x

  Trwają wakacje w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu

  No i mamy sierpień. Połowa wakacji za nami. Jednak tym akurat dzieci w Przedszkolu Mały Europejczyk nie „zawracają sobie” głowy. Trwa bowiem cały czas atrakcyjna przygoda w przedszkolu. Zamiast siedzieć w domu, czy oglądać telewizję, dzieci tu wspaniale się bawią ze swoimi rówieśnikami.

  Nie ma czasu na nudę. Nie ma czasu myśleć, że to już połowa wakacji za nami. Nie ma czasu na…internet i wszelkie uzależniające gadżety elektroniczne. Dzieci bawią się wspaniale podczas organizowanych przez Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu wakacji na  terenie placówki.

  Do wykorzystania mają olbrzymich rozmiarów plac zabaw z wieloma wspaniałymi urządzeniami do zabawy i baseny z chłodną wodą w upalne dni. W mniej pogodne dni zawsze jest co robić w kolorowych, niemal baśniowych salach przedszkola.

  Oprócz tego oczywiście zdrowie, pyszne, domowe jedzenie i wiele przekąsek po wielogodzinnych szaleństwach na dworze.

  Również rodzice mogą spokojnie poświęcić się pracy, wiedząc iż ich pociechy znajdują się pod opieką nauczycieli wychowania przedszkolnego.

  Jaki jest „plus” takich wakacji w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu?

  Przede wszystkim dzieci nie siedzą w domu pod opieką babci, dziadka czy kogoś z najbliższej rodziny. Bawią się wspaniale z innymi dziećmi. Ponadto są „odciągnięte” od elektroniki – telewizorów, komputerów, smartfonów. Uczą się codziennie angielskiego, rozwijają swoje zainteresowania artystyczne, integrują się z innymi dziećmi, dużo czasu spędzają na świeżym powietrzu.

  Jeśli chcesz aby Twoje dziecko spędziło takie wakacje w sierpniu w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu – dzwoń koniecznie już teraz 515 406 883.

  do góry strony