A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  W Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu Dzień Dziecka trwa cały tydzień!

  Taki Dzień Dziecka, a raczej Tydzień Dziecka tylko w Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu. Takie imprezy organizujemy zawsze z wielką pompą – bo jak świętujemy to maksymalnie, na całego! Dzień Dziecka to w tym elbląskim żłobku, przedszkolu i klasie zerowej najważniejsze święto w roku.

  Taki tygodniowy Dzień Dziecka tylko w Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu!

  Osoby, które śledzą na bieżąco wydarzenia w naszym żłobku, przedszkolu i klasie zerowej w Elblągu doskonale wiedzą, że nie jest to zwykła placówka edukacyjna dla dzieci. Jeśli mielibyśmy Małego Europejczyka przyrównać do czegokolwiek, najbliższa naszej idei będzie magiczna, baśniowa, kolorowa Akademia Pana Kleksa.

  Tylko, że My mamy, zamiast Ambrożego Kleksa, naszą niezwykłą, niestandardową, poświęcającą wszystko dla dzieci Panią Dyrektor Wioletę Stępczyńską. Osobę całkowicie oddaną dobru powierzonych jej przez rodziców dzieciom.

  Wioleta Stępczyńska – dyrektor Niepublicznego Żłobka, Przedszkola i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu, wulkan energii, wspaniałych i często niestandardowych pomysłów, cały czas myśląca tylko o tym co jeszcze więcej może dać dzieciom ze żłobka, przedszkola i zerówki Mały Europejczyk w Elblągu. To nasz prawdziwy „motor napędowy”. Zaraża wszystkim swoimi pomysłami, energią do działania i radością nauki i zabawy z dziećmi.

  Dzięki jej pomysłowości, energii, poświęceniu dla dzieci mamy dziś w Elblągu jedną z najlepszych w kraju placówek żłobkowych i przedszkolnych w nowoczesnym, kolorowy, bajkowym budynku.

  Czy jest druga taka Pani Dyrektor przedszkola i żłobka w Polsce, która szaleje z dziećmi na placu zabaw, organizuje niesamowite wycieczki, pozyskuje dla swoich dzieci wiele niezwykłych pomocy edukacyjnych, zabawek, mówi, że „szczęśliwe dziecko, to brudne dziecko”, pozwala na sensoryczne zabawy w salach przedszkola?

  Dyrekcja i kadra pedagogiczna cały czas wymyślają co jeszcze można zrobić lepszego dla radości i uśmiechu dzieci.

  Dlatego w Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu Dzień Dziecka musi być wielkim i niesamowitym wydarzeniem. Takim, w którym wszystkie przygotowane atrakcje nie mieszczą się w jednym dniu – dlatego w Małym Europejczyku Dzień Dziecka trwa cały tydzień.

  Na naszym placu zabaw i na terenie przy budynku pojawiły się wspaniałe, kolorowe, dmuchane zjeżdżalnie a także wielkie baseny wypełnione wodą. Są tak duże, że dzieci mogą po nich pływać łódkami! Do tego oczywiście zabawy, gry, konkursy, pyszne lody, słodka wata cukrowa.

  Tak, postanowiliśmy uczcić Dzień Dziecka w wyjątkowy sposób - to tylko kilka z atrakcji  zaplanowanych w całym tygodniem pełnym radości, zabawy i niezapomnianych przygód!

  Każdy dzień został zaplanowany wyjątkowo pełen śmiechu i niespodzianek. Nasze przedszkolaki spędzą ten tydzień w towarzystwie swoich przyjaciół, bawiąc się i ucząc jednocześnie. To będzie dla nas wszystkich niezapomniany czas, który na długo pozostanie w ich sercach.

  „Dziękujemy wszystkim rodzicom za wsparcie i zaangażowanie, a naszym wspaniałym dzieciom za radość i entuzjazm, którymi nas codziennie obdarzają. Jesteśmy dumni, że możemy wspólnie tworzyć tak wspaniałe wspomnienia!”

  Radość, śmiech dzieci świadczyły o tym, że tak obchodzony Dzień Dziecka jest „strzałem w dziesiątkę” w Małym Europejczyku.

  Więcej informacji, zdjęć i filmów na naszej stronie na facebooku: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag
   


  Żłobek, Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu to najlepsza placówka edukacyjna

  O Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu w Elblągu, kierowanym przez Wioletę Stępczyńską, można śmiało powiedzieć, że to jedna z wiodących i najlepiej przygotowanych do działalności pedagogicznej i oświatowej tego typu placówka w Polsce.

  Wielomilionowa inwestycja w jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów oświatowych w kraju oraz perfekcyjnie zagospodarowany i rozległy park zabaw wysuwają elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole na pozycję jednego z najlepszych placówek tego typu w Polsce.

  Nowoczesny budynek i cały obszar wokół żłobka i przedszkola został zaprojektowany przez wiodących architektów w Polsce.

  Dzieci uwielbiają „Małego Europejczyka” dlatego nie jest niczym dziwnym, że w wielu imprezach organizowanych przez ten elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole chętnie uczestniczą nawet jego absolwenci – obecnie uczniowie klas 1,2,3 szkół podstawowych.

  Nauczycielkom w „Małym Europejczyku” po prostu chce się pracować i bawić z dziećmi. Warto zaznaczyć, że dzieci żłobkowe mają swoje osobne piętro w trójkondygnacyjnym budynku i w czasie przebywania w obiekcie nie spotykają się z dziećmi przedszkolnymi.

  Integracja dzieci w różnym wieku, pod opieką nauczycieli i opiekunów, następuje tylko na terenie parku zabaw, na świeżym powietrzu.
   

  Przeczytaj również: Dlaczego warto zapisać dziecko na półkolonie wakacyjne w Elblągu?
   


  Jak dołączyć do Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu?

  Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka lub przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka i przedszkola cieszą Ciebie najbardziej?


   

  Koniecznie skontaktuj się z nami a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.

  Tel. 515 406 883

  Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu

  ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg

  e-mail: przedszkole@malyeuropejczyk.elblag.pl

  do góry strony