A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Żłobek, Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu uczy dzieci dwóch języków obcych

  Języki obce, zwłaszcza angielski i hiszpański, to przepustka dla dzieci na cały świat. Im szybciej zaczną uczyć się języków obcych, tym lepiej je przyswoją. Dlatego właśnie w Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu intensywnie, z wykorzystaniem nowoczesnych metod edukacyjnych, uczymy języków: angielskiego i hiszpańskiego.

  To całkowicie nowy wymiar nauki języków. W Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu, w sposób skuteczny i nowoczesny, dzieci przyswajają dwa języki obce: język angielski i język hiszpański.

  Według naukowych badań, dzieci podejmujące naukę języka obcego w wieku przedszkolnym mają największą szansę na przyswojenie systemu dźwiękowego języka, a tym samym doskonalszą wymowę i lepsze zrozumienie osób, dla których jest to język ojczysty.

  - Język angielski i język hiszpański to dwa najbardziej popularne języki świata. Edukacja językowa w naszej placówce to inwestycja w przyszłość dzieci. Nasi podopieczni od najmłodszych lat kształtują w sobie umiejętność posługiwania się dwoma językami obcymi – informuje Żłobek, Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu.

  Mały Europejczyk słynie z tego, że w procesie nauki dzieci wykorzystuje niestandardowe metody edukacji: robot Emys, tablice interaktywne, książki z Albikiem, kodowanie na dywanie, plansze dydaktyczno-demonstracyjne.

  Nasi lektorzy języków obcych całodniowo wspierają naszych podopiecznych w obu językach, tak aby dzieci jak najszybciej przełamały barierę językowa i w sposób naturalny, komfortowy śmiało nim władały.


  Jak uczymy języka angielskiego i hiszpańskiego w przedszkolu w Elblągu?

  W ciągu dnia dzieci uczą się języków obcych w swoich grupach, w salach multimedialnych z wykorzystaniem nowoczesnych pomocy naukowych. Natomiast popołudniami nauczyciele prowadzą zajęcia indywidualne – oczywiście w tym języku obcym.

  Zajęcia edukacyjne prowadzone są przez doświadczonych w pracy z dziećmi w tym wieku lektorów języka angielskiego i hiszpańskiego. Dzieci poznają te języki, podobnie jak język ojczysty, dzięki specjalnie zaaranżowanym sytuacjom, np. podczas posiłków, gdzie wzbogacają słownictwo związane z jedzeniem.

  W odgrywanych scenkach dziecko przyswaja sobie wiele słówek i zwrotów potrzebnych mu w życiu codziennym oraz w relacjach właściwych życiu rodzinnemu i towarzyskiemu.

  Dziecko uczy się prosić o coś i dziękować, nazywać i opisywać przedmioty oraz obiekty w najbliższym otoczeniu (przedszkole, dom, sklep, świat ulubionych zabawek, zwierzątek) w języku obcym. Będzie też umiało wyrazić swój nastrój, uczucia i upodobania, złożyć życzenia.

  Wszystkich tych umiejętności nabywa poprzez zabawy i gry, w których nie ma przegranych, za to jest dużo ruchu, radości i śmiechu, wierszyków, piosenek i wyliczanek.

  Nauce towarzyszą zabawy ruchowe, plastyczne, konstrukcyjne i muzyczne ćwiczące spostrzegawczość, zdolności manualne i umiejętność kojarzenia. W godzinach popołudniowych odbywają się indywidualne zajęcia lub praca w małych grupach.

  Zajęcia z języków obcych w Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu mają na celu:

  • rozwijać u dzieci przede wszystkim umiejętność mówienia i rozumienia ze słuchu w języku obcym poprzez właściwy dobór ćwiczeń językowych i materiałów dodatkowych,
  • rozwijać u dzieci pewność siebie w sytuacjach językowych i motywację do samodzielnego porozumiewania się w języku angielskim poprzez uczestnictwo w interesujących aktywnościach i kontakt z żywym językiem w sytuacjach codziennych,
  • zapewnić dzieciom możliwość poznania i ćwiczenia właściwej wymowy w języku obcym poprzez kontakt z wysokokwalifikowanymi instruktorami.

  Nauka języków obcych to bilet w niezależną przyszłość, a Mały Europejczyk rozdaje je każdemu, kto chcę się uczyć i bawić razem z Nami, tym samym kolekcjonując masę najpiękniejszych wspomnień.


  Więcej zdjęć i filmików znajdziecie na naszej stronie na facebooku: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag


  Tak uczymy w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu – nauka przez zabawę i zabawa z nauką. Dzieci chłoną wiedzę podaną im w ciekawy, przystępny sposób. Jeśli również chcesz, aby Twoje dziecko właśnie w taki sposób uczyło się w przedszkolu, koniecznie zapisz je już dziś do Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu.
   

  Przedszkole, Żłobek i Klasa Zerowa Mały Europejczyk w Elblągu to najlepsza placówka edukacyjna

  Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu, kierowanym przez Wioletę Stępczyńską, można śmiało powiedzieć, że to jedna z wiodących i najlepiej przygotowanych do działalności pedagogicznej i oświatowej tego typu placówka w Polsce.

  Wielomilionowa inwestycja w jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów oświatowych w kraju oraz perfekcyjnie zagospodarowany i rozległy park zabaw wysuwają elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole na pozycję jednego z najlepszych placówek tego typu w Polsce.

  Nowoczesny budynek i cały obszar wokół żłobka i przedszkola został zaprojektowany przez wiodących architektów w Polsce.

  Dzieci uwielbiają „Małego Europejczyka” dlatego nie jest niczym dziwnym, że w wielu imprezach organizowanych przez ten elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole chętnie uczestniczą nawet jego absolwenci – obecnie uczniowie klas 1,2,3 szkół podstawowych.

  Nauczycielkom w „Małym Europejczyku” po prostu chce się pracować i bawić z dziećmi. Warto zaznaczyć, że dzieci żłobkowe mają swoje osobne piętro w trójkondygnacyjnym budynku i w czasie przebywania w obiekcie nie spotykają się z dziećmi przedszkolnymi.

  Integracja dzieci w różnym wieku, pod opieką nauczycieli i opiekunów, następuje tylko na terenie parku zabaw, na świeżym powietrzu.
   

  Jak dołączyć do Przedszkola, Żłobka i Klasy Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu?

  Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka, przedszkola lub klasy zerowej Mały Europejczyk w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka i przedszkola cieszą Ciebie najbardziej?

  Koniecznie skontaktuj się z nami a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.


  Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Mały Europejczyk w Elblągu
  Ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg

  Dyrekcja Przedszkola: Wioleta Stępczyńska
  Tel: +48 515 406 883

  Otwarte 5 dni w tygodniu od 6:30 do 19:00.
  https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/

  Facebook: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

  Instagram: https://www.instagram.com/maly.europejczyk/

  do góry strony