A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Dzieci ze Żłobka Małego Europejczyka w Elblągu spędzają czas na świeżym powietrzu

  Jeśli żłobek kojarzy Wam się z dziećmi śpiącymi lub bawiącymi się w zamkniętych salach, to tak na pewno nie jest w Żłobku Małego Europejczyka w Elblągu. Tu nawet najmłodsze, jeszcze nie chodzące samodzielnie dzieci spędzają – jeśli pozwala na to pogoda – dużo czasu na dworze.

  Wycieczki, wyjścia na plac zabaw, podróże po okolicy w sześcioosobowych wózkach, posiłki i drzemki na świeżym powietrzu – to codzienność dzieci ze żłobka Małego Europejczyka w Elblągu. Dzieciaczki nie spędzają całych dni w salach żłobkowych – jeśli tylko warunki pogodowe na to pozwalają, dzieci żłobkowe jak najwięcej czasu przebywają na świeżym powietrzu. Tak właśnie jest w Małym Europejczyku!

  Mały Europejczyk - to najlepszy żłobek w Elblągu

  Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk to najlepsza tego typu niepubliczna placówka oświatowa nie tylko w naszym mieście, ale i w kraju. Niedawno do użytku oddano nowoczesny, przestronny obiekt zaplanowany przez najlepszych w kraju projektantów wnętrz użyteczności publicznej, tym razem „skrojonej” na potrzeby dzieci.

  Nowy obiekt żłobka i przedszkola w Elblągu to trzykondygnacyjny budynek o powierzchni ponad 1500 m2. Posiada 12 sal dydaktycznych (cztery sale na każdej kondygnacji, każda o powierzchni prawie 100 m2 – edukacyjne, logopedyczne, sensoryczne, rehabilitacyjne, językowe), nowocześnie wyposażone w najnowsze, również w multimedialne pomoce naukowe. Każda z sal ma również własny taras oraz łazienki.

  W takim żłobku w Elblągu dzieci czują się wspaniale

  Do budynku przylega olbrzymi (2000 m2) i świetnie urządzony plac zabaw, w pewnej części zalesiony, aby dzieci spędzały jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Ukształtowanie terenu placu zabaw zaprojektowali architekci przestrzeni. Zostały więc tam utworzone również lekkie wzniesienia i górka.

  Nowy budynek został tak zaprojektowany, aby zapewnić dzieciom jak największy poziom bezpieczeństwa. Dodatkowo placówka posiada własną kuchnię, gdzie codziennie będą przygotowywane zdrowe posiłki dla dzieci. Kuchnia spełnia oczywiście wszystkie wymagane prawem normy.

  Sześcioosobowe wózki dla najmłodszych dzieci ze żłobka w Elblągu

  To prawdopodobnie jedyny żłobek w Polsce, który posiada właśnie tego typu wózki spacerowe. Każdy z nich może zabrać na spacer szóstkę dzieci. Dzięki temu żłobkowicze ze Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk mogą już po obiedzie, odbywać spacery po zalesionych terenach wokół budynku.

  - O tym właśnie cały czas myśleliśmy, aby nasze dzieci ze żłobka, te w wieku około 8-miesięcy, które jeszcze samodzielnie nie mogą wyjść na spacer, mogły spędzać jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu – mówi dyrektor Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu, Wioleta Stępczyńska. – Nasza placówka zlokalizowana jest obok kompleksu leśnego. To idealny teren na spacer z dziećmi. Wokół mamy świeże powietrze.

  Takie spacery tymi wózkami odbywają codziennie pomiędzy godzinami 11.30 – 14.00.

  Więcej o naszych niesamowitych wózkach dla dzieci żłobkowych przeczytacie tu:

  https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/artykuly/wozki-spacerowe-z-usa-przybyly-do-przedszkola-i-zlobka-maly-europejczyk-w-elblagu,11084.htm

  Jeśli szukacie dla swoich dzieci żłobka idealnego żłobka, gdzie dzieci otoczone są najbardziej troskliwą opieką oraz dbałością o zdrowie i odpowiedni rozwój fizyczny i psychiczny dzieciaczków, gdzie wszystko robione jest z myślą o ich dobru – koniecznie wybierzcie żłobek w Niepublicznym Przedszkolu i Żłobku Mały Europejczyk w Elblągu.

  To będzie Wasza najlepsza inwestycja – bo inwestycja w dobro Państwa dzieci oraz możliwość kontynuowania aktywności zawodowej, gdzie będziecie mieli Państwo pewność, że Wasze dzieci mają zapewnioną najlepszą opiekę.

  Jak zapisać dziecko do żłobka Małego Europejczyka w Elblągu?

  Wszystkie informacje znajdziecie tu:

  https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/strony/zlobek-malego-europejczyka

  do góry strony