x

  Trzydniowy Dzień Dziecka w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu!

  Jest takie niezwykłe i jedyne w swoim rodzaju przedszkole w Elblągu gdzie Dzień Dziecka trwa praktycznie codziennie – bo dzieci i ich potrzeby, rozrywka, edukacja są tu zawsze na pierwszym miejscu. Gdzie pracują oddane dzieciom nauczycielki, których praca jest dla nich nie obowiązkiem ale pasją i poświęceniem. Jest tu również niezwykła Pani Dyrektor, która dba aby przedszkole było dla dzieci miejscem niezwykłym, magicznym. Tak jest właśnie w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu.

  Ponieważ w tym roku 1 czerwca, czyli Dzień Dziecka wypadł w sobotę (przedszkole jest wtedy zamknięte) załoga Małego Europejczyka postanowiła świętować ten ważny dla wszystkich dzieci dzień…przez trzy dni. Wesoła, nieco szalona, niezwykła i pełna atrakcji impreza trwała od poniedziałku do środy. Mały Europejczyk na te dni przekształcił się niemal w park rozrywki.

  Można to podsumować jednym stwierdzeniem – przez te trzy dni zabawa trwała non stop.

  Dmuchana, wielka zjeżdżalnia, baseny z wodą, trampoliny, muzyka, gry i zabawy, pyszne lody, popcorn, wata cukrowa, malowanie twarzy, zabawy z proszkami holi – to wszystko czekało na dzieci od poniedziałku do środy w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu.

  W poniedziałek pogoda nam dopisała, słońce świeciło cudownie, zachęcając do szalonej zabawy w rytm muzyki.

  Trzeba przyznać, że największym powodzeniem cieszyła się oczywiście wielka, dmuchana zjeżdżalnia do której dzieci ustawiły się w długiej kolejce. Jednak nikt nie narzekał – każdy spokojnie oczekiwał na swoją kolej do wspaniałej zabawy.

  Zjeżdżalnia to jednak nie wszystko. Były również świetne zabawy w wodzie (w basenach) i z wodą (bo piękna pogoda dopisała i słoneczko mocno nam grzało), oraz różne gry i zabawy sportowe.

  Do tego odwiedziła nas najprawdziwsza lodziarnia z pysznymi lodami. Była też słodka, puszysta wata cukrowa i inne smakołyki J

  We wtorek dzieci bawiły się również proszkami holi, szalały w basenach a upalna pogoda sprzyjała zabawom z wodą i w wodzie.

  Nauczycielki przedszkola dwoiły się i troiły nie tylko aby zapewnić dobrą i bezpieczną zabawę swoim podopiecznym  ale również by dzieci przebierać w suche ubrania, suszyć mokre stroje kąpielowe i znów w nie dzieci przebierać.

  A wszystko to na naszym wspaniałym, olbrzymim, ogrodzonym i wyposażonym w świetne zabawki placu zabaw! 

  Środa upłynęła nam nadal w temacie wody, ponieważ pogoda wręcz zachęcała do ciągłego moczenia się w basenach. Do tego oczywiście szaleliśmy na wodnej zjeżdżalni. Dzieciaki były po prostu zachwycone. Ich śmiech i radość była dla nas największą nagrodą.

  - Chcemy aby nasze dzieci uczyły się przez zabawę. Chcemy by mogły się zmęczyć, wyszaleć, często pobrudzić ale by były naprawdę szczęśliwe. To były na pewno szalone trzy dni, pełne wrażeń dla naszych dzieci. Jednak tak właśnie miało być. Świętowaliśmy Dzień Dziecka przez trzy dni, chociaż filozofią naszej placówki jest to, że Dzień Dziecka w Małym Europejczyku jest codziennie. Jestem również pełna podziwu dla naszych pań nauczycielek. Naprawdę widać, że to osoby z prawdziwego powołania, dla których ich praca jest pasją. Wspaniale wszystko organizowały i dbały o dobrą zabawę naszych dzieciaczków – mówi dyrektor Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu.

  Trzydniowy Dzień Dziecka w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu to również pewien przedsmak tego, co placówka ma do zaoferowania dzieciom, które będą w przedszkolu spędzać wakacje.

  Codzienne zabawy i szaleństwa wodne na przedszkolnym placu zabaw będą codziennością – na dzieci czekają baseny, liczne gry i zabawy oraz fantastyczne gry i zabawy pod czujnym okiem i opieką fachowej kadry.

  Więcej o wakacjach w przedszkolu tu: https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/artykuly/udane-wakacje-twojego-dziecka-w-przedszkolu-maly-europejczyk-w-elblagu,10846.htm

  Filmiki z tego wydarzenia zobaczysz na naszym koncie na facebooku: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag/

  Jeśli chcesz aby równie Twoje dziecko tak fantastycznie bawiło się w swoim ulubionym przedszkolu i chciało tu codziennie wracać, koniecznie zapisz je do Małego Europejczyka!

  Jeśli chodzi do innego przedszkola a chcesz przenieść je do Małego Europejczyka – nic trudnego, zadzwoń do nas a pomożemy załatwić wszystkie formalności.

  Jak to zrobić? Tu dowiesz się wszystkiego: https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/strony/rekrutacja

  do góry strony