x

  Zabawa w Nowej Holandii i nocka w przedszkolu

  Takie atrakcje to tylko w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu. Przedszkolaki wakacje rozpoczęły w iście imprezowym stylu – tak jak zresztą powinno być. Ponieważ letni wypoczynek to czas beztroskiej zabawy i radości. Uśmiechy dzieciom nie schodziły z buzi przez cały weekend!

  Najpierw ruszyliśmy do Nowej Holandii. Każdy doskonale zna to miejsce, znają też dzieci z Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu – prawdopodobnie najlepszej tego typu placówki edukacyjnej w naszym mieście.

  Zabawa była wspaniała – park potworów, rejs statkiem, zjeżdżanie z „Lwa Olbrzyma” czy beztroskie hasanie po placu zabaw. Oczywiście był też obiadek i cała masa pozostałych atrakcji. Warto dodać, że te sześć godzin spędzone w parku rozrywki minęło nam błyskawicznie – jak to bywa, gdy dzieciaczki bawią się doskonale.

  Powrót do przedszkola oznaczał rozpoczęcie kolejnego etapu imprezowania- a dla rodziców to oczywiście wolny piątkowy wieczór i spokojne leniuchowanie w łóżkach w sobotni poranek – czyli Pidżama Party w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu!

  Dzieci w tym czasie świetnie bawiły się w przedszkolu – najpierw na placu zabaw, później w salach. Były też słodkie przekąski – gofry i pizza. Oczywiście była również dyskoteka a następnie nocne oglądanie bajek na dużym ekranie w pozycji leżącej J

  Rano jemy pożywne śniadanko i ponownie zaczynamy zabawę na świetnie wyposażonym, olbrzymim placu zabaw. Szalejemy do godz. 13.00, kiedy to pojawiają się pierwsi rodzice aby zabrać już dzieci do domu.

  Zabawa była wspaniała, atrakcji co nie miara, wszystkie dzieciaczki szczęśliwe – Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu stoi przed Wami zawsze otworem i czeka na kolejne odwiedziny.

  Więcej informacji, zdjęć i filmów na naszym koncie na facebooku:

  https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag/

  Jeśli jeszcze szukacie dla swoich pociech przedszkola niezwykłego, przyjaznego dzieciom, stawiającego na edukację w atrakcyjnej, zabawowej formie, które zapewnia przedszkolakom najlepsze warunki nauki, zabawy i bezpieczeństwa – mamy jeszcze wolne miejsca.

  Wystarczy zadzwonić i umówić się na spotkanie - 515 406 883.

  do góry strony