A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Wózki spacerowe z USA przybyły do Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu

  Niesamowite, wykonane na specjalne zamówienie, 6-osobowe wózki spacerowe wykonane w Ohio w USA trafiły do Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu. Będą przeznaczone dla najmłodszych, żłobkowych dzieci, które jeszcze nie chodzą samodzielnie.

  To prawdopodobnie jedyny żłobek w Polsce, który posiada właśnie tego typu wózki spacerowe. Każdy z nich może zabrać na spacer szóstkę dzieci. Dzięki temu żłobkowicze ze Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk mogą już po obiedzie, odbywać spacery po zalesionych terenach wokół budynku.

  - O tym właśnie cały czas myśleliśmy, aby nasze dzieci ze żłobka, te w wieku około 8-miesięcy, które jeszcze samodzielnie nie mogą wyjść na spacer, mogły spędzać jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu – mówi dyrektor Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu, Wioleta Stępczyńska. – Nasza placówka zlokalizowana jest obok kompleksu leśnego. To idealny teren na spacer z dziećmi. Wokół mamy świeże powietrze.

  Teraz takie spacery nowymi wózkami już się odbywają codziennie pomiędzy godzinami 11.30 – 14.00.

  - Robimy wszystko dla dobra naszych dzieci, dla ich zdrowia i dobrego samopoczucia. Dzięki temu rodzice naszych żłobkowych dzieci wiedzą, że wszystkie odbyły spacer na świeżym powietrzu. Zaraz po obiedzie nasze nauczycielki ubierają dzieci, wkładają do wózków i taki spacer odbywają. Mogę powiedzieć, że dzieci praktycznie zaraz po wyjściu na zewnątrz ładnie zasypiają – dodaje Wioleta Stępczyńska.

  Na razie do Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu przybyły cztery sztuki takich 6-osobowych wózków. Jednak w najbliższych planach są już kolejne.

  Jeśli szukacie dla swoich dzieci żłobka idealnego, żłobka gdzie dzieci otoczone są najbardziej troskliwą opieką oraz dbałością o zdrowie i odpowiedni rozwój fizyczny i psychiczny dzieciaczków, gdzie wszystko robione jest z myślą o ich dobru – koniecznie wybierzcie żłobek w Niepublicznym Przedszkolu i Żłobku Mały Europejczyk w Elblągu.

  To będzie Wasza najlepsza inwestycja – bo inwestycja w dobro Państwa dzieci oraz możliwość kontynuowania aktywności zawodowej, gdzie będziecie mieli Państwo pewność, że Wasze dzieci mają zapewnioną najlepszą opiekę.

  Jak zapisać dziecko do żłobka Małego Europejczyka w Elblągu?

  Wszystkie informacje znajdziecie tu:

  https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/strony/zlobek-malego-europejczyka

  do góry strony