A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  „Witajcie w naszej bajce”…Akademia Pana Kleksa w Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu

  Zna to chyba każdy – słynna, kultowa, niezwykła Akademia Pana Kleksa. Zaczarowana kraina, która szybciej istniała niż znane opowieści z Harrym Potterem w tle. Jeśli dobrze znacie Akademię Pana Kleksa, odnajdzie wiele jej barw w Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu.

  „Witajcie w naszej bajce”…właściwie taki napis powinien witać wszystkich wchodzących do pięknego, kolorowego budynku Żłobka, Przedszkola i Zerówki Mały Europejczyk w Elblągu.

  Osoby, które śledzą na bieżąco wydarzenia w Małym Europejczyku w Elblągu doskonale wiedzą, że nie jest to zwykła placówka edukacyjna dla dzieci. Jeśli mielibyśmy Małego Europejczyka przyrównać do czegokolwiek, najbliższa naszej idei będzie magiczna, baśniowa, kolorowa Akademia Pana Kleksa.

  Tylko, że My mamy zamiast Profesora Ambrożego Kleksa naszą niezwykłą, niestandardową, poświęcającą wszystko dla dzieci Panią Dyrektor Wioletę Stępczyńską. Osobę całkowicie oddaną dobru powierzonych jej przez rodziców dzieciom.

  Wioleta Stępczyńska – dyrektor Niepublicznego Żłobka, Przedszkola i Zerówki Mały Europejczyk w Elblągu, wulkan energii, wspaniałych i często niestandardowych pomysłów, cały czas myśląca tylko o tym co jeszcze więcej może dać dzieciom ze żłobka, przedszkola i zerówki Mały Europejczyk w Elblągu. To nasz prawdziwy „motor napędowy” tego niepublicznego żłobka i przedszkola w Elblągu. Zaraża wszystkim swoimi pomysłami, energią do działania i radością nauki i zabawy z dziećmi.

  Dzięki jej pomysłowości, energii, poświęceniu dla dzieci mamy dziś w Elblągu jedną z najlepszych w kraju placówek żłobkowych i przedszkolnych w nowoczesnym, kolorowy, bajkowym budynku oraz wysyp wprost niezwykłych, baśniowych atrakcji dla dzieci, a przy tym edukację na najwyższym, światowym poziomie.

  Czy jest druga taka Pani Dyrektor przedszkola i żłobka w Polsce, która szaleje z dziećmi na placu zabaw, organizuje niesamowite wycieczki, pozyskuje dla swoich dzieci wiele niezwykłych pomocy edukacyjnych, zabawek, mówi, że „szczęśliwe dziecko, to brudne dziecko”, pozwala na sensoryczne zabawy w salach budynku?

  Nic więc dziwnego, że właśnie w klimacie Akademii Pana Kleksa odbyło się kilka dni temu przedstawienie z okazji zarówno Dnia Mamy, jak i Dnia Taty oraz Dnia Dziecka. Występ niezwykły, magiczny, wzruszający, ponieważ w wykonaniu naszych dzieciaczków – niesamowicie przebranych w stroje nawiązujące do nowej edycji tej kultowej, filmowej baśni – Akademii Pana Kleksa. Na scenie zresztą pojawił się również niezwykły, główny bohater – sam Pan Ambroży Kleks we własnej osobie!

  Nasze dzieci jak zawsze zachwyciły tańcem, śpiewem, strojami a przede wszystkim swoim olbrzymim zaangażowaniem w przygotowanie występu dla rodziców, którym przy okazji składamy wielkie podziękowania za pomoc.

  Jeśli nie widzieliście na żywo tego niesamowitego występu Małych Europejczyków na naszej scenie, koniecznie zajrzyjcie na naszą stronę na facebooku, znajdziecie tam filmiki i zdjęcia z Akademii Pana Kleksa: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag


  Nie ma w naszym mieście i kraju drugiego takiego żłobka, przedszkola i zerówki jak Mały Europejczyk, gdzie dzieją się prawdziwe cuda z bajek, ponieważ: „tu wszystko jest możliwe…”

   

  Żłobek, Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu to najlepsza placówka edukacyjna

  O Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu w Elblągu, kierowanym przez Wioletę Stępczyńską, można śmiało powiedzieć, że to jedna z wiodących i najlepiej przygotowanych do działalności pedagogicznej i oświatowej tego typu placówka w Polsce.

  Wielomilionowa inwestycja w jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów oświatowych w kraju oraz perfekcyjnie zagospodarowany i rozległy park zabaw wysuwają elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole na pozycję jednego z najlepszych placówek tego typu w Polsce.

  Nowoczesny budynek i cały obszar wokół żłobka i przedszkola został zaprojektowany przez wiodących architektów w Polsce.

  Dzieci uwielbiają „Małego Europejczyka” dlatego nie jest niczym dziwnym, że w wielu imprezach organizowanych przez ten elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole chętnie uczestniczą nawet jego absolwenci – obecnie uczniowie klas 1,2,3 szkół podstawowych.

  Nauczycielkom w „Małym Europejczyku” po prostu chce się pracować i bawić z dziećmi. Warto zaznaczyć, że dzieci żłobkowe mają swoje osobne piętro w trójkondygnacyjnym budynku i w czasie przebywania w obiekcie nie spotykają się z dziećmi przedszkolnymi.

  Integracja dzieci w różnym wieku, pod opieką nauczycieli i opiekunów, następuje tylko na terenie parku zabaw, na świeżym powietrzu.
   

  Przeczytaj również: Dlaczego warto zapisać dziecko na półkolonie wakacyjne w Elblągu?
   


  Jak dołączyć do Przedszkola, Żłobka i Zerówki Mały Europejczyk w Elblągu?

  Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka lub przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka i przedszkola cieszą Ciebie najbardziej?
   


   

  Koniecznie skontaktuj się z nami a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.

  Tel. 515 406 883

  Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu

  ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg

  e-mail: przedszkole@malyeuropejczyk.elblag.pl

  do góry strony