A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Dzieci ze Żłobka, Przedszkola i Zerówki Mały Europejczyk w Elblągu odwiedziły elbląskie lotnisko

  Jeśli Państwa dzieci wykażą niespodziewane zainteresowanie samolotami i stwierdzą, że chcą być pilotami – to nasza wina! Odwiedziliśmy ponownie lotnisko Aeroklubu Elbląskiego, gdzie Mali Europejczycy w pełnym zachwycie „wypróbowali” stojące w hangarach szybowce i samoloty. Nie mamy żadnych złudzeń – w przyszłości wzniosą się bardzo wysoko!

  Żłobek, Przedszkole i Klasa Zerowa Mały Europejczyk w Elblągu staje na głowie, fruwa pod niebiosa, unosi się na skrzydłach, aby dzieci w naszym żłobku, przedszkolu i klasie zerowej w Elblągu nie tylko czuły się doskonale, były otoczone najlepszą opieką, ale również by nie brakowało im solidnej dawki wiedzy wykraczającej bardzo poza ramy programowe oraz najlepszej możliwej dla rozwoju dzieci rozrywki.

  „Dajemy naszym dzieciom skrzydła” – tak powinno brzmieć motto Żłobka, Przedszkola i Klasy Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu. Widać to codziennie, w naszej działalności.

  Dosłownie i w przenośni – ponieważ ostatnio nasi Mali Europejczycy zawędrowali na teren elbląskiego lotnika, korzystając ze wspaniałej gościny Aeroklubu Elbląskiego.

  Dzieci były w „siódmym niebie” – wspaniały teren lotniska, hangar a w nim rozmaite samoloty oraz szybowce.

  Panowie z Aeroklubu Elbląskiego niesamowicie ciekawie opowiadali dzieciom z naszego żłobka i przedszkola w Elbląga o każdym samolocie, szybowcu, skokach spadochronowych oraz wspaniałych możliwościach jakie daje nam lotnictwo. Dzieci słuchały po prostu jak zaczarowane!

  Nie zdziwimy się, jeśli wiele naszych dzieci z naszego elbląskiego żłobka i przedszkola już po cichu marzy, aby kiedyś wzbić się w powietrze samolotem lub szybowcem po takim spotkaniu i takich opowieściach.

  Takie rzeczy, takie wycieczki, takie spotkania z ciekawymi ludźmi tylko w Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu.

  Przekraczamy granice tam, gdzie inne przedszkola nie docierają – robimy wszystko dla dobra, wspaniałej zabawy i edukacji naszych dzieci ze Żłobka, Przedszkola i Klasy Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu.

  Mały Europejczyk to nie tylko wspaniały żłobek, przedszkole czy klasa zerowa w Elblągu. To niesamowita przygoda życia dla dzieci, edukacja na najwyższym poziomie oraz przede wszystkim doskonałe przygotowanie naszych dzieci do dalszej edukacji szkolnej i po prostu do życia i czerpania z tego życia całymi garściami!


  Przeczytaj również:  Dzieci ze Żłobka, Przedszkola i Zerówki Mały Europejczyk w Elblągu odwiedziły strażaków


  Dlaczego warto, aby dzieci odwiedzały aeroklub?

  Ponieważ odwiedziny są niezwykle wartościowym doświadczeniem dla dzieci w wieku przedszkolnym. To nie tylko okazja do zobaczenia samolotów i szybowców z bliska, ale także szansa na wzbogacenie edukacji i rozbudzenie ciekawości w młodych umysłach.

  Aerokluby często organizują dni otwarte lub specjalne wydarzenia dla dzieci, takie jak Lotniczy Dzień Dziecka, które oferują mnóstwo atrakcji edukacyjnych i rozrywkowych. Dzieci mają możliwość zobaczenia różnych typów statków powietrznych, a nawet uczestniczenia w lotach zapoznawczych. To nie tylko dostarcza emocjonujących wrażeń, ale także pomaga w zrozumieniu podstawowych zasad fizyki i aerodynamiki.

  Kontakt z pilotami i specjalistami lotniczymi może zainspirować dzieci do nauki i eksploracji świata. Wiele aeroklubów oferuje interaktywne sesje, podczas których dzieci mogą zadawać pytania i dowiedzieć się więcej o lotnictwie. To może przyczynić się do rozwoju pasji, która może trwać przez całe życie.

  Wizyta w aeroklubie to świetna okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu i promowania aktywnego stylu życia. Dzieci mogą bawić się na otwartym terenie, co jest korzystne zarówno dla ich zdrowia fizycznego, jak i psychicznego.
   

  Więcej informacji, zdjęć i filmów na naszej stronie na facebooku: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag
   


  Żłobek, Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu to najlepsza placówka edukacyjna

  O Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu w Elblągu, kierowanym przez Wioletę Stępczyńską, można śmiało powiedzieć, że to jedna z wiodących i najlepiej przygotowanych do działalności pedagogicznej i oświatowej tego typu placówka w Polsce.

  Wielomilionowa inwestycja w jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów oświatowych w kraju oraz perfekcyjnie zagospodarowany i rozległy park zabaw wysuwają elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole na pozycję jednego z najlepszych placówek tego typu w Polsce.

  Nowoczesny budynek i cały obszar wokół żłobka i przedszkola został zaprojektowany przez wiodących architektów w Polsce.

  Dzieci uwielbiają „Małego Europejczyka” dlatego nie jest niczym dziwnym, że w wielu imprezach organizowanych przez ten elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole chętnie uczestniczą nawet jego absolwenci – obecnie uczniowie klas 1,2,3 szkół podstawowych.

  Nauczycielkom w „Małym Europejczyku” po prostu chce się pracować i bawić z dziećmi. Warto zaznaczyć, że dzieci żłobkowe mają swoje osobne piętro w trójkondygnacyjnym budynku i w czasie przebywania w obiekcie nie spotykają się z dziećmi przedszkolnymi.

  Integracja dzieci w różnym wieku, pod opieką nauczycieli i opiekunów, następuje tylko na terenie parku zabaw, na świeżym powietrzu.

  Jak dołączyć do Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu?

  Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka lub przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka i przedszkola cieszą Ciebie najbardziej?

  Koniecznie skontaktuj się z nami a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.

  Tel. 515 406 883

  Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu

  ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg

  e-mail: przedszkole@malyeuropejczyk.elblag.pl

  do góry strony