A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Zapisz dziecko do najlepszego żłobka w Elblągu za „symboliczną złotówkę”

  To niebywała okazja dla rodziców dzieci w wieku żłobkowym. Teraz macie okazję zapisać swoje dziecko do Żłobka Małego Europejczyka w Elblągu praktycznie za darmo. Mały Europejczyk to najlepszy i najnowocześniejszy żłobek nie tylko w Elblągu, ale i w Polsce.

  Od 7 do 15 grudnia br. można składać dokumenty, aby zapisać swoje dziecko do Żłobka Małego Europejczyka w Elblągu praktycznie za darmo. Projekt obejmuje 12-miesięczny okres pobytu dzieci w Żłobku Małego Europejczyka w Elblągu i jest skierowany do dzieci w wieku od 10-ego miesiąca życia do 2. roku życia.

  - Warto się pospieszyć, ponieważ mamy tylko 20 takich miejsc dla dzieci w wieku żłobkowym. Na rodziców i dokumenty czekamy do 15 grudnia br. Liczba miejsc jest więc ograniczona - mówi dyrektor Małego Europejczyka Wioleta Stępczyńska.

  Wszystkie informacje w tej sprawie są udzielane pod numerem telefonu: 515 406 883

  Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk to najlepsza tego typu niepubliczna placówka oświatowa nie tylko w Elblągu, ale i w Polsce. Dzięki realizacji projektów unijnych przez dyrektor placówki – Wioletę Stępczyńską, jest szansa na przyjęcie dzieci do żłobka za naprawdę symboliczną opłatę w miesiącu.

  Mały Europejczyk to najlepszy żłobek w Elblągu i okolicy

  Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk to najlepsza tego typu niepubliczna placówka oświatowa nie tylko w naszym mieście, ale i w kraju. Znajduje się w nowoczesnym obiekcie zaplanowanym przez najlepszych w kraju projektantów wnętrz użyteczności publicznej, „skrojonym” na potrzeby dzieci.

  Do budynku przylega olbrzymi (2000 m2) i świetnie urządzony plac zabaw, w pewnej części zalesiony, aby dzieci spędzały jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Ukształtowanie terenu placu zabaw zaprojektowali architekci przestrzeni.

  Własna kuchnia, zdrowe żywienie w żłobku w Elblągu

  Żłobek Małego Europejczyka w Elblągu nie zamawia posiłków dla dzieci od zewnętrznych podmiotów. Placówka posiada własną, doskonale wyposażoną kuchnię, gdzie codziennie są przygotowywane przez Panie Kucharki zdrowe posiłki, skomponowane specjalnie dla dzieci. Kuchnia spełnia oczywiście wszystkie wymagane prawem normy. To pozwala w pełni kontrolować co dzieci jedzą i z jakich produktów przygotowane są dla nich posiłki.

  Dzieci ze żłobka Małego Europejczyka w Elblągu przebywają na świeżym powietrzu

  Jeśli placówka żłobkowa kojarzy Wam się z dziećmi, które całe dnie przebywają w budynku, w jednej sali, nie wychodząc na spacery – to tak na pewno nie jest w Żłobku Małego Europejczyka w Elblągu. Tu nawet najmniejsze, jeszcze samodzielnie niechodzące dzieci bardzo dużo czasu przebywają na świeżym powietrzu – na placu zabaw czy na dłuższych spacerach. Korzystają również ze wszystkich sal edukacyjnych, atrakcji, wycieczek, spotkaniach ze zwierzętami i ciekawymi ludźmi, czyli w całym programie edukacyjnym, jaki jest realizowany w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu.

  Dyrekcja żłobka w Elblągu zakupiła nawet w USA 6-osobowe wózki dla dzieci, aby nawet najmłodsze dzieciaczki, które jeszcze same nie chodzą mogły w komfortowych i bezpiecznych warunkach codziennie zaliczyć dłuższy spacer.

  Żłobek w Elblągu – wygodny dla rodziców

  Rodziców z pewnością zainteresuje dogodny dojazd do placówki i przestronny parking, gdzie bez problemu będzie można zostawić samochód. Warto dodać, że zarówno żłobek jak i przedszkole, jako jedyne tego typu placówki w Elblągu są otwarte w godzinach od 6.30 do 19.00. Rodzice więc mają dużo czasu, aby bez stresu i nerwów odebrać swoje dziecko w dogodnej dla nich porze dnia.

  Jeśli szukacie dla swoich dzieci żłobka idealnego żłobka, gdzie dzieci otoczone są najbardziej troskliwą opieką oraz dbałością o zdrowie i odpowiedni rozwój fizyczny i psychiczny dzieciaczków, gdzie wszystko robione jest z myślą o ich dobru – koniecznie wybierzcie żłobek w Niepublicznym Przedszkolu i Żłobku Mały Europejczyk w Elblągu.

  To będzie Wasza najlepsza inwestycja – bo inwestycja w dobro Państwa dzieci oraz możliwość kontynuowania aktywności zawodowej, gdzie będziecie mieli Państwo pewność, że Wasze dzieci mają zapewnioną najlepszą opiekę.

  Co oferuje Żłobek Małego Europejczyka w Elblągu?

  • przyjmujemy dzieci już od 9-miesiąca życia, także te z pieluszkami i jeszcze nie chodzące,
  • wielozmysłowa edukacja dzieci,
  • posiadamy nowoczesne, amerykańskie wózki dla dzieci jeszcze nie chodzących,
  • zapewniamy niewielkie, przyjazne grupy żłobkowe,
  • posiadamy dużą ilość opiekunek w grupach żłobkowych,
  • własna kuchnia i domowe, zdrowe posiłki,
  • nowoczesne, kolorowe i bezpieczne dla dzieci sale żłobkowe,
  • każda sala z własną łazienką i wyjściem na plac zabaw,
  • olbrzymi (2000 m2) leśny plac zabaw dostosowany do dzieci żłobkowych,
  • wiele ciekawych zajęć dodatkowych, wyjścia, spacery, spotkania, wycieczki – w cenie czesnego,
  • elastyczne godziny otwarcia żłobka: od 6.30 do 19.00

  Jeśli chcesz zapisać swoje dziecko do Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu, zadzwoń do nas już teraz!

  Dajemy Twojemu dziecku wszystko co najlepsze!


  Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Mały Europejczyk w Elblągu
  Ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg

  Dyrekcja Przedszkola: Wioleta Stępczyńska
  Tel: +48 515 406 883

  Otwarte 5 dni w tygodniu od 6:30 do 19:00.

  https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/ 

  do góry strony