego. Nowoczesny budynek i cały obszar wokół żłobka i przedszkola został zaprojektowany przez wiodących architektów w Polsce.

  Dzieci uwielbiają „Małego Europejczyka” dlatego nie jest niczym dziwnym, że w wielu imprezach organizowanych przez ten elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole chętnie uczestniczą jego absolwenci – obecnie uczniowie klas 1,2,3 szkół podstawowych.

  Świetna, zaangażowana kadra

  Żłobek i przedszkole to jednak nie tylko kolorowe mury, świetnie wyposażone w multimedia i urządzenia do zabaw przestronne sale, czy olbrzymi park zabaw. To przede wszystkim pasja i miłość do dzieci dyrektor „Małego Europejczyka” Wiolety Stępczyńskiej, która nieustannie stara się zapewnić dzieciom nie tylko stojącą na najwyższym poziomie edukację (realizując podstawę programową ponad normę) ale również wspaniałe warunki do nauki, rozwoju, zabawy i poznawania świata poprzez liczne w tym przedszkolu wycieczki, wyjazdy, spotkania z ciekawymi ludźmi, zwierzętami, sportowe i kulturalne zajęcia ponadprogramowe. Nie możemy również zapominać, że „Mały Europejczyk” to nie tylko wspaniała zabawa i ruch na świeżym powietrzu – to również stojąca na najwyższym poziomie edukacja i wzorowe wręcz przygotowanie do nauki w szkole.

  To powoduje, że Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu broni sam opinii czołowej tego typu placówki w Polsce.

  „Mały Europejczyk” to również kadra nauczycielska i pomocnicza, z najwyższymi w kraju kompetencjami. Tu nie ma osób z przypadku, wszyscy pracownicy elbląskiego żłobka i przedszkola to osoby, które z miłością, zaangażowaniem i pasją podchodzą do pracy z dziećmi, jednocześnie cały czas podnosząc coraz wyżej poprzeczkę, jeśli chodzi o edukację, wychowanie czy bezpieczeństwo powierzonych im dzieci.

  Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu to najdłużej funkcjonująca w ciągu dnia placówka edukacyjne w kraju. Dzieci mogą tu przebywać od godz. 6.30 do 19.00 – to z kolei duży ukłon w stronę rodziców, którzy nie muszą spieszyć się po pracy z odebraniem dziecka ze żłobka czy przedszkola, bojąc się czy zdążą przed zamknięciem placówki. Dzieci mają doskonałą opiekę i czas oczekiwania na odbiór przez rodziców spędzają na zabawie czy indywidualnym toku nauczania.

  Jak dołączyć do Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu?

  Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka lub przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka i przedszkola cieszą Ciebie najbardziej?

  Koniecznie skontaktuj się z nami a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.

  Kontakt: https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/strony/kontakt

  Telefon: 515 406 883

  do góry strony