A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Zobaczcie niesamowity plac zabaw w Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu

  Pamiętacie czasy swojego dzieciństwa, gdy od rana do wieczora bawiliście na dworze? Wspinaliście się na drzewa, budowaliście szałasy z patyków, taplaliście się w błocie, graliście w piłkę nożną do późnego wieczora czy też urządzaliście podchody? Byliście wtedy naprawdę zmęczeni, brudni po całym dniu szaleństw, ale jakże szczęśliwi – nie mogąc doczekać się przygód kolejnego dnia. Tak jest właśnie na placu zabaw w Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu.

  Taki plac zabaw jest tylko w Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu

  Tak kiedyś wyglądało nasze dzieciństwo, gdy z kolegami i koleżankami spotykaliśmy się właśnie na podwórkach czy placach zabaw – zamiast w wirtualnej sieci. Bawiliśmy się przy trzepakach, chowaliśmy się za drzewami, a nasza wyobraźnia pracowała na najwyższych obrotach. To był nasz cały, ukochany świat – podwórko i plac zabaw.

  Te same wrażenia mogą być udziałem również Waszych dzieci! To nie przesada. Wasze dzieci nie muszą przebywać cały dzień w salach przedszkolnych, nie muszą bawić się w tłoku na niewielkim placu zabaw. Mogą przeżywać wspaniałe przygody, ale i uczyć się na rozległym, wspaniale urządzonym parku zabaw przy Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu.

  Nie ma takiego placu zabaw w innym przedszkolu w Elblągu

  Taką tradycję zabaw podwórkowych kontynuujemy teraz w naszym żłobku, przedszkolu i zerówce w Elblągu. Tu toczy się nasze „życie podwórkowe” i zimą, latem, wiosną czy jesienią.

  Dzieci, jeśli tylko na to pozwala pogoda (czyli nie pada deszcz, grad, nie ściska mróz) - pod czujnym okiem naszej kadry pedagogicznej - spędzają właśnie jak najwięcej czasu na terenie leśnego parku zabaw Przedszkola, Żłobka i Zerówki Mały Europejczyk w Elblągu.

  Nie dotyczy to tylko dzieci starszych czy tych, które jest samodzielnie chodzą. Również nasi najmłodsi żłobkowicze, jeszcze nie chodzący samodzielnie, ze smoczkiem w buźce – korzystają z naszego olbrzymiego parku zabaw.

  Natomiast najlepsza zabawa jest latem, gdy mocno grzeje słonko. Wówczas nasz leśny park zabaw żłobka, przedszkola i zerówki w Elblągu zmienia się w prawdziwą strefę SPA – z kurtynami wodnymi, płynącą wodą i zabawą w błotku.

  Dzieci korzystają z dużej, zadrzewionej przestrzeni oraz licznych urządzeń zabawowych – domków, domku na drzewie, indiańskich wigwamów, trampolin, huśtawek, zjeżdżalni, piaskownic, samochodzików itp. To po prostu idealny plac zabaw dla dzieci w każdym wieku!

  Jeśli pogoda na to pozwala również wszystkie posiłki nasze dzieci spożywają na terenie parku zabaw, który posiada również ławy i stoły. W okresie letnim organizujemy tu nawet „biwaki w Małym Europejczyku”, gdzie uczestniczące w tym wydarzeniu dzieci śpią pod namiotami i spędzają cały dzień na naszym parku zabaw.

  Jak widać, spędzanie czasu na takim placu zabaw, jaki posiada Żłobek, Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu to nie tylko przyjemność, ale także inwestycja w przyszłość dziecka. Dlatego warto zapewnić dzieciom dostęp do bezpiecznych i atrakcyjnych placów zabaw, gdzie mogą się swobodnie bawić i uczyć.

  Trochę informacji o parku zabaw przy Przedszkolu, Żłobku i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu

  Do nowoczesnego i kolorowego budynku Żłobka, Przedszkola i Klasy Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu przylega olbrzymi (ponad 2000 m2) i świetnie urządzony plac zabaw, w dużej części zalesiony, aby dzieci spędzały jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu i miały cień przed słońcem.

  Warto wiedzieć, że nasz plac zabaw nie jest dziełem przypadku. Ukształtowanie terenu placu zabaw zaprojektowali architekci przestrzeni, którzy specjalizują się w realizacji projektów skierowanych właśnie do dzieci. Zostały więc na naszym leśnym placu zabaw utworzone również lekkie wzniesienia i górka.


  Dlaczego tak bardzo ważne jest, aby dzieci bawiły się na placu zabaw?

  Bawienie się na placu zabaw to nie tylko świetna zabawa, ale także korzyść dla zdrowia i rozwoju dziecka.

  Zabawa na placu zabaw wspomaga rozwój fizyczny dziecka. Dzieci, które regularnie bawią się na zewnątrz, są bardziej aktywne, sprawne i silne. Zabawa na placu zabaw pomaga im poprawić koordynację ruchową, równowagę, zwinność i szybkość. Ponadto, zabawa na placu zabaw zapobiega otyłości i chorobom związanych z brakiem ruchu.

  Zabawa na placu zabaw wspiera rozwój poznawczy dziecka. Dzieci, które bawią się na placu zabaw, mają więcej okazji do eksperymentowania, odkrywania i uczenia się przez doświadczenie. Zabawa na placu zabaw stymuluje ich wyobraźnię, kreatywność i ciekawość świata. Ponadto, zabawa na placu zabaw pomaga im rozwijać umiejętności językowe, logiczne i matematyczne.

  Zabawa na placu zabaw promuje rozwój społeczno-emocjonalny dziecka. Dzieci, które bawią się na placu zabaw, mają więcej okazji do nawiązywania kontaktów i przyjaźni z innymi dziećmi. Zabawa na placu zabaw uczy ich współpracy, komunikacji, negocjacji i rozwiązywania konfliktów. Ponadto, zabawa na placu zabaw pomaga im budować pewność siebie, poczucie własnej wartości i szacunek dla innych.

  Bawienie się dzieci na placu zabaw to więc nie tylko przyjemność, ale także inwestycja w przyszłość dziecka. Dlatego warto zapewnić dziecku regularny dostęp do bezpiecznego i atrakcyjnego placu zabaw, takiego jaki znajduje się przy Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu, gdzie może się bawić i uczyć pod okiem profesjonalnych nauczycielek.
   

  Niepubliczne​ ​​​​​​Przedszkole, Żłobek i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu to najlepsza placówka edukacyjna!

  Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu, kierowanym przez Wioletę Stępczyńską, można śmiało powiedzieć, że to jedna z wiodących tego typu placówek w Polsce.

  Wielomilionowa inwestycja w jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów oświatowych w kraju oraz perfekcyjnie zagospodarowany i rozległy leśny park zabaw wysuwają elbląski niepubliczny żłobek, przedszkole i zerówkę Mały Europejczyk na pozycję jednego z najlepszych placówek tego typu w Polsce.

  Dzieci uwielbiają „Małego Europejczyka” dlatego nie jest niczym dziwnym, że w wielu imprezach organizowanych przez ten elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole chętnie uczestniczą nawet jego absolwenci – obecnie uczniowie klas 1,2,3 szkół podstawowych.

  Nauczycielkom w „Małym Europejczyku” po prostu chce się pracować i bawić z dziećmi!
   

  Jak dołączyć do Niepublicznego Żłobka, Przedszkola i Zerówki Mały Europejczyk w Elblągu?

  Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka, przedszkola lub klasy zerowej Mały Europejczyk w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka, przedszkola i zerówki cieszą Ciebie najbardziej?

  Koniecznie skontaktuj się z nami a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.
   

  Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu
  Tel. 515 406 883
  ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg
  e-mail: przedszkole@malyeuropejczyk.elblag.pl
  https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/
  Facebook: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

  do góry strony