A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Trwają najlepsze ferie zimowe w Elblągu w Przedszkolu i Żłobku Mały Europejczyk

  W Przedszkolu i Żłobku Mały Europejczyk w Elblągu trwają ferie zimowe dla dzieci z klas 1-3 szkół podstawowych. Najmłodsi elblążanie mogą tu skorzystać nie tylko z wielu atrakcji, jakie oferuje olbrzymi i kolorowy budynek Małego Europejczyka, jak i rozległego, pagórkowatego Parku Zabaw.

  Pierwszy śnieg, który zawitał do Elbląga pozwolił dzieciom, które spędzają ferie w tym elbląskim przedszkolu wspaniale bawić się na placu zabaw. Pagórki dawały możliwość do zjazdu na sankach, śnieg to oczywiście lepienie bałwanów i świetna zabawa na świeżym powietrzu.

  A po szaleństwach na dworze oczywiście powrót do dalszych atrakcji w bajecznym budynku Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu.

  Zimowe ferie w Przedszkolu i Żłobku Mały Europejczyk w Elblągu

  Oferta ferii zimowych Niepublicznego Artystyczno-Językowego Przedszkola „Mały Europejczyk” w Elblągu jest tak przygotowana, by zagospodarować dziecku czas aż do godz. 19.00. Nie ma więc tu czasu na nudę. Do ostatniej niemal chwili dziecko świetnie się bawi i przy okazji uczy.

  Można tu przyprowadzić dzieci, które do Małego Europejczyka na co dzień nie uczęszczają ale rodzice chcą im zapewnić fachową opiekę i świetną zabawę. Rodzice natomiast mogą spokojnie, nie martwiąc się o swoją pociechę wrócić po świąteczno-noworocznej przerwie do pracy, ponieważ dziecko w tej placówce przedszkolnej może przebywać już od godz. 6.30 aż do godz. 19.00.

  Dzieci mogą tu liczyć na wspaniałe zabawy oraz wiele atrakcji oferowanych przez Przedszkole i Żłobek Mały Europejczyk w Elblągu. A do tego służyć będą: wspaniale wyposażone, multimedialne, bajecznie kolorowe sale w tym elbląskim przedszkolu oraz olbrzymi, doskonale wyposażony, częściowo zadrzewiony Park Zabaw.

  W programie m.in. takie zajęcia, jak:

  - „MasterChief Junior” – kulinarne zajęcia i zabawy dla dzieci w nowoczesnej kuchni przedszkola,

  - zajęcia plastyczne,

  - zajęcia taneczne,

  - nauka judo,

  - zajęcia z j. angielskiego,

  - zabawy ruchowe na terenie Parku Zabaw przy żłobku i przedszkolu.

  Cena to 100 zł za dzień/1 dziecko

  W tej cenie dzieci mają zapewnione:

  - opiekę i wiele atrakcji w godzinach od 6.30 do 19.00,

  - pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolację)

  - udział w licznych zajęciach, grach i zabawach.

  Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 515 406 883.

  do góry strony