A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  W tym żłobku w Elblągu dzieci czują się jak w domu

  Przestronne sale, własna kuchnia z domowymi posiłkami, profesjonalna opieka oraz częste wyjścia na plac zabaw. To codzienność dzieci, które uczęszczają do Żłobka i Przedszkola „Mały Europejczyk” w Elblągu. Tu dzieci czują się jak u siebie w domu,

  Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu to najlepsza tego typu niepubliczna placówka oświatowa nie tylko w naszym mieście, ale i w kraju. Niedawno do użytku oddano nowoczesny, przestronny obiekt zaplanowany przez najlepszych w kraju projektantów wnętrz użyteczności publicznej, odpowiednio „skrojonej” na potrzeby dzieci.

  Nowy obiekt żłobka i przedszkola w Elblągu to trzykondygnacyjny budynek o powierzchni ponad 1500 m2. Posiada 12 dużych sal dydaktycznych (cztery sale na każdej kondygnacji, każda o powierzchni prawie 100 m2 – edukacyjne, logopedyczne, sensoryczne, rehabilitacyjne, językowe), nowocześnie wyposażone w najnowsze, również w multimedialne pomoce naukowe. Każda z sal posiada również własny taras oraz łazienki.

  Mogą tu uczęszczać dzieci, które nie skończyły jeszcze pierwszego roku życia. Mają w tym elbląskim żłobku zapewnioną profesjonalną opiekę, przebywają w przestronnych, kolorowych salach, jedzą pyszne i zdrowe domowe posiłki dzięki temu, że „Mały Europejczyk” posiada własną kuchnię oraz – kiedy tylko pozwala na to pogoda – jak najczęściej przebywają na placu zabaw pod czujną opieką profesjonalnych nauczycielek.

  Do nowoczesnego budynku żłobka „Małego Europejczyka” w Elblągu przylega bowiem olbrzymi (2000 m2) i świetnie urządzony plac zabaw, w pewnej części zalesiony, aby dzieci spędzały jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Ukształtowanie terenu placu zabaw zaprojektowali architekci przestrzeni. Zostały więc tam utworzone również lekkie wzniesienia i górka.

  Nowy budynek został tak zaprojektowany, aby zapewnić dzieciom jak największy poziom bezpieczeństwa.

  Rodziców z pewnością zainteresuje dogodny dojazd do placówki i przestronny parking, gdzie bez problemu będzie można zostawić samochód.

  Warto dodać, że zarówno żłobek jak i przedszkole, jako jedyne tego typu placówki w Elblągu są otwarte w godzinach od 6.30 do 19.00.

  Są jeszcze wolne miejsca w Żłobku "Małego Europejczyka" w Elblągu!

  W sprawach związanych z rekrutacją prosimy pisać na adres: przedszkole@malyeuropejczyk.elblag.pl  lub dzwonić: 515 406 883.

  Dajemy Twojemu dziecku wszystko co najlepsze!

  do góry strony