A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Urodziny to wielkie święto w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu

  Nie ma chyba większego święta w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu niż wspaniałe uroczystości związane z urodzinami naszego dziecka. Wtedy żłobek i przedszkole w Elblągu świętują hucznie, muzycznie i wesoło to ważne dla każdego dziecka wydarzenie.

  W Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu uroczyście, wspaniale, radośnie, zabawowo celebrujemy każde ważne wydarzenie, święto, urodziny naszych dziecko.

  Zwłaszcza urodziny każdego Małego Europejczyka są ważnym wydarzeniem w życiu naszego elbląskiego żłobka i przedszkola.

  W tym dniu urodzinowy Mały Europejczyk jest po prostu najważniejszy.

  Urodzinkowe dziecko w dniu swojego święta, w tym elbląskim żłobki i przedszkolu ma na głowie koronę. To oznacza, że dziś jest właśnie Jej lub Jego święto.

  Jest tort, prezenty, przyjęcie z pysznym poczęstunkiem oraz oczywiście wspaniała zabawa wszystkich dzieci przy muzyce.

  Sala, w której będzie odbywać się urodzinowa zabawa jest pięknie przystrojona, pojawiają się bajecznie kolorowe baloniki i inne elementy wystroju.

  Dlatego każde dziecko ze Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu uwielbia właśnie tu urządzać swoje kolejne urodziny. Wśród ulubionych Pań Nauczycielek oraz przyjaciół z grupy zabawa jest wspaniała.

  Taka celebracja wspólnych świąt i wydarzeń sprzyja budowaniu integracji dzieci w swoich grupach oraz nawiązywaniu pięknych przyjaźnie między naszymi Małymi Europejczykami w przedszkolu.

  Chcesz, aby Twoje dziecko również obchodziło takie wspaniałe urodziny w żłobku czy przedszkolu? Koniecznie zapisz je do Niepublicznego Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu.

  Dlaczego warto zapisać dziecko do Niepublicznego Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu?

  O tym przeczytasz tu: https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/artykuly/maly-europejczyk-to-nie-tylko-zlobek-i-przedszkoleto-niesamowita-przygoda,11191.htm

  Jak dołączyć do Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu?

  Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka lub przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka i przedszkola cieszą Ciebie najbardziej?

  Koniecznie skontaktuj się z nami a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.

  Kontakt: https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/strony/kontakt

  Telefon: 515 406 883

  do góry strony