x

  Wakacje w Przedszkolu Mały Europejczyk – tu nie ma czasu na nudę!

  Trwają wakacje w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu – jedynej placówce przedszkolnej w naszym mieście, która jest otwarta przez cały okres wakacyjny. W tym okresie mogą z wielu atrakcji przedszkola korzystać również dzieci, które na co dzień nie uczęszczają do Małego Europejczyka. W wakacje placówka jest otwarta dla wszystkich dzieci.

  Wakacje w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu to przede wszystkim oferta skierowana do tych rodziców, którzy są jeszcze przed urlopem albo już po letnim wypoczynku i mają problem ze zorganizowaniem odpowiedniej opieki i atrakcyjnego czasu zabaw i opieki dla swoich dzieci.

  Zamiast więc powierzać je pod opiekę babć i dziadków, można zapewnić im znakomitą zabawę oddając pod profesjonalną opiekę nauczycieli wychowania przedszkolnego w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu.

  To nie będzie dla dzieci czas stracony. Nie jest to typowa „przechowalnia” dla dzieci gdy rodzice są w pracy. W Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu dzieci bawią się na olbrzymim placu zabaw, wyposażony w rozmaite urządzenia rekreacyjne oraz duże baseny. Odwiedzają parki rozrywki – jak Nowa Holandia czy Plac Zabaw Piekarczyka. Kiedy pogoda nie dopisuje organizowane są atrakcyjne zabawy w kolorowych i obszernych salach przedszkola.

  To również okazja dla dzieci do zawierania nowych przyjaźni, nauki języka angielskiego oraz rozwijania swoich zdolności i umiejętności plastycznych i manualnych – wszystko pod okiem czujnych i doświadczonych nauczycieli wychowania przedszkolnego.

  Można przyprowadzić dzieci, które do Małego Europejczyka na co dzień nie uczęszczają ale rodzice chcą im zapewnić w okresie letnim, już po urlopie fachową opiekę i świetną zabawę.

  Rodzice natomiast mogą spokojnie, nie martwiąc się o swoją pociechę wrócić po urlopie do pracy, ponieważ dziecko w tej placówce przedszkolnej może przebywać już od godz. 6.30 aż do godz. 16.30.

  Oferta wakacyjna Niepublicznego Artystyczno-Językowego Przedszkola „Mały Europejczyk” w Elblągu jest tak przygotowana, by zagospodarować dziecku czas aż do godz. 16:30. Nie ma więc tu czasu na nudę. Do ostatniej niemal chwili dziecko świetnie się bawi i przy okazji uczy.

  Zaplanowane są również wycieczki, ciekawe wyjścia oraz atrakcyjne zajęcia odbywające się na przedszkolnym placu zabaw z wykorzystaniem basenów, piaskownicy, urządzeń do zabaw.

  Wszystkie zajęcia prowadzone są przez nauczycieli wychowania przedszkolnego, w tym lektorów języka angielskiego.

  Oferta wakacyjna Niepublicznego Przedszkola „Mały Europejczyk” w Elblągu to nie tylko fantastyczne miejsce dla dzieci, ale również wielkie wsparcie i pomoc dla rodziców.

  Cena za miesiąc wakacji w przedszkolu to tylko 890 zł.*

  Więcej informacji znajdziesz tu: https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/artykuly/udane-wakacje-twojego-dziecka-w-przedszkolu-maly-europejczyk-w-elblagu,10846.htm

  *Istnieje również możliwość zapisania dziecka na Wakacje w Przedszkolu na krótszy okres czasu. Wówczas jeden dzień pobytu dziecka w placówce to koszt 60 zł/dzień.

  Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć z wakacji w Przedszkolu Mały Europejczyk.

  do góry strony