A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Uff..jak gorąco! Ale nie w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu

  Słupek rtęci znów przekracza 30 st. C i tak ma być przez najbliższe dni. Kiedy większość dzieci w Elblągu nie ma gdzie się ochłodzić podczas zabaw na świeżym powietrzu – inaczej jest w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu. Tu dzieci bawią się na terenie zadrzewionego parku zabaw, a ochłody szukają w kurtynach wodnych.

  Takie półkolonie wakacyjne w Elblągu są tylko w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu. Dzieci w naszym mieście nie mają się gdzie ochłodzić, ponieważ nie mamy już odkrytego basenu miejskiego. Kurtyny wodne rozstawione są tylko w kilku miejscach w Elblągu. Dzieci więc albo muszą przebywać w domu, unikając ogromnych upałów, bądź musza szukać cienia pod drzewami. Kiepska to raczej zabawa na świeżym powietrzu.

  Całkiem inaczej jest w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu, gdzie dzieci uczęszczające na wakacyjne półkolonie mogą – nawet w największy upał – świetnie bawić się na olbrzymim (ponad 2000 m2), zadrzewionym i doskonale wyposażonym w urządzenia zabawowe.

  Mamy tu domki, zjeżdżalnie, trampoliny, samochodziki, piaskownice, indiańskie wigwamy, ale przede wszystkim rozstawiliśmy kilka kurtyn wodnych. W nich dzieci stale mogą szukać ochłody, doskonale również przy tym się bawiąc.

  Takich półkolonii w Elblągu i takiego miejsca, gdzie dzieci nawet w największy upał mogą wspaniale szaleć na świeżym powietrzu nie ma w naszym mieście.

  Jeśli jeszcze nie zapisaliście swojego dziecka na wakacyjne półkolonie w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu – zróbcie to jak najszybciej i dajcie swojemu dziecku wszystko co najlepsze, czyli fantastycznie spędzony czas na półkoloniach wakacyjnych w Elblągu.

  Na półkolonie w Elblągu mogą przyjść dzieci nie tylko uczęszczające na co dzień do Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu, ale również z innych placówek przedszkolnych oraz dzieci z klas 1,2,3 szkoły podstawowej.

  Rodzice mają dowolność wyboru okresu, w jakim dzieci spędzą wakacyjny czas - sami określą czy będzie to kilka dni, tydzień, dwa tygodnie czy miesiąc. Warto jedynie pamiętać, że Mały Europejczyk zamknięty jest w ostatnie dwa tygodnie sierpnia.

  Dzieci na półkoloniach wakacyjnych w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu mogą przebywać codziennie już od godz. 6.30 do 17.30. Natomiast poza wakacjami to przedszkole w Elblągu funkcjonuje od godz. 6.30 do 19.00.

  Na półkoloniach w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu dzieci mają zapewnione:

  • pełne wyżywienie w Małym Europejczyku, który posiada własną kuchnię (śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek),
  • fachową opiekę nauczycieli wychowania przedszkolnego od godz. 6.30 do 17.30,
  • liczne wyjścia, atrakcje, zabawy, gry,
  • wspaniałe atrakcje w salach zabaw,
  • aktywny wypoczynek na olbrzymim (2000 m2), częściowo zadrzewionym placu zabaw z basenami, boiskami, miejscami do gier i zabaw w piasku,
  • w piątki „Pidżama Party” - dzieci zostają w przedszkolu na noc, mając zapewnioną opiekę, zagwarantowaną dobrą zabawę i wyżywienie. Rodzice odbierają swoje pociechy w sobotę do godz. 13.00.
  • biwaki pod chmurką – nocowanie w namiotach, ognisko, grill, gry i zabawy na placu zabaw przy przedszkolu.

  Gwarantujemy, że każde dziecko znajdzie tu wiele przygód, wspaniałych atrakcji i dobrej zabawy. Na upały mamy baseny i kurtyny wodne. Zapewniamy wiele wspaniałych atrakcji – u nas żadne dziecko nie będzie się nudziło!

  Można przyprowadzić dzieci, które do Małego Europejczyka na co dzień nie uczęszczają, ale rodzice chcą im zapewnić w okresie letnim, przed urlopem lub już po urlopie, fachową opiekę i świetną zabawę. Rodzice natomiast mogą spokojnie, nie martwiąc się o swoją pociechę wrócić do pracy, ponieważ dziecko w tej placówce przedszkolnej może przebywać już od godz. 6.30 aż do godz. 17.30.

  Zapisy na półkolonie w wakacje w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu pod numerem telefonu: 515 406 883 (ilość miejsc ograniczona).

  do góry strony