A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Twoje przedszkole jest zamknięte w wakacje? Przyprowadź dziecko do „Małego Europejczyka”

  Większość przedszkoli w Elblągu w okresie wakacyjnym jest zamkniętych. O ile urlop spędzamy z dziećmi to problemem staje się zagospodarowanie czasu dla naszych pociech po tym, gdy już musimy wrócić do pracy. Rozwiązaniem tego problemu jest Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu.

  Mały Europejczyk w czasie wakacji nie tylko funkcjonuje, ale również organizuje dla dzieci z Elbląga i okolic półkolonie. Na półkolonie w Elblągu mogą przyjść dzieci nie tylko uczęszczające na co dzień do Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu, ale również z innych placówek przedszkolnych oraz dzieci z klas 1,2,3 szkoły podstawowej.

  Rodzice mają dowolność wyboru okresu, w jakim dzieci spędzą wakacyjny czas w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu. Sami określą czy będzie to tydzień czy dwa tygodnie. Warto jedynie pamiętać, że Mały Europejczyk zamknięty jest w ostatni tydzień sierpnia.

  Dzieci na półkoloniach w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu mogą przebywać już od godz. 6.30 do 17.00.

  Żadna inna placówka oświatowa w Elblągu nie dysponuje tak długimi godzinami funkcjonowania!

  Cena za dwa tygodnie wakacji w Małym Europejczyku to tylko 900 zł. Tydzień półkolonii kosztuje 450 zł. Jeśli rodzic chce przyprowadzić dziecko na kilka konkretnych dni, to jeden dzień pobytu kosztuje 90 zł.

  W tej cenie dzieci mają zapewnione:

  - pełne wyżywienie w Małym Europejczyku, który posiada własną kuchnię (śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek),

  - fachową opiekę nauczycieli wychowania przedszkolnego od godz. 6.30 do 17.00,

  - liczne wyjścia, atrakcje, zabawy, gry,

  - wspaniałe atrakcje w salach zabaw,

  - aktywny wypoczynek na olbrzymim (2000 m2), częściowo zadrzewionym placu zabaw z basenami, boiskami, miejscami do gier i zabaw w piasku,

  * w piątki „Pidżama Party” - dzieci zostają w przedszkolu na noc, mając zapewnioną opiekę, zagwarantowaną dobrą zabawę i wyżywienie. Rodzice odbierają swoje pociechy w sobotę do godz. 13.00. (*Pidżama Party odbywa się przy odpowiedniej ilości chętnych dzieci).

  Gwarantujemy, że każde dziecko w tym wieku znajdzie tu wiele przygód, wspaniałych atrakcji i dobrej zabawy.

  Oferta wakacyjna Niepublicznego Artystyczno-Językowego Żłobka i Przedszkola „Mały Europejczyk” w Elblągu jest tak przygotowana, by zagospodarować dziecku czas od godz. 6.30 aż do godz. 17:00.

  Nie ma więc tu czasu na nudę. Do ostatniej niemal chwili dzieci świetnie się bawią i przy okazji uczą.

  Można przyprowadzić dzieci, które do Małego Europejczyka na co dzień nie uczęszczają, ale rodzice chcą im zapewnić w okresie letnim, już po urlopie, fachową opiekę i świetną zabawę. Rodzice natomiast mogą spokojnie, nie martwiąc się o swoją pociechę wrócić po urlopie do pracy, ponieważ dziecko w tej placówce przedszkolnej może przebywać już od godz. 6.30 aż do godz. 17.00.

  Ważne!

  Jeśli podczas wakacyjnego pobytu w „Małym Europejczyku” zdecydujecie się zapisać od września swoją pociechę do przedszkola czy zerówki i dziecko zostanie w ten sposób kolejnym „Małym Europejczykiem”, to promocyjna cena za rok pobytu w przedszkolu czy zerówce wynosi tylko 690 zł z pełnym wyżywieniem (własna kuchnia – śniadania, dwudaniowe obiady, podwieczorek), zajęciami edukacyjnymi (w tym j. angielski codziennie), zabawami, wycieczkami, wieloma atrakcjami, olbrzymim, dobrze wyposażonym placem zabaw (2000 m2).

  Przypominamy, że w „Małym Europejczyku” funkcjonuje również żłobek. Dziecko w wieku żłobkowym można do nas zapisać w każdej chwili.

  Odwiedź nas również na facebooku:

  https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag/

  Zadzwoń do nas: 515 406 883

  Adres:

  Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu

  Ul. Dąbrowskiego 33/1, 82-300 Elbląg

  Adres e-mail: przedszkole@malyeuropejczyk.elblag.pl  

  do góry strony