Twoje dziecko może być w te wakacje naprawdę szczęśliwe, codziennie radosne, spędzać czas na świeżym powietrzu, nawiązać nowe znajomości oraz nauczyć się wielu nowych rzeczy – i to wszystko bez wyjeżdżania z Elbląga! Wystarczy, że podarujesz mu „bilet do letniej przygody” i zapiszesz je na półkolonie wakacyjne w Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu.
Letnie miesiące to dla każdego rodzica logistyczne wyzwanie. Po powrocie do domu z urlopowego wyjazdu, wracacie do pracy, ale pozostaje problem zapewnienia dziecku odpowiednich atrakcji i opieki przez resztę wakacyjnego czasu. Z jednej strony pragniesz, aby Twoja pociecha spędziła ten czas aktywnie, bezpiecznie i z uśmiechem na twarzy. Z drugiej – w wakacje codzienne obowiązki zawodowe nie znikają.
Mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość
Dlaczego to najlepsza decyzja dla Twojego dziecka?
W Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu wiemy, jak połączyć beztroską zabawę z mądrym rozwojem. Wybierając nasze półkolonie wakacyjne w Elblągu, zyskujesz pewność, że każdy dzień Twojego malucha będzie pełen pozytywnych emocji.
Radość i szczęście każdego dnia: Koniec z nudą przed ekranem telewizora czy telefonu. Tworzymy program pełen fascynujących atrakcji, gier i animacji, które wywołają szczery uśmiech na twarzy Twojego dziecka od rana do popołudnia.
Zdrowie z natury (mnóstwo czasu na świeżym powietrzu): Nasz bezpieczny, doskonale wyposażony ogród oraz bliskość elbląskiej przyrody to idealne warunki do budowania odporności, ruchu i szaleństw na trawie.
Nowe, wartościowe przyjaźnie: Półkolonie to doskonały trening umiejętności społecznych. W przyjaznej, pełnej empatii atmosferze Twoje dziecko z łatwością nawiąże nowe znajomości, nauczy się pracy w grupie i dzielenia radości z rówieśnikami.
Rozwój przez zabawę: Nie marnujemy czasu! Poprzez eksperymenty, warsztaty kreatywne, zajęcia sportowe i muzyczne Twoja pociecha rozwinie swoje talenty i nauczy się wielu nowych, praktycznych rzeczy, nawet nie wiedząc, kiedy minął dzień.
Co zyskujesz Ty – jako Rodzic?
Wybierając półkolonie wakacyjne w Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu, nie tylko dbasz o dziecko, ale też robisz ogromny prezent… samemu sobie.
Spokój ducha i logistyczna wygoda
Nie musisz wysyłać maluch do babci, dziadka, cioci martwić się co robi, czy się nie nudzi, czy był na świeżym powietrzu, czy dobrze się bawił z rówieśnikami. Rano przywozisz szczęśliwe dziecko do doskonale znanej, bezpiecznej placówki w Elblągu, idziesz spokojnie do pracy, a po południu odbierasz pełne wrażeń, radosne dziecko, które nie może doczekać się kolejnego dnia na półkoloniach wakacyjnych w Elblągu.
Profesjonalna opieka: Twoje dziecko trafia pod skrzydła wykwalifikowanej, pełnej pasji kadry pedagogicznej, która dba o bezpieczeństwo i indywidualne potrzeby każdego uczestnika wakacyjnych półkolonii w Elblągu.
Pełne, zdrowe wyżywienie: Nie martwisz się o gotowanie ani pakowanie lunchboxów. Zapewniamy na miejscu, całodzienne pyszne i zbilansowane posiłki, które dodadzą energii na cały dzień pełen wyzwań.
Recepta na idealne półkolonie wakacyjne w Elblągu
Nie pozwól, aby te wakacje uciekły Twojemu dziecku między palcami w domu, przed komputerem, tabletem czy telewizorem. Możesz podarować mu lato pełen przygód, słońca i ekscytujących zabaw z rówieśnikami, a sobie zapewnij komfort i pewność, że wybrałeś to, co najlepsze dla niego.
Liczba miejsc na półkolonie w Małym Europejczyku jest ograniczona! Nie zwlekaj z decyzją na ostatnią chwilę. Zainwestuj w radość i rozwój swojej pociechy już dziś. Zapytaj o szczegóły i zarezerwuj idealne wakacje blisko domu!
Na półkolonie wakacyjne w Elblągu w Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu można zapisać dzieci nie tylko uczęszczające na co dzień do Żłobka, Przedszkola i Zerówki Mały Europejczyk w Elblągu, ale także z innych placówek przedszkolnych oraz dzieci z klas 1,2,3 szkoły podstawowej. Nie ma więc znaczenia, że Twoje dziecko nie uczęszcza codziennie do Małego Europejczyka, możesz je zapisać na nasze półkolonie wakacyjne.
Rodzice mają dowolność wyboru okresu, w jakim dzieci spędzą wakacyjny czas - sami określą czy będzie to tydzień czy dwa tygodnie.
Dzieci na półkoloniach wakacyjnych w Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu mogą przebywać codziennie już od godz. 6.30 do 17.30. To najdłuższe godziny funkcjonowania wśród placówek opiekuńczych podczas półkolonii wakacyjnych w Elblągu.
Na półkoloniach wakacyjnych w Małym Europejczyku w Elblągu dzieci mają zapewnione:
- pełne wyżywienie w Małym Europejczyku, który posiada własną kuchnię (śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek),
- profesjonalną opiekę nauczycieli wychowania przedszkolnego w godzinach od godz. 6.30 do 17.30,
- codzienne atrakcje, zabawy, gry, jazdę gokartami i samochodzikami na terenie placówki,
- wspaniałe atrakcje w multimedialnych salach zabaw w przypadku braku odpowiedniej pogody,
- możliwość korzystania z trampolin, dmuchanych zjeżdżalni, basenów,
- aktywny wypoczynek na olbrzymim (2000 m2), częściowo zadrzewionym placu zabaw z basenami, boiskami, domkami, domkiem na drzewie, wigwamami, zjeżdżalniami, trampolinami, samochodzikami elektrycznymi, miejscami do gier i zabaw w piasku i błocie.
- piana party na placu zabaw
- w piątki „Pidżama Party” - dzieci zostają w przedszkolu na noc, mając zapewnioną opiekę, zagwarantowaną dobrą zabawę i wyżywienie. Rodzice odbierają swoje pociechy w sobotę do godz. 12.00.
Gwarantujemy, że każde dziecko znajdzie tu wiele przygód, wspaniałych atrakcji i dobrej zabawy.
Zapisy na półkolonie w wakacje w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu pod numerem telefonu: 515 406 883 (ilość miejsc ograniczona).