A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  To prawdopodobnie największy plac zabaw przy przedszkolu w Elblągu

  Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu to nie tylko nowy, nowoczesny, kolorowy i przestronny budynek, zaprojektowany przez najlepszych architektów w tej dziedzinie obiektów oświatowych. To niepubliczne przedszkole w Elblągu może pochwalić się również olbrzymim, przemyślanie zaprojektowanym placem zabaw – chyba największym tego typu obiektem przy elbląskich przedszkolach.

  Nowy obiekt przedszkola w Elblągu przy ul. Dąbrowskiego 33 to trzykondygnacyjny budynek o powierzchni ponad 1500 m2. Posiada 12 sal dydaktycznych (cztery sale na każdej kondygnacji, każda o powierzchni prawie 100 m2 – edukacyjne, logopedyczne, sensoryczne, rehabilitacyjne, językowe), nowocześnie wyposażone w najnowsze, również w multimedialne pomoce naukowe. Każda z sal posiada również własny taras oraz łazienki.

  O nowym żłobku i przedszkolu w Elblągu przeczytasz również tu:

  https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/artykuly/tego-w-elblagu-jeszcze-nie-bylo-nowoczesny-zlobek-i-przedszkole-w-jednym-miejscu-za-590-zl,10980.htm

  Do budynku przylega również olbrzymi (2000 m2) i świetnie urządzony plac zabaw, w pewnej części zalesiony, aby dzieci spędzały jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu.

  Ukształtowanie terenu placu zabaw zaprojektowali architekci przestrzeni. Zostały więc tam utworzone również lekkie wzniesienia i górka.

  Dzieci z tego niepublicznego żłobka i przedszkola w Elblągu już korzystają ze wszystkich uroków tego wspaniałego, dobrze wyposażonego placu zabaw. Przy sprzyjającej pogodzie chętnie i często przebywają na łonie natury, wśród pagórków, drzew i wspaniałych urządzeń do zabawy i ćwiczeń fizycznych.

  Mają do dyspozycji trampoliny, miejsca do zabaw w piasku, boisko do piłki nożnej, do koszykówki, stoliki i ławy. Przede wszystkim zaś to co najważniejsze, kontakt z przyrodą i możliwość zabawy na świeżym powietrzu,

  Przy placówce będzie również funkcjonowała mini-stajnia, gdzie znajdzie się miejsce dla kucyka!

  Rodziców z pewnością zainteresuje dogodny dojazd do tego elbląskiego żłobka i przedszkola oraz przestronny parking, gdzie bez problemu będzie można zostawić samochód.

  Przeczytaj również o oficjalnym otwarciu nowego budynku elbląskiego żłobka i przedszkola:

  https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/artykuly/dzien-dziecka-i-otwarcie-nowego-budynku-zlobka-i-przedszkola-maly-europejczyk,11008.htm

  do góry strony