A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Zerówka w Małym Europejczyku to najlepszy wybór dla Twojego dziecka!

  Nie odbierajmy dzieciom czasu radosnej zabawy. W szkolnych zerówkach niemal od razu wejdą w szkolne tryby. Dajmy im jeszcze czas na zabawę i łagodne wejście w edukację, podaną w przystępnej, znanej im, niezwykle atrakcyjnej dla nich formie. Taką możliwość daje klasa zerowa w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu. Zapisy do tej „zerówki” trwają cały rok. Można to zrobić w każdej chwili.

  Wybierz dla dziecka „zerówkę” z głową

  Wielu rodziców sądzi, że zapisanie dziecka do klasy „zerowej” w szkole pozwoli mu na odpowiednie, szybkie wejście na edukacyjne „tory”. Nic bardziej mylnego. Przedszkolne dziecko przeżyje szok, gdy znajdzie się w szkole podstawowej, wśród innych uczniów, często z klas starszych, zostanie narażone na zgiełk, hałas charakterystyczny dla każdej podstawówki pełnej dzieci.

  Zerówki szkolne to często normalne klasy, z ławkami i elementami nauki. Nie przypominają one znanych naszemu dziecku kolorowych, pełnych zabawek sal przedszkolnych. Dziecko, kiedy skończy zajęcia w „zerówce” – z reguły około godz. 11.00, będzie musiało czekać na rodziców w ogólnodostępnej świetlicy, wśród tłumu innych dzieci, często uczniów klas starszych. Nie jest to dla dziecka przedszkolnego przyjemna, komfortowa perspektywa spędzenia kilku godzin wśród tłumu obcych, często dużo starszych dzieci. Takie dziecko z reguły zaszywa się w kącie, czekając z niecierpliwością na swoich rodziców. Tego chcemy dla naszej pociechy?

  Nie łudźmy się też, że w szkolnej zerówce dziecko będzie miało komfortowe warunki do zabawy, łagodny wstęp do edukacji czy wiele atrakcyjnych zajęć dodatkowych. Może być tak, że przez większość czasu lekcyjnego będzie już musiało siedzieć sztywno w ławce. To będzie dla niego spory szok i wielka zmiana po opuszczeniu przedszkola, która niesie ze sobą również stres przed szkołą.

  Mały Europejczyk – zerówka idealna dla dzieci i...rodziców

  Dzieci 5-6-letnie nie są jeszcze gotowe na normalny wymiar szkolnej nauki, a jednocześnie nie chcą już tylko bawić się w sali czy na placu zabaw. Chcą doświadczać większych atrakcji, jak wycieczki, wyjścia do ciekawych miejsc czy spotkań z ciekawymi ludźmi lub ze zwierzętami. Klasa zerowa powinna im to zapewnić.

  Alternatywą dla przepełnionych zerówek szkolnych jest tego typu klasa w Przedszkolu i Żłobku Artystyczno-Językowym „Mały Europejczyk” w Elblągu. Mały Europejczyk, realizując standardowy program edukacyjny dla dzieci z klasy zerowej, zapewnia jednocześnie przedszkolny komfort, atrakcyjną zabawę i wiele dodatkowych, ciekawych zajęć.

  Dziecko w klasie zerowej Małego Europejczyka korzysta ze wszystkich atrakcji placówki oraz ma zapewnione pełne wyżywienie i specjalistyczną opiekę codzienne od godz. 6.30 do godz. 19.00. Nie trzeba więc „zrywać się” biegiem z pracy, aby odebrać szybciej nasze dziecko, bo te boi się zostać w świetlicy szkolnej. Spokojnie będzie czekało na rodziców w przedszkolu bawiąc się i ucząc w komfortowych warunkach.

  Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu zapewnia szeroki wachlarz zajęć dla dzieci w klasie „zerowej” gwarantując tym samym wszechstronny rozwój oraz odkrywanie zainteresowań i talentów każdego dziecka. Dodatkowo przedszkole zatrudnia doskonałych pedagogów-specjalistów w poszczególnych dziedzinach, którzy posiadają bogate doświadczenie oraz umiejętność pracy z dziećmi w tym wieku.

  Przygotowanie szkolne i szereg atrakcji

  W ramach czesnego „Mały Europejczyk” zapewnia: opiekę pedagogiczną od godz. 6:30 do 19:00, pełne wyżywienie kuchni placówki, obowiązkowe zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, całodniową naukę języka angielskiego (edukacja dwujęzyczna), indywidualne lekcje j. angielskiego, zajęcia tenisa, zajęcia na torze wrotkarskim Olimpii Elbląg pod okiem doświadczonych instruktorów, jazdy na hulajnogach i rowerkach po tym torze, zajęcia taneczne, zajęcia rytmiki, gimnastyki, wyjazdy do Nowej Holandii, comiesięczne wizyty teatrzyków, artystów, ciekawych gości oraz egzotycznych zwierząt w przedszkolu, opiekę logopedyczną, liczne zajęcia dodatkowe prowadzone przez nauczycieli placówki, wiele ciekawych wyjść, atrakcyjną, całodniową  wycieczkę, wyjścia do kina, teatru, nauka pływania na basenie pod nadzorem dwóch instruktorów, nauka jazdy na łyżwach, wycieczki poza miasto, bale karnawałowe i halloweenowe organizowane poza przedszkolem.

  Podopieczni placówki mają do dyspozycji olbrzymi, dobrze wyposażony plac zabaw. Mogą skorzystać z dwóch podgrzewanych basenów, zjeżdżalni, trampolin, piaskownic, hulajnóg, rowerków, gier sportowych. Wszystko to pod nadzorem pedagogów przedszkola na ogrodzonym, przestronnym (ponad 2000 m2) i bezpiecznym placu zabaw przy Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu.

  Warto też wiedzieć, że dzieci w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu codziennie rozmawiają po angielsku – ucząc się tego języka obcego każdego dnia, poprzez konwersacje z dyplomowanym lektorem.

  Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu stawia sobie za cel jak najlepsze przygotowanie swoich podopiecznych do wejścia w świat edukacji. Dlatego różnorodny i szeroki wachlarz zajęć dodatkowych ma na celu przede wszystkim rozwijać dzieci intelektualnie i ruchowo oraz kształtować postawy kulturalne i prozdrowotne dobrze, ale i komfortowo dla dziecka „zerówkowego” przygotować je do edukacji szkolnej.

  Jeśli zależy Wam na wszechstronnym rozwoju swoich dzieci i jak najlepszym przygotowaniu do edukacji szkolnej, to klasa „zerowa” w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu będzie idealnym wyborem.

  Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu
  Ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg
  Otwarte 5 dni w tygodniu od 6:30 do 19:00

  https://malyeuropejczyk.elblag.pl/

  F: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag/

  do góry strony