A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Wakacyjne prace artystyczne w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu

  Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu to placówka edukacyjna o profilu artystyczno-językowym. Stąd duży nacisk kładziony jest właśnie na edukację plastyczną. Dlatego też, podczas wakacji i trwających półkolonii dzieci rysują i malują na sztalugach rozstawionych na placu zabaw.

  Tak więc podczas trwających półkolonii wakacyjnych w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu dzieci chętnie uczestniczą w wielu zajęciach plastycznych. W tym również malują na sztalugach rozstawionych na terenie olbrzymiego parku zabaw – w plenerze.

  Jest co malować, ponieważ mamy tu właściwie wszystko – budynki, drzewa, wzgórki, trawę czyli wszystko to oferuje nam przyroda. Natomiast dzieci nie tylko uczą się posługiwać pędzlem i farbami ale również wspaniale się bawią.

  To nie tylko kolejny element edukacyjny w tym niepublicznym przedszkolu w Elblągu ale również ciekawe i interesujące dla dzieci zajęcia na świeżym powietrzu.

  Podczas wakacyjnych półkolonii w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu dzieci nie tylko spędzają czas na wspaniałej zabawie ale również uczestniczą w wielu ciekawych zajęciach edukacyjnych i ogólnorozwojowych.

  To kolejny element doskonałego przygotowanie dzieci z Niepublicznego Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu do edukacji szkolnej.

  Chcesz do nas dołączyć? Półkolonie w „Małym Europejczyku” to doskonała okazja dla dzieci do komfortowej adaptacji w naszej placówce i płynnego wejścia od września do zajęć żłobkowych i przedszkolnych.

  Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu

  Ul. Dąbrowskiego 33/1

  82-300 Elbląg

  tel. 515 406 883

  Adres e-mail: przedszkole@malyeuropejczyk.elblag.pl

  Śledź nas na naszym koncie na facebooku: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag/

  do góry strony