A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Żłobek, Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu. Placówka, którą kochają…rodzice

  Żłobek, Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu jest cudownym, baśniowym miejscem, które dzieci po prostu uwielbiają. Nie ma się co dziwić – czują się tu jak w bajkowej Akademii Pana Kleksa. Warto jednak wiedzieć, że Małego Europejczyka kochają również…rodzice.

  Żłobek, Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu. Placówka, którą kochają…rodzice

  Czy możecie sobie wyobrazić taką sytuację, że musicie nieco dłużej zostać w pracy, zrobić zakupy, załatwić pilną sprawę, a dziecko trzeba odebrać z przedszkola maksymalnie do godz. 16.00? Nie każdy z nas ma możliwość wysłania po dziecko kogoś z rodziny. Robi się więc spory problem…
   

  Przedszkole w Elblągu otwarte od 6.30 - 19.00!

  Problem, którego nie mają rodzice, których dzieci uczęszczają codziennie do Żłobka, Przedszkola i Zerówki Mały Europejczyk w Elblągu. Tu dzieci mogą przebywać od godz. 6.30 do 19.00! Nie ma więc problemu, jeśli po córkę lub syna przyjedziecie nawet przed czasem zamknięcia placówki.

  Ponadto nie jest tak, że dziecko po południu siedzi na sali i się nudzi, a przedszkole stanowi jedynie „przechowalnię” dla naszej pociechy. Znudzony nauczyciel zaś siedzi czekając niecierpliwie na przybycie rodziców po dziecko.

  Bez obaw – dziecko będzie odpowiednio zaopiekowane w tym czasie – będzie się bawiło lub miało indywidualne lekcje języka obcego.

  Program Niepublicznego Żłobka, Przedszkola i Zerówki „Mały Europejczyk” w Elblągu jest tak przygotowany, by zagospodarować dziecku czas aż do godz. 19:00. Nie ma więc tu czasu na nudę. Do ostatniej niemal chwili dziecko bawi się i uczy. Od godziny 14:15 do 19:00 odbywają się zajęcia proponowane przez nauczycieli ale również przez same dzieci.

  W zależności od pogody zabawy odbywają się w sali lub na powietrzu. Trwa praca z zespołem dzieci lub indywidualna o charakterze obserwacyjnym, stymulująco – kompensacyjnym i wychowawczym. Realizowane są  zajęcia specjalistyczne, zajęcia dodatkowe, zabawy w/g inicjatywy dzieci, w kącikach tematycznych czy prace porządkowe.

  Dziecko nie ma czasu na nudę a jednocześnie jest cały czas znajduje się pod profesjonalną opieką pedagogów.

  Dodajmy do tego, że dziecko w Żłobku, Przedszkolu i Zerówce „Mały Europejczyk” w Elblągu ma zapewnione pełne wyżywienie dzienne oraz zdrowe przekąski. Na pewno więc czekająca na rodziców Wasza pociecha nie będzie tu głodna.
   

  Piątkowy wolny wieczór? Skorzystajcie z Pidżama Party w Małym Europejczyku

  No dobrze, a co z piątkowym wieczorem? Znajomi organizują imprezę, szykuje się wyjście do restauracji, kina? My nie możemy ponieważ nie mamy co zrobić z dzieckiem. Znów prosić babcię lub ciocię?

  Niepubliczny Żłobek, Przedszkole i Zerówka „Mały Europejczyk” w Elblągu i w tym aspekcie wspiera rodziców. Organizowana jest cyklicznie, w piątek, impreza dla dzieci pod nazwą „Pidżama Party”. W ten dzień dzieci zostają w przedszkolu na noc, mając zapewnioną opiekę, i dobrą zabawę. Przedszkolaki nocują wówczas w przedszkolu a rodzice odbierają swoje pociechy w sobotę.

  „Mały Europejczyk” w Elblągu jest również otwarty w wakacje, organizując letnie półkolonie wakacyjne. Nie ma wiec problemu co zrobić z dzieckiem, gdy urlop już się skończył a przedszkole nadal jest zamknięte. Podobnie jest w ferie zimowe.

  Oferta „Pidżama Party”, półkolonii wakacyjnych oraz ferii zimowych skierowana jest również do dzieci z poza Małego Europejczyka, które część wakacji spędzają w Elblągu. W wakacje „Mały Europejczyk” zabiera dzieci w magiczną podróż pełną fascynujących przygód, wspaniałych odkryć i niezapomnianych wrażeń. Przez całe wakacje zabawy odbywają się na przedszkolnym placu zabaw z wykorzystaniem basenu, piaskownicy i wielu innych atrakcji prowadzonych przez nauczycieli.

  Brak miejsca parkingowego przy przedszkolu? Tak nie jest w Małym Europejczyku

  Nie bez znaczenia jest również fakt, że przy budynku Niepublicznego Żłobka, Przedszkola i Zerówki „Mały Europejczyk” w Elblągu na zmotoryzowanych rodziców czeka duży, wygodny parking – nie ma więc problemu ze znalezieniem miejsca postojowego dla samochodu. Rodzice mogą również skorzystać z komunikacji miejskiej, niedaleko naszego budynku znajduje się przystanek komunikacji miejskiej.

  Niepubliczny Żłobek, Przedszkole i Zerówka „Mały Europejczyk” w Elblągu to nie tylko fantastyczne miejsce dla dzieci, ale również wielkie wsparcie i pomoc dla rodziców.
   

  Przeczytaj również:  Trwa rekrutacja do najlepszego przedszkola i klasy zerowej w Elblągu


  Niepubliczny Żłobek, Przedszkole i Zerówka „Mały Europejczyk” w Elblągu
  Ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg

  Dyrekcja: Wioleta Stępczyńska
  Tel: +48 515 406 883

  Otwarte 5 dni w tygodniu od 6:30 do 19:00

  https://malyeuropejczyk.elblag.pl/

  F: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag/  

  do góry strony