A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Żłobek, Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu to placówka dwujęzyczna

  Dzieci ze Żłobka, Przedszkola i Zerówki Mały Europejczyk w Elblągu codziennie uczą się dwóch języków obcych – angielskiego i hiszpańskiego. Dzięki temu nie tylko będą miały łatwiej podczas późniejszej edukacji szkolnej, ale przede wszystkim znajomość dwóch języków obcych umożliwi im lepszy start w przyszłość – czy to w karierze zawodowej czy podróżach po świecie.

  Dlaczego uczymy dzieci w Małym Europejczyku w Elblągu języka hiszpańskiego?


  Wprowadzenie języka hiszpańskiego w edukacji przedszkolnej może przynieść wiele korzyści dla rozwoju dzieci. Badania pokazują, że pierwsze sześć lat życia dziecka jest kluczowe dla rozwoju językowego, a nauka drugiego języka, takiego jak hiszpański, może mieć pozytywny wpływ na rozwój poznawczy, społeczny i kulturowy dziecka.

  Dzieci dwujęzyczne często wykazują lepsze umiejętności rozwiązywania problemów, lepszą pamięć i większą zdolność koncentracji w porównaniu z rówieśnikami mówiącymi tylko w jednym języku. Nauka drugiego języka pomaga dzieciom zrozumieć i docenić różne kultury, co może poprawić ich zdolność komunikacji i tworzenia znaczących relacji z ludźmi o różnym pochodzeniu. Poznając język i kulturę krajów hiszpańskojęzycznych, dzieci mogą lepiej zrozumieć i docenić świat wokół nich.

  W dzisiejszym zglobalizowanym świecie bycie dwujęzycznym jest cenną umiejętnością, która może otworzyć drzwi do różnorodnych ścieżek kariery. Od biznesu po opiekę zdrowotną, istnieje wiele branż, które wymagają pracowników mówiących po hiszpańsku.

  Nauka hiszpańskiego od najmłodszych lat może wzmocnić umiejętności dziecka i nauczyć je, jak używać hiszpańskiego jako narzędzia. Ponadto, pomaga im w innych przedmiotach, zwłaszcza tych wymagających inwencji i kreatywności.

  Wprowadzenie języka hiszpańskiego w przedszkolu może również przyczynić się do lepszego zrozumienia języka angielskiego. Dzięki wspólnym łacińskim korzeniom hiszpańskiego i angielskiego, nauka hiszpańskiego pomaga dzieciom w młodym wieku lepiej zrozumieć język angielski.

  Nasi lektorzy języków obcych całodniowo wspierają naszych podopiecznych w obu językach, tak aby dzieci jak najszybciej przełamały barierę językowa i w sposób naturalny, komfortowy śmiało nim władały.

  Nowoczesne formy nauki języków obcych w Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu

  Żłobek, Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu słynie z tego, że w procesie nauki dzieci wykorzystuje niestandardowe metody edukacji: robot Emys, tablice interaktywne, książki z Albikiem, kodowanie na dywanie, plansze dydaktyczno-demonstracyjne.

  W ciągu dnia dzieci uczą się języków obcych w swoich grupach, w salach multimedialnych z wykorzystaniem nowoczesnych pomocy naukowych. Natomiast popołudniami nauczyciele prowadzą zajęcia indywidualne – oczywiście w tym języku obcym.

  Zajęcia edukacyjne prowadzone są przez doświadczonych w pracy z dziećmi w tym wieku lektorów języka angielskiego i hiszpańskiego. Dzieci poznają te języki, podobnie jak język ojczysty, dzięki specjalnie zaaranżowanym sytuacjom, np. podczas posiłków, gdzie wzbogacają słownictwo związane z jedzeniem.

  W odgrywanych scenkach dziecko przyswaja sobie wiele słówek i zwrotów potrzebnych mu w życiu codziennym oraz w relacjach właściwych życiu rodzinnemu i towarzyskiemu.

  Dziecko uczy się prosić o coś i dziękować, nazywać i opisywać przedmioty oraz obiekty w najbliższym otoczeniu (przedszkole, dom, sklep, świat ulubionych zabawek, zwierzątek) w języku obcym. Będzie też umiało wyrazić swój nastrój, uczucia i upodobania, złożyć życzenia.

  Wszystkich tych umiejętności nabywa poprzez zabawy i gry, w których nie ma przegranych, za to jest dużo ruchu, radości i śmiechu, wierszyków, piosenek i wyliczanek.

  Nauce towarzyszą zabawy ruchowe, plastyczne, konstrukcyjne i muzyczne ćwiczące spostrzegawczość, zdolności manualne i umiejętność kojarzenia. W godzinach popołudniowych odbywają się indywidualne zajęcia lub praca w małych grupach.

  Wprowadzenie języka hiszpańskiego w edukacji przedszkolnej to jeden z najlepszych kroków, jakie można podjąć dla przyszłości dziecka. Oferuje ono nie tylko korzyści edukacyjne, ale także społeczne i kulturowe, które będą służyć przez całe życie.

  Nauka języków obcych to bilet w niezależną przyszłość, a Mały Europejczyk rozdaje je każdemu, kto chcę się uczyć i bawić razem z Nami, tym samym kolekcjonując masę najpiękniejszych wspomnień.


  Więcej zdjęć i filmików znajdziecie na naszej stronie na facebooku: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag


  Tak uczymy w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu – nauka przez zabawę i zabawa z nauką. Dzieci chłoną wiedzę podaną im w ciekawy, przystępny sposób. Jeśli również chcesz, aby Twoje dziecko właśnie w taki sposób uczyło się w przedszkolu, koniecznie zapisz je już dziś do Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu.
   

  Przedszkole, Żłobek i Klasa Zerowa Mały Europejczyk w Elblągu to najlepsza placówka edukacyjna

  Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu, kierowanym przez Wioletę Stępczyńską, można śmiało powiedzieć, że to jedna z wiodących i najlepiej przygotowanych do działalności pedagogicznej i oświatowej tego typu placówka w Polsce.

  Wielomilionowa inwestycja w jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów oświatowych w kraju oraz perfekcyjnie zagospodarowany i rozległy park zabaw wysuwają elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole na pozycję jednego z najlepszych placówek tego typu w Polsce.

  Nowoczesny budynek i cały obszar wokół żłobka i przedszkola został zaprojektowany przez wiodących architektów w Polsce.

  Dzieci uwielbiają „Małego Europejczyka” dlatego nie jest niczym dziwnym, że w wielu imprezach organizowanych przez ten elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole chętnie uczestniczą nawet jego absolwenci – obecnie uczniowie klas 1,2,3 szkół podstawowych.

  Nauczycielkom w „Małym Europejczyku” po prostu chce się pracować i bawić z dziećmi. Warto zaznaczyć, że dzieci żłobkowe mają swoje osobne piętro w trójkondygnacyjnym budynku i w czasie przebywania w obiekcie nie spotykają się z dziećmi przedszkolnymi.

  Integracja dzieci w różnym wieku, pod opieką nauczycieli i opiekunów, następuje tylko na terenie parku zabaw, na świeżym powietrzu.
   

  Jak dołączyć do Przedszkola, Żłobka i Klasy Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu?

  Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka, przedszkola lub klasy zerowej Mały Europejczyk w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka i przedszkola cieszą Ciebie najbardziej?

  Koniecznie skontaktuj się z nami a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.


  Niepubliczny Żłobek, Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu
  Ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg

  Dyrekcja Przedszkola: Wioleta Stępczyńska
  Tel: +48 515 406 883

  Otwarte 5 dni w tygodniu od 6:30 do 19:00.
  https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/

  Facebook: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

  Instagram: https://www.instagram.com/maly.europejczyk/

  do góry strony