A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Żłobek Małego Europejczyka w Elblągu – najlepsze co możecie dać swojemu dziecku!

  Nowoczesny budynek, przestronne i liczne sale zabaw oraz nauki wyposażone w najnowocześniejsze pomoce dydaktyczne, do tego olbrzymi i świetnie urządzony plac zabaw. Kompetentna kadra pedagogiczna, liczne zajęcia dodatkowe, atrakcyjne wycieczki i spotkania ze ciekawymi gośćmi. Taki żłobek to nie marzenie, ale rzeczywistość w Elblągu.

  Niepubliczne Artystyczno-Językowe Przedszkole, Żłobek i Klasa Zerowa Mały Europejczyk w Elblągu prowadzi również cały czas nabór do grup żłobkowych. Co więcej, po ukończeniu żłobka, dziecko nadal może pozostać w tym samym budynku i środowisku, uczęszczając do przedszkola i klasy zerowej. Taką możliwość zapewnia Żłobek, Przedszkole i Klasa Zerowa Małego Europejczyka w Elblągu.

  Dzieci do żłobka Małego Europejczyka w Elblągu można zapisać już od 9 miesiąca życia. Nie ma też problemu, jeśli dziecko jeszcze nie chodzi samodzielnie czy też musi mieć założoną pieluszkę. Bez obaw – nauczymy dziecko załatwiania potrzeb fizjologicznych do toalety.

  Przedszkole, Żłobek i Klasa Zerowa Mały Europejczyk w Elblągu to najlepsza placówka edukacyjna

  O Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu, kierowanym przez Wioletę Stępczyńską, można śmiało powiedzieć, że to jedna z wiodących i najlepiej przygotowanych do działalności pedagogicznej i oświatowej tego typu placówka w Polsce.

  Wielomilionowa inwestycja w jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów oświatowych w kraju oraz perfekcyjnie zagospodarowany i rozległy park zabaw wysuwają elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole na pozycję jednego z najlepszych placówek tego typu w Polsce.

  Nowoczesny budynek i cały obszar wokół żłobka i przedszkola został zaprojektowany przez wiodących architektów w Polsce.

  Dzieci uwielbiają „Małego Europejczyka” dlatego nie jest niczym dziwnym, że w wielu imprezach organizowanych przez ten elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole chętnie uczestniczą nawet jego absolwenci – obecnie uczniowie klas 1,2,3 szkół podstawowych.

  Nauczycielkom w Małym Europejczyku po prostu chce się pracować i bawić z dziećmi. Warto zaznaczyć, że dzieci żłobkowe mają swoje osobne piętro w trójkondygnacyjnym budynku i w czasie przebywania w obiekcie nie spotykają się z dziećmi przedszkolnymi.

  Integracja dzieci w różnym wieku, pod opieką nauczycieli i opiekunów, następuje tylko na terenie parku zabaw, na świeżym powietrzu.

  Mały Europejczyk to najlepszy żłobek w Elblągu i okolicy

  Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk to najlepsza tego typu niepubliczna placówka oświatowa nie tylko w naszym mieście, ale i w kraju. Znajduje się w nowoczesnym obiekcie zaplanowanym przez najlepszych w kraju projektantów wnętrz użyteczności publicznej, „skrojonym” na potrzeby dzieci.

  Do budynku przylega olbrzymi (2000 m2) i świetnie urządzony plac zabaw, w pewnej części zalesiony, aby dzieci spędzały jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Ukształtowanie terenu placu zabaw zaprojektowali architekci przestrzeni.

  Własna kuchnia, zdrowe żywienie w żłobku w Elblągu

  Żłobek Małego Europejczyka w Elblągu nie zamawia posiłków dla dzieci od zewnętrznych podmiotów. Placówka posiada własną kuchnię, gdzie codziennie są przygotowywane zdrowe posiłki, skomponowane specjalnie dla dzieci. Kuchnia spełnia oczywiście wszystkie wymagane prawem normy. To pozwala w pełni kontrolować co dzieci jedzą i z jakich produktów przygotowane są posiłki.

  Dzieci ze żłobka Małego Europejczyka w Elblągu przebywają na świeżym powietrzu

  Jeśli placówka żłobkowa kojarzy Wam się z dziećmi, które całe dnie przebywają w budynku, w jednej sali, nie wychodząc na spacery – to tak na pewno nie jest w Żłobku Małego Europejczyka w Elblągu. Tu nawet najmniejsze, jeszcze samodzielnie niechodzące dzieci bardzo dużo czasu przebywają na świeżym powietrzu – na placu zabaw czy na dłuższych spacerach. Korzystają również ze wszystkich sal edukacyjnych, atrakcji, wycieczek, spotkaniach ze zwierzętami i ciekawymi ludźmi, czyli w całym programie edukacyjnym, jaki jest realizowany w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu.

  Dyrekcja żłobka w Elblągu zakupiła nawet w USA 6-osobowe wózki dla dzieci, aby nawet najmłodsze dzieciaczki, które jeszcze same nie chodzą mogły w komfortowych i bezpiecznych warunkach codziennie zaliczyć dłuższy spacer.

  Żłobek w Elblągu – wygodny dla rodziców

  Rodziców z pewnością zainteresuje dogodny dojazd do placówki i przestronny parking, gdzie bez problemu będzie można zostawić samochód.

  Warto dodać, że zarówno żłobek jak i przedszkole, jako jedyne tego typu placówki w Elblągu są otwarte w godzinach od 6.30 do 19.00. Rodzice więc mają dużo czasu, aby bez stresu i nerwów odebrać swoje dziecko w dogodnej dla nich porze dnia.

  Jeśli szukacie dla swoich dzieci idealnego żłobka w Elblągu, gdzie dzieci otoczone są najbardziej troskliwą opieką oraz dbałością o zdrowie i odpowiedni rozwój fizyczny i psychiczny dzieciaczków, gdzie wszystko robione jest z myślą o ich dobru – koniecznie wybierzcie żłobek w Niepublicznym Przedszkolu i Żłobku Mały Europejczyk w Elblągu.

  To będzie Wasza najlepsza inwestycja – bo inwestycja w dobro Państwa dzieci oraz możliwość kontynuowania aktywności zawodowej, gdzie będziecie mieli Państwo pewność, że Wasze dzieci mają zapewnioną najlepszą opiekę.


  Co oferuje Żłobek Małego Europejczyka w Elblągu w cenie czesnego?

  • przyjmujemy dzieci już od 9-miesiąca życia, także te z pieluszkami i jeszcze nie chodzące,
  • wielozmysłowa edukacja dzieci,
  • posiadamy nowoczesne, amerykańskie wózki dla dzieci jeszcze nie chodzących,
  • zapewniamy niewielkie, przyjazne grupy żłobkowe,
  • posiadamy dużą ilość opiekunek w grupach żłobkowych,
  • własna kuchnia i domowe, zdrowe posiłki,
  • nowoczesne, kolorowe i bezpieczne dla dzieci sale żłobkowe,
  • każda sala z własną łazienką i wyjściem na plac zabaw,
  • olbrzymi (2000 m2) leśny plac zabaw dostosowany do dzieci żłobkowych,
  • wiele ciekawych zajęć dodatkowych, wyjścia, spacery, spotkania, wycieczki – w cenie czesnego,
  • elastyczne godziny otwarcia żłobka: od 6.30 do 19.00

  Jeśli chcesz zapisać swoje dziecko do Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu, zadzwoń do nas już teraz!

  Dajemy Twojemu dziecku wszystko co najlepsze!

  Jak dołączyć do Przedszkola, Żłobka i Klasy Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu?

  Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka, przedszkola lub klasy zerowej Mały Europejczyk w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka i przedszkola cieszą Ciebie najbardziej?

  Koniecznie skontaktuj się z nami a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.

  Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Mały Europejczyk w Elblągu

  Ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg

  Dyrekcja Przedszkola: Wioleta Stępczyńska

  Tel: +48 515 406 883

  Otwarte 5 dni w tygodniu od 6:30 do 19:00.

  https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/

  Facebook: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag 

  Instagram: https://www.instagram.com/maly.europejczyk/

  do góry strony