x

  „Wodny świat” w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu

  Upał niemiłosierny. Coraz bardziej gorąco. Kiedy dzieci w innych przedszkolach zamierają w swoich dusznych salach czekając na choć lekki przejaw ochłodzenia, podopieczni Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu korzystają ze wspaniałej pogody. Chłodzą się w basenach!

  Wszystko dla dobra dzieci – tym hasłem kierują się nauczyciele i dyrekcja Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu. Dlatego gdy słupek na termometrze zmierza w kierunku 30 st. C na olbrzymim placu zabaw przy tej placówce pojawiają się baseny napełniane chłodną wodą.

  To tu dzieciaczki z Małego Europejczyka znajdują ochłodę w upalne dni, przy tym świetnie się bawiąc. Po takiej chłodnej przerwie w basenie dzieci ze zdwojoną energią mają czas zarówno na dalszą zabawę jak i na naukę!

  Podopieczni placówki mają do dyspozycji olbrzymi, dobrze wyposażony plac zabaw. Mogą skorzystać z dwóch dużych basenów, zjeżdżalni, trampolin, piaskownic, hulajnóg, rowerków, gier sportowych. Wszystko to pod nadzorem pedagogów przedszkola na ogrodzonym, przestronnym (2000 m2) i bezpiecznym placu zabaw przy Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu.

  Warto też wiedzieć, że dzieci w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu codziennie rozmawiają po angielsku – ucząc się tego języka obcego każdego dnia, poprzez konwersacje z dyplomowanym lektorem.

  Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu stawia sobie za cel jak najlepsze przygotowanie swoich podopiecznych do wejścia w świat edukacji. Dlatego różnorodny i szeroki wachlarz zajęć dodatkowych ma na celu przede wszystkim rozwijać dzieci intelektualnie i ruchowo oraz kształtować postawy kulturalne i prozdrowotne, dobrze ale i komfortowo dla dziecka przygotować je do edukacji szkolnej.

  Jeśli chcesz aby równie Twoje dziecko tak fantastycznie bawiło się w swoim ulubionym przedszkolu i chciało tu codziennie wracać, koniecznie zapisz je do Małego Europejczyka!

  Jeśli chodzi do innego przedszkola a chcesz przenieść je do Małego Europejczyka – nic trudnego, zadzwoń do nas a pomożemy załatwić wszystkie formalności.

  Jak to zrobić? Tu dowiesz się wszystkiego: https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/strony/rekrutacja

  do góry strony