A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Dzieci z Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu wykonały świąteczne ozdoby

  Jak doskonale wiecie, w naszym żłobku i przedszkolu w Elblągu jesteśmy już w klimacie Świąt Wielkanocnych. Co oznacza, że nasze zajęcia – te edukacyjne czy plastyczne dotyczą właśnie tego radosnego okresu. Tym razem nasze dzieciaczki wykonały piękne palmy wielkanocne.

  Do tych świąt trzeba się jednak przygotować. Dlatego dzieci z Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu poświęcają sporo czasu na wykonanie niezbędnych elementów, które nieodłącznie towarzyszą właśnie Wielkanocy.

  Już wcześniej dzieci żłobkowe i przedszkolne sadziły własną rzeżuchę oraz wykonały piękne koszyczki na święconkę.

  Oprócz sadzenia rzeżuchy w kubeczkach, nasze dzieciaczki również wykonywały piękne koszyczki wielkanocne, kolorowały pisanki czy uzupełniały swoje podręczniki w tym świątecznym temacie. Wielkanoc i wiosna to również temat innych prac plastycznych, dzięki którym nasze dzieciaczki mogą ćwiczyć motorykę małą zajmując się pracami plastycznymi.

  O tym przeczytacie więcej tu:

  https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/artykuly/swieta-wielkanocne-coraz-blizej-w-przedszkolu-i-zlobku-w-elblagu,11130.htm

  Teraz przyszedł czas na wykonanie przez dzieci ze żłobka i przedszkola w Elblągu pięknych, wielobarwnych palm, które będą stanowiły wspaniałą, świąteczną ozdobę w naszych domach. Trzeba przyznać, że nasze dzieciaczki – te duże i najmłodsze – włożyły dużo pracy, aby każda palma wielkanocna po prostu oszałamiała swoim widokiem. Palmy wyszły naprawdę pięknie.

  Do tego, z wydmuszek po jajkach, dzieci z tego elbląskiego przedszkola wykonały również zabawne pojemniczki na rzeżuchę.

  Tematy wielkanocne, związane z jajkami i kurkami przewijają się również w naszych zajęciach edukacyjnych, dotyczących matematyki czy nauki czytania.

  To z pewnością będą wspaniałe, kolorowe i radosne święta wielkanocne w naszych domach, udekorowanych tymi pięknymi ozdobami wykonanymi własnoręcznie przez dzieci.

  Więcej zdjęć i filmików z tych zajęć w Przedszkolu i Żłobku Mały Europejczyk w Elbląg znajdziecie na naszej stronie na facebooku: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

  Tak uczymy w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu – nauka przez zabawę i zabawa z nauką. Dzieci chłoną wiedzę podaną im w ciekawy, przystępny sposób. Jeśli również chcesz, aby Twoje dziecko właśnie w taki sposób uczyło się w przedszkolu, koniecznie zapisz je już dziś do Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu.

  Jak dołączyć do Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu?

  Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka lub przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka i przedszkola cieszą Ciebie najbardziej?

  Koniecznie skontaktuj się z nami a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.

  Kontakt: https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/strony/kontakt

  Telefon: 515 406 883

  do góry strony